iGO NextGen Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ovo pod novo je pongov.

sys.txt koji sam uploadovao je originalni + pongov update

Source: ***Hidden content cannot be quoted.***
Ovo iz priloga je "originalni" sys.txt, koji je u apk fajlu koji je gx odradio, a ovaj originalni što si ti dopunio, je sys.txt koji sam ja "pakovao" za sebe, da bi mi radila navigacija, sa iGO_Maps kao Secondary root folderom.
 

Prilozi

  • sys.txt
    1 KB · Pregleda: 15
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
86
Ovo iz priloga je "originalni" sys.txt, koji je u apk fajlu koji je gx odradio, a ovaj originalni što si ti dopunio, je sys.txt koji sam ja "pakovao" za sebe, da bi mi radila navigacija, sa iGO_Maps kao Secondary root folderom.

Upravu si

Novi sys.txt
sys.txt iz Arimiijeve aplikacije iGO_Basar_v9.18.27.627562_sys_not_changed_ExtA + pongov update


P.S.
Kad imam milion sys.txt lako se zbuniti ;)
 

Prilozi

  • sys.txt
    1,9 KB · Pregleda: 13
Učlanjen(a)
26.12.2012
Poruka
30
Ako imas u folderu - ux - fajl - map_changer_here_tomtom.zip "skloni" ga i ubaci ovaj - map_changer.zip
Uradio sam kako si rekao i sad sa ovim map_changerom nemam informaciju koje su mape aktivne.Kada vratim map_changer_here_tomtom.zip imam informaciju, ali uvek stoji H (HERE) , neće TT oznaka.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Uradio sam novu instalaciju sa 1.strane igo_basar na drugom telefonu i tamo radi, tj menja TT i H kad se menjaju mape. Neznam u čemu je stvar.
Nisam 100% siguran, ali mislim da se "problem" pojavio kad sam HERE Q3 zamenio sa Q4.
Mape se zaista promene, ali ostaje oznaka TT.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.985
Uradio sam kako si rekao i sad sa ovim map_changerom nemam informaciju koje su mape aktivne.Kada vratim map_changer_here_tomtom.zip imam informaciju, ali uvek stoji H (HERE) , neće TT oznaka.

Ako koristis neki skin onda -
Podesavanja - Podesavanja skina - Kokpit - Prikazi vrstu mapa u kokpitu
 
Natrag
Top