Idete li na koncerte?

Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
61
Negative

evo nečeg sa mog poslednjeg, petak 13-ti........;))))))))
 

Prilozi

  • BILD0955.jpg
    BILD0955.jpg
    103,7 KB · Pregleda: 53
Član
Učlanjen(a)
02.12.2009
Poruka
3
Ништа боље од фантастичног концерта драгих ми извођача :) Стога, слажем се са чланом/чланицом који је споменуо да за тако нешто нема намеру да жали новца.

Шта да кажем, осим да ми се велик део музичких live снова остварио. Ту убрајам концерте група: Blind Guardian, Hammerfall, Nightwish, Kamelot, Evergrey... Ту је и незаборавни наступ Мајкла Флетлија и екипе у Арени када су изводили Lord Of The Dance. Волим повремено да одем и на концерт класичне музике или неких етно или извођача архаичне музике. Наравно, ту су и свирке које посећујем с времена на време, у складу са жељама и могућностима.
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
19
U iscekivanju...

Idemo, ali ne previse, nema ih dovoljno, a i kad ih ima onda uvek iskrsne nesto prece i tako u krug.
Zato smo se na vreme 'ogradili' od obaveza i obezbedili karte Za Van Gogh, koji gostuje 18. decembra u Nis_u...
Garantovano, bice dobar koncert!!!
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Kad god imama vremena preksinoc sam bio na koncertu Zeljka Joksimovic u BL
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
61
Videla sam najavu, ali nisam bila. Kakva nam je bila Ivančica? :)

Bila je fenomenalna, i ona i momci. Znači.........kvalitet na nivou mnogo višem od ''naših''. Trajao je 2 i po sata, što bi stari rekli, za sve pare :)
Evo izveštaja sa nekih elektro novina, tačan je 99%(jedino je pogrešio u vezi broja ljudi, bilo je prilično više nego što je on napisao).

Negativ Bili smo... Nadlanu.com

Izaćiće DVD (valjda što pre) pa ćete moći da gledate ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Ja nikad nisam bila na koncertu. Vise volim da pratim preko TV.
Mislim da ne bih izasla citava iz one guzve....:???:....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
E Julkice to je vrlo neiskusno :)

Ja baš volim da budem blizu bine, ne u prvom redu, ali negde blizu gde može baš onako kako treba da se oseti atmosfera koncerta :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Pa moguce. Ali ja stvarno ne podnosim gizvu...verujem da je uzivancija.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Verujem...znam mnoge koji isto misle...ali ja ne mogu tako...sem ukoliko nije neka ekstremna gužva e tad i ja izbegavam...a i problem je kad si u gužvi sa ženskom osobom, devojkom ili drugaricom onda treba stalnom da brinem pa zato ne bi bilo loše da se stane malo sa strane....naročito ako je malo agresivniji zvuk :dntknw:
 
Natrag
Top