Idete li na koncerte?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Koji je poslednji na kome ste bili, a koji vam je ostao u posebnom secanju i zasto?

Poslednji koncert na kome sam ja bila bio je koncert Leonarda Cohena pre mesec dana. Mogu slobodno da kazem da je to najbolji koncert u mom zivotu, a nisam sasvim obican slusalac i imam prilicno visoke standarde, obzirom da za sobom imam i klasicno muzicko obrazovanje i godine provedene na koncertima raznih zanrova.
Leonard je nesto sasvim posebno. Cikica od 75 koji jos uvek fantasticno zvuci, jos uvek pise, jos uvek svoj posao radi najbolje sto moze, a pritom, tako skroman i pun postovanja i za publiku, i za kolege muzicare na sceni... jednom recju - neverovatan!

Ko je na vas ostavio jaci utisak od ostalih?
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Zadnji put sam bila na koncertu Deep Purple i BG-u 2003.Od tada više ni na jednom.
Takođe najbolji koncert na kojem sam ikada bila yes3
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Zadnji put sam bila na koncertu Deep Purple i BG-u 2003.Od tada više ni na jednom.
Takođe najbolji koncert na kojem sam ikada bila yes3



To je koncert na kome ja nisam bila, jer mi je bilo nepojmljivo da slusam Deep Purple bez Gilana i Lorda. Ali, nesto sam i cula... zvao me najbolji prijatelj sa koncerta, tek da malo cujem atmosferu...
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
61
Poslednji je Iron maiden ove godine a najbolji . . . . . pa mislim Strip 27.decembar 2008 u Domu omladine.
Beer fest ne računam ali ne umanjujem doživljaj koji je super. Od ovogodišnjih bih izdvojila Kelte......extra, super...
 
Natrag
Top