I djecu ubijaju, a Kristovim se nazivaju

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Smijem li iznositi istinu? Zašto mi to zamjeraš? Zar se upravo istinom ne spašavamo?

Onda reci istinu o svojoj crkvi i o sebi, jer pokajanje za licne grehe spasava, a ne za grehe drugih.


Koji zakon dozvoljava? Američki? :) A Božji zakon, dozvoljava li on ubijanje nerođene djece? Je li ti slušati Ameriku ili Boga?

A koga su slusali inkvizitori u ubijanju ljudi, zena, i dece zbog drugacijeg verovanja od zvanicne RKC.

Moja crkva propovjeda moral i čistoću bračne zajednice. A kriviti moju Crkvu zato što ljudi griješe, isto je kao da kriviš Isusa što su ljudi griješili u vrijeme kad je On hodao zemljom i naviještao kraljevstvo Božje.

Crkve ne propovedaju kraljevstvo Bozje, vec tapsu ljude po ramenu, i uspavljuju ih u grehu i bezakonju.

Nikom ništa ja nisam pripisivao, nemoj me nepravedno optuživati.

Jesi, i to grehe svoje crkve koja je ubijala neistomisljenike.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Onda reci istinu o svojoj crkvi i o sebi, jer pokajanje za licne grehe spasava, a ne za grehe drugih.

Nemam se za što kajati. Ja sam bezgrešan, kao i ti. :)

A koga su slusali inkvizitori u ubijanju ljudi, zena, i dece zbog drugacijeg verovanja od zvanicne RKC.

Zašto se petljaš u ono što ne poznaješ?

Crkve ne propovedaju kraljevstvo Bozje, vec tapsu ljude po ramenu, i uspavljuju ih u grehu i bezakonju.

Opet se petljaš u ono o čemu pojma nemaš. Postaje iritantno.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nemam se za što kajati. Ja sam bezgrešan, kao i ti. :)

Misliš po njihovom ključu betgrešnosti? Onom gde se lično pokajanje ne preporučuje jer ruši psihofizičku stabilnost?


Zašto se petljaš u ono što ne poznaješ?

Mora, tako ga tera "duh proroštva" koji evo već 104 godine nema mira u grobu.

Opet se petljaš u ono o čemu pojma nemaš. Postaje iritantno.

I te kako iritantno.


Jesi, i to grehe svoje crkve koja je ubijala neistomisljenike.

Stvarno? Jeli ti to rekao Rivera? Ellen? Pa vidi, da je zaista tako bilo kako ti "stručnjaci" tvrde, "svetac" lampiona iz Mejna bi prvi bio ubijen i ne bi se dogodilo da njegovi sledbenici, klanjaoci knjige ljudskom rukom pisane, stvore etiku koja će roditi kapitalizam, komunizam, feminizam, genderizam, niti bi bleferi tipa Milera i njegove sledbenice mogli ovde da glume moral, dok u njihovim od na prevaru uzetog novca podignutim bolnicama DECU, NEROĐENU DECU UBIJAJU.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
I sveznajuc, jer ti si prevario i istoriju i one koji su je pisali, i negiras i ono sto se vidi izdaleka.

Zašto si ovako drzak prema meni? Niti sam ja koga prevario niti ja što negiram. A ovdje sam iznosio najnotornije činjenice. Evo još nekoliko interesantnih crtica vezano uz ovu temu - ubijanje djece u adventističkim bolnicama.

Tema o Adventističkoj crkvi i abortusu pojavila se 2011. godine u Washington Post-u. Adventistička zdravstvena organizacija natjecala se s Katoličkom organizacijom za dobivanje dozvole za gradnju jedne nove bolnice u okrugu Montgomery. Adventisti su u dokumentaciji koju su priložili naveli da se ne treba dopustiti gradnja „katoličke bolnice“, jer se u katoličkoj bolnici ne bi obavljali abortusi, a to je onda problem. „Ne dozvolite da katolici podignu bolnicu, jer oni ne nude abortuse kao mi.“ Lydia Perris, glasnogovornica VAB-a, potvrdila je u izjavi za Montgomery Gazette News da adventističke bolnice obavljaju abortuse.Ta bolnica se nalazi na samo nekoliko kilometara od sjedišta Generakne konferencije Adventističke crkve.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
I ja sam izneo istorijske cinjenice o zlocinima tvoje crkve.

I sta sad.

Ko je veci zlocinac?

Adventisti koji se bave medicinom legalno, ili RKC koja je nasilno ubijala ljude, zene, i decu.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Onaj tko ih je više ubio. Dakle, vi adventisti. Pogotovo je strašno kad se zna da ubijate najnevinije i najnezaštićenije - nerođenu djecu.

Niko nikoga ne ubija, vec zene dolaze da izvrse legalni abortus na koji ih niko ne prisiljava.

Da se drze pisma ne bi imale odnose pre braka, i sa nepoznatim ljudima, sto cini da deca najvise zbog toga stradaju.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Promašio si temu. Razgovaramo o tome kako se u adventističkim "bolnicama" ubijaju najneviniji i najnezaštićeniji - nerođena djeca.

Ne samo da je promašio, nego je i po starom adventističkom običaju krenuo da prosuđuje o razlozima zbog kojih te žene i dolaze kod njih da se "reše posledica greha" i žrtvuju svoju decu na oltar Molohu.

Ps. Ujedno, njegovo pozivanje na "sleđenje Pisama" nije nikakav argument, jer ako su igde "seksualne slobode" izražene to je u onim državama koje su dominatno Pismolatorske.
 
Natrag
Top