I djecu ubijaju, a Kristovim se nazivaju

Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
979
Laokikeja ne zna sto pise...znaci kako sam ja skuzio, slap je stavio jedan video od adventiste koji govori sto adventisticke bolnice rade...To je bar lako objasniti...znaci ja se ne slazem sto se rade abortusi u adv. crkvama...e sada, ne znam da li je moguce da adv. bolnice prestanu da rade abortuse, jer drzava je ta koja diktira sto i kako da se radi...jer izgleda da adv. bolnice su izgubile svoju suverenost, onog trenutka kad su se udruzile sa drzavom....no reci mi slape. da li postoje neke katolicke bolnice koje rade abortuse....npr. u Njemackoj postoje evangelicke i katolicke bolnice...ako neka nosi predznak "Sveta Katarina" onda je katolicka...ali kako sam ja upoznat i evangelicke i katolicke bolnice u Njemackoj rade abortuse....
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Hoćeš za svog brata reći da je lud?

Aha, znači ne znaju ni za ono Isusovo: "
"...A tko bratu rekne 'Glupane!', bit će podvrgnut Vijeću. A tko reče: 'Luđače!', bit će podvrgnut ognju paklenomu..."'


Kao i po svim drugim pitanjima, potpuno si krivo upoznat? :) U katoličkim bolnicama se ne izvode abortuse.

Teško onima koji slede "nauku" koja osnovne činjenice ne poznaje, i prihvata sve što odgovara ključu.

P.S. Blago neznalicama.

Manje ih boli glava. No, opasno je kada se neznalicama poveruje kada tvrde da nešto znaju, samo zato što mašu knjigom koju ne razumeju.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Dakle abortus najveći kod katolika.

Pogledajmo na donjoj tablici kako s pobačajima stoji Hrvatska (u kojoj je katolika 86%) u usporedbi s Evropskim zemljama

1566544946953.png



Hrvatska je "debelo na dnu" po broju pobačaja - (85 pobačaja/1000 porođaja)?

P.S. Kad sam prije nekoliko dana stavio ovu tablicu, s napomenom da je Hrvatska "debelo na dnu" po broju pobačaja, tripina reakcija je bila ovakva:

Čuj debelo na dnu a oni bliže vrhu. :beee:

Čovjek uopće nije skužio da je tablica država po abecedi, a ne po broju abortusa.

Zbog toga se ne čudite što god da čujete i vidite od ovog čovjeka, on naprosto ne kontrolira samog sebe.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Čovjek uopće nije skužio da je tablica država po abecedi, a ne po broju abortusa.

Zbog toga se ne čudite što god da čujete i vidite od ovog čovjeka, on naprosto ne kontrolira samog sebe.

Skužio bi on da njemu to odgovara. No, ne odgovara njegovom narativu, te kuži sa zadrškom. Kada se njegov narativ pokaže netačnim i neosnovanim, kada se kao i sve što dolazi iz te kuhinje sruši kao kula od karata pred naletom povetarca argumenata (da je kojim slučajem umesto povetarca u pitanju uragan, skupljali bi deliće kule negde na kraju univerzuma) kreću optužbe, pljuvanja, prozivanja i tome slično.

Bez obzira na sve. Brojevi su jasni, Hrvatska kao većinski Katolička ima svega 85 pobačaja na 1000 porođaja. No ne sumnjam da bi da je kojim slučajem Hrvatska većinski protestanstka odnos bio daleko, daleko gori, sa otprilike 1000 abortusa na 85 porođaja.

Uostalom, ta crna statistika Evropskih država je i razlog zašto se domaća populacija ubrzano topi. Naravno, sve je posledica "prosvetiteljstva" i Protestantizma, što svako sa iole malo znanja o činjenicama može lako da potvrdi.
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
979
I sto sad slape, katolicke bolnice ne vrse abortuse, ali zato katolkinje nadju ionako gdje ce to uraditi. Poljakinje masovno to rade u Njemackoj. Znaci katolkinje ubijaju same svoju djecu...znaci ovako - katolicka bolnica - nije ubica...katolkinja - ubica....
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
I sto sad slape, katolicke bolnice ne vrse abortuse,

Da, ne vrše. Katoličke bolnice nisu "klaonice djece" kao što su to vaše adventističke.

ali zato katolkinje nadju ionako gdje ce to uraditi. Poljakinje masovno to rade u Njemackoj.

Činom abortusa katolik (katolkinja) se automatizmom ekskomunicira iz Katoličke Crkve.

Znaci katolkinje ubijaju same svoju djecu...znaci ovako - katolicka bolnica - nije ubica...katolkinja - ubica....

Ubica je svatko tko sudjeluje u ubijanju nerođene djece. Mogu to biti i katolici, naravno, ali ovdje je tema koja crkva sudjeluje u ubijanju djece. I tako vidjesmo, crkva Adventista sedmog dana priključila se mnoštvu drugih koji ubijaju djecu. I ne samo da ubijaju djecu u svojim adventističkim "bolnicama", nego za ta svoja ubojstva još i krvavi novac uzima.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da, ne vrše. Katoličke bolnice nisu "klaonice djece" kao što su to vaše adventističke.

Lat, Amerika 44 abortusa na 1000 žena.

SAD i Kanada 17 abortusa na 1000 žena.

Činom abortusa katolik (katolkinja) se automatizmom ekskomunicira iz Katoličke Crkve.

Naš će crkva upratiti sve to i isključiti.

Ubica je svatko tko sudjeluje u ubijanju nerođene djece.

Znači to je i Isus Navin.

Mogu to biti i katolici, naravno, ali ovdje je tema koja crkva sudjeluje u ubijanju djece.

prolazila magistrala HN -KO preko zemlje katoli. crkve, kada su zemlju izbacili imali su šta videti.

crkva Adventista sedmog dana priključila se mnoštvu drugih koji ubijaju djecu.

SAD

Katolici 23%, abortusi isto 23%

Protestanti 46%, abortusi 30%
 
Natrag
Top