HRISCANSKI OTPAD-Kad se pojavio i njegovi nosioci

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sve je jasno - ti si uvreda za Boga.
Ali neka ti je Bog u pomoci..

Pozdrav!
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Sve je jasno - ti si uvreda za Boga.
Ali neka ti je Bog u pomoci..

Pozdrav!

Boga ne vređa onaj koji na Božju reč kaže AMIN već onaj koji na Božju reč kaže anatemu pa nosi drugo jevanđelje i satanu nudi kao Mesiju a Isusa proglašava onim koji ukida žrtvu i ratuje protiv Izraela i razara Jerusalim.
Bog pomaže i takvima i čeka vas da odbacite vešticu i Njemu se vratite.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Hvala ti, ali me ne zanima nista od tebe - jer te ne vodi Bog - pa sve ostalo se jasno prepoznaje da nije od njega.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Hvala ti, ali me ne zanima nista od tebe - jer te ne vodi Bog - pa sve ostalo se jasno prepoznaje da nije od njega.

Očigledno je da nemamo istog učitelja ti imaš učiteljicu a moja malenkost Duha Svetoga koji revnuje za ISTINU i ukorava laž i nosioce iste te razotkriva korene učitelja.
Nek si ti sve prepoznao još kad bi sam bio poznat onda bi bio izmenjen skros i tad bi me bratom u veri oslovljavao a ovako učenje Božje i vešticino zaista ne mogu zajedno.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne, nego satana koji te nadahnjuje zlocom i neprijateljstvom i Duh Svti ne idu zajedno.

To sto ti cinis nisu rodovi Svetog Duha, pitam se kako to sam ne vidis..

Ja znam svoje.
Bog mi daje mir i ljubav u Svetom Duhu..tako da se ogradzujem o sve sto napises jer nema veze sa realnoscu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Čekaj Mirko ...zar ti hoćeš da kažeš da je to TVOJ LIK???

Ako DA onda mi je sve jasno :roll:
Izvini bilo je jače od mene, zaista sa tobom ne mogu ozbiljno razgovarati zasmejavaš me.

Sta fali njegovom liku?
Ljudi se gledaju po srcu a ne po izgledu. Stoga ismejavati se nije lepo, a ni Hriscanski.

Sta bi bilo da se Hristos smejao "slepima"? Ne bi ni jednog izlecio.
A niti bi onda bio Hristos pun ljubavi.

To sto Laodikeja nosi naocare za citanje, niti je ruzno niti smesno.
Ja molim Boga da mu podari bolji vid, a ne da mu se jos ismejavam zbog toga..
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sta fali njegovom liku?
Ljudi se gledaju po srcu a ne po izgledu. Stoga ismejavati se nije lepo, a ni Hriscanski.

Sta bi bilo da se Hristos smejao "slepima"? Ne bi ni jednog izlecio.
A niti bi onda bio Hristos pun ljubavi.

To sto Laodikeja nosi naocare za citanje, niti je ruzno niti smesno.
Ja molim Boga da mu podari bolji vid, a ne da mu se jos ismejavam zbog toga..

Tacno - to su naocre za citanje, ja ih ne nosim nikada osim pri citanju malih formata slova.

Izgled je ponajmanje bitan u Bozjim ocima - vec srce.

Ovo mozemo videti iz greske proroka Samuila koji je po lepom izgledu jednog coveka Elijava - pogresno zakljucio da je to odabrani Bozji pomazanik, a Bog mu odgovara sledece:

"I kad dođoše videvši Elijava reče: Jamačno je pred Gospodom pomazanik Njegov.
Ali Gospod reče Samuilu: Ne gledaj na lice njegovo ni na visinu rasta njegovog, jer sam ga odbacio; jer ne gledam na šta čovek gleda: Čovek gleda šta je na očima, a Gospod gleda na srce"

Bog ce onima koji se uzdaju u telo i o drugima rasudzuju na osnovu izgleda - upravo poslati najruznijeg, najsiromasnijeg, i najodbacenijeg coveka - da bi ih iskusao, a hvala Bogu sto se on otkriva u poniznosti, a ne u velicini.

Amin!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Lakiću bre,šta se trzaš odmah?
Šalim se,ma briga me imaš li naočare ili ne šešir ili maramu tvoja stvar mene zanima veruje li sagovornik ili ne a ako ne onda treba pomoći nevoljnom na fin način a ako je tvrdoglav onda sarkazmom da vidi kako je loša služba neprijatelju i varalicama.
Kako izgledaš me baš ni malo ne zanima.
Inače,nije ni malo pametno svoj lik postaviti i neću reći zašto jer da znaš deo onog što ja znam nikad to nebi učinio...tvoja stvar.

Jelena je tema idalje nećemo o tebi već o učiteljici otpadništva.
PRVI znak otpadništa je BUNT a on se ogleda u SAMOVOLJI.
Izjednačavanje žene sa čovekom po pitanju poglavarstva ruši se hijerarhija koju je Bog uspostavio i onda žene staju na Mojsijev presto i uče.
Tako i Korej sa družinom izabra samovoljom da služi Bogu kako on hoće i završi kao što će današnji bunt Jeleninog kulta završiti.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja sve sto cinim - to radim javno, i ne gledam na ljude i sta mogu uciniti, to je njihova stvar.

Ko se boji- neka ide ulicom sa kesom na glavi, i kome nije cista savest..
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Ja sve sto cinim - to radim javno, i ne gledam na ljude i sta mogu uciniti, to je njihova stvar.

Ko se boji- neka ide ulicom sa kesom na glavi, i kome nije cista savest..

Apostol nije rekao budite glupi već MUDRI.
Ništa ti nisi razumeo niti znaš o čemu govorim....šta ako se recimo tvoj lik pojavi sa svim tvojim podacima na nekom dokumentu kod nekoga ....nema veze...zaboravi,ne vredi ništa nebi razumeo.
Čini šta hoćeš briga me.
Možda nisi čuo ali postoji i krađa identiteta i zloupotreba ali i još gore stvari.
No,zaboravi ...ništa nisam rekao.
 
Natrag
Top