HRISCANSKI OTPAD-Kad se pojavio i njegovi nosioci

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Slobodno, moja vraa su otvorena 24 sata.
Mogu javno izdiktirati i broj licnih dokumenata, racuna u banci, i ostale podatke, pa ko zeli nek izvoli..sto bi rekli ljudi..
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Toje ljepo

Niko nije rekao da ne možeš , samo koliko bi to bilo pametno, nemaju svi otvorena vrata , i dobre namere

Najblaže recimo njegova dokumenta ukradu i naprave namrnu saobraćajku pogazivši decu ispred vrtića ili slične ustanove jer im se sviđa tvoj lik i ti dokaži kako si juče izgubio dokumenta a ona u autu nađena.
Može da odradi preko tvojih podataka otiske i ostavi ih u teškoj krađi jer im se tvoj lik sviđa.
Mogu videti kod većine kako finansijski stoje tu budi bezbrižana ali zato mogu podmetnuti tvoj lik gde bi prebijena starica videla tebe u originalu iz iste zgrade ili ulice i poznala te kao kriminalca a ti pojma nemaš...skidaj sliku čoveče!!!!

Ti piši šta želiš ali lik ne stavljaj ja ti nisam neprijatelj zato ti samo pominjem neke od mnoštva stvari koje se mogu desiti ako tvoj lik nekome zapadne za oko.
Da nebi slušajno sreo istog sebe u tvom stanu poslušaj i nemoj biti opet tvrdoglav jer danas se rade svakakve stvari.
Sad uzmi Jelenin nogopis i pokaži sva mesta bez izostavljanja gde ona pominje Orion i reci šta je zapela baš za to sazvežđe?
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Taramana potpuno si u pravu , kaj on nevidi kakva su šugava vremena

NE VIDI to je činjenica zato naočare ni ne vrede.
Kad ne vidi šta Bog reče kako će videti sve ostalo?
Metlica ga poklopila i šapće mu:,,TI IMAŠ SVU ISTINU,,!!!
A onda to prati ponos i gleda na vernike kao otpadnike zato što nama ne treba fenjer da bi videli sjaj Sunca.
Svakom normalnom čoveku je žao takvih duša ali njima se to sviđa što im veštica rekla i nema mesta za Božju reč niti veru u istu.
Nedao Bog ikome da upadne u takvo stanje jer je to teško popraviti,jedino Bog može otvoriti i osvedočiti one koji prvo odbace ponos i iskreno potraže ISTINU i dobiće je.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To je preterivanje.
Onda niko ne bi stavljao sliku na razlicite internet servise - Facebook, Tviter, Linked, google nalog.. ili slicno.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
To je preterivanje.
Onda niko ne bi stavljao sliku na razlicite internet servise - Facebook, Tviter, Linked, google nalog.. ili slicno.

Nisu problem bankovni racuni, kradja identiteta i sl..
Iako je to moguce, cesto nikom nije u interesu..
Nego je ovde slucaj da satanisti ili neka verska zajednica koju si razotkrio upotrebi tvoju sliku da te pronadje i napakosti..
To se lako radi. Poelu su pretili , i danas mu prete J.S, tako da mislim da ovo nikako nije pametno.
Laodikeja ja te savetujem da sklonis sliku i stavis avatar..
Ja znam da tebe nije briga stradati za Hrista, ali treba biti mudar..
Bog kaze ''ne ubij'', hoce ti oprostiti ako se namerno izlozis opasnosti i ''samoubijes se''?
Brate cuvaj se, ne radi se o tebi , vec o Bogu i njegovim zapovestima...
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja nikoga ne vredzam, i postujem sve ljude i nacije.
To sto svedocim istinu u Hriscanskom duhu - to cine i svi Adventisti poput mene, i ja nisam jedini..

Sve sto bude Bozja volja - tako ce biti, jer Bog vodi odabranog, i pre smatram da protivnici treba da se cuvaju od njegove ruke, a ovo govorim iz licnog iskustva sa ljudima pojedincima koje je vec u ovom zivotu pogodio sud Bozji zbog njihovih dela.

U svakom slucaju zahvaljujem na bratskoj brizi..

Poslusacu savet ne iz licnog straha - vec iz razloga da druge ne navodim na greh i lose misli..
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
U svakom slucaju zahvaljujem na bratskoj brizi..

Poslusacu savet ne iz licnog straha - vec iz razloga da druge ne navodim na greh i lose misli..

363141.jpg
Nema potrebe strahu , pozdravljam tvoju odluku ,i ova slika govori dasi božji sluga , i samo bi rekla Bog stobom
 
Natrag
Top