Hodočašća

Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Blago vama trojici (čekalaca subote koja nikako da dođe) jer ste stabilni mi sa dve noge se možemo spotaći dok se vama sa četiri to ne može desiti i onda nek neko kaže da je loše biti biljojed.
Znači Trile ona hodočašća u Jerusalim iz okolnih zemalja nije hodočašće jer nisu imali autobuse...vidiš mi sa samo jednim parom nogu se nikad tako mudrih stvari nebi setili.

Najveća registrovana bolnica sa preko 10 miliona bolesnika se brine o svojim štićenicima uzimajući im desetke za savet kako treba i gde da pasu.

Trile za tebe i Maričela isto pitanje o hodočašću:
Krenula dva proroka i stigla u Jerusalim i Bog reče: ,,Ako neko htedne da naudi tim prorocima oganj će iz proročkih usta spaliti neprijatelje proroka,, i desilo se po rečima jedne zle žene OBRNUTO stanje ali nije ona jadnica kriva jer nepismeno i retardirano lako se povede za bilo čime i tako se upecala u masona Milera ideju pa slagala kako joj to Bog objavio. Moje pitanje je,KO JE TU POGREŠIO PA SE OBRNUTO DESILO BOG ILI ZLA ŽENA?Ona je jasno videla da su NEPRIJATELJI SPALILI PROROKE zašto se desilo obrnuto proroštvo odgovor čekam mesecima uvek pobegnete...đe zapelo?
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Ako se nađe neki jelenaš koji je još pod libelom da odgovori na pitanje:
KO NAS SLAGA JOVAN ILI VEŠTICA PO PITANJU SPALJIVANJA?
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Znate vi znam i ja ko nas laže odnosno to pokušava ali mi poznajemo zmijski jezik jer je lažljiv i nas ne može prevariti.
Verujući ljudi znaju da su PROROCI osobe.
Verujući ljudi znajuda će Ilija u svom resoru delovati nad ognjem i nebeskom vodom kao što je i ranije delovao.
Verujući znaju da je Mojsije zemljane vode pretvarao u krv i udarao raznim zlima narode i ponovo će u svom resoru delovati.
Verujući znaju da se Božja reč ne može ubiti i da Božja reč ne može prestati svedočiti.
Verujući ljudi znaju u kom pečatu ide radnja o dvojici proroka i ne bave se šarlatanskim pogađanjem i laganjem.
Verujući znaju da redosled radnji ne može biti menjan.
Verujući ljudi znaju da će OGANJ spaliti NEPRIJATELJE jer tako piše a nevernici uče kako neprijatelji spališe proroke.
Verujući imaju razum i veru i u tome se jedino razlikuju od nevernika.

Lažni učitelji a to su masoni su SVE izvrnuli učeći da je Jovan obrnuto prorokovao pa umesto da proroci spale svoje neprijatelje ono neprijatelji spalili Bibliju (proroke po njihovom lažnom učenju..)
Oni tako kažu da je tri i po vremena dato da se MENJA VREMENA IZAKON što čini ČOVEK BEZAKONJA počinje 538 a KOLE ih prevari pa 321 podiže nedelju i onda im to vreme za menjanje traje od 538 do 1798 i pošro to čini ČOVEK BEZAKONJA isti mora i živeti 1260 godina da bi to radio...

Nije tu kraj bezumlju oni toga imaju izobila zato dalje kažu: jeste isteklo vreme za menjanje vremena i zakona 1798 i pored toga oni sad najavljuju da će ameri menjati vremena i zakon iako im je istekao taj period ma šta njih briga ko još u ludnici polaže račun kome...
Time im sada merika postaje ČOVEK BEZAKONJA koji menja vremena i zakon ali odmah je i lažni prorok pa je sad izgubljena jedna zver jer sve ameri obavlju.

I pošto kreiraju drugi proročki lanac izvan Biblije za menjanje zakona jer im prvi istekao 1798 oni kažu da je amerika čovek bezakonja jer Danilo kaže da on menja vremena i zakon.Dalje kažu da ona Koletova nedelja nije žig iako se on dli od 1844 a ova još ne postojeća američka nedelja će biti pravi žig zto što Bog dade praznik Pedesetnicu u NEDELJU i zapovedi da tog dana bude sveti sabor i da bude subotno počivanje i ko Boga posluša prima žig po masonima.

To se tamo zove kolektivna ludnica umišljenih sluga koji hoće subotom da se zapečate.
Dasam čekao nekoga otud koji je još pod libelom nikad nebih dočekao jer tamotakvih jednostavno NEMA zato napomenuh deo iz njihovog repertoara bogatog učenja kojim se oni PONOSE i nikad se u njihovom prisustvu ne saginjite jer je tamo kolevka LGBT.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sve što daje Taramana je bez dokaza u Bibliji. Samo mlaćenje prazne slame.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Taramana, promasio si biblijski kontekst, jer Ilija koji ce doci u poslednje vreme - je jedna osoba, a ne neka dva proroka koji bljuju vatru, i on ce svet pripremiti za Hristov drugi dolazak.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Sve što daje Taramana je bez dokaza u Bibliji. Samo mlaćenje prazne slame.

Jel to sve što moj braco zna da kaže?

Taramana, promasio si biblijski kontekst, jer Ilija koji ce doci u poslednje vreme - je jedna osoba, a ne neka dva proroka koji bljuju vatru, i on ce svet pripremiti za Hristov drugi dolazak.

E takvog te volim!
Počni razmišljatinemoj stalno biti papagaj.
Tako je,Ilija će doći na kraju baš zato da pripremi teren ali kaže u Otk. da će bit DVOJICA PROROKA bez imenovanjaali zato daje opise njihovog delovanja gde jasno vidimodelo Ilije i Mojsija.
Tako nisu zaveti već OSOBE-PROROCI baš kako i piše.
Niti su bili u 18 veku niti je tad bio Hram a ovi će biti tamo gde će čovek bezakonja sesti i sebe Bogom proglasiti u sred Jerusalima gde će i opisani Hram biti baš kako piše.

Ta radnja iz 11 glave se odvija u šestoj trubi (predzadnjoj) daleko posle otvaranja šestog pečata a kad se šesti pečat otvara tad se NEBO OTVARA i svi to videa to se još NIJE DESILO.
Neće proroci bljuvati vatru već kao što piše iz njihovih usta -rečju silazi oganj koji će spaliti NEPRIJATELJE a to su poglavicini ljudi jer će tražiti njemu poklonjenje kao što je AntiohEpifan postavivši idola tražio da se Jevreji klanjaju u protivnom sledi smrt.

Evo malo da razmišljaš:
Masoni vas prevariše da su proroci savezi i da oni čine ona čuda među ostalima da zatvore nebo da NEMA DAŽDA u dane njihova proricanja a dani njihovog proricanja su 1260 GODINA po masonskoj laži i pošto u te dane neće biti kiše nađi mi period od 1260 godina gde kiše nije bilo ili po masonskoj prevari od 538 do 1798 jer su to dani proricanja i u to vreme NEMA KIŠE.
11:6 I ovi će imati vlast da zatvore nebo, da ne padne dažd na zemlju u dane njihovog proricanja; i imaće vlast nad vodama da ih pretvaraju u krv, i da udare zemlju svakom mukom, kadgod budu hteli.

I onda masoni vide da je to providna laž pa kažu: ,,ONI SU SAMO IMALI MOGUĆNOST DA MUČE LJUDEI ZATVARAJU NEBO ALI TO NISU RADILI.
Da čujemo jesu li ili nisu to radili:
11:10 I koji žive na zemlji, obradovaće se i razveseliće se za njih, i slaće dare jedan drugom, jer ova dva proroka mučiše one što žive na zemlji.

Moj Ića će im zatvoriti nebo na 1260 večeri i jutara a Mojsije će vodu u krv pretvarati pa nek piju krv,tuće ih svim zlima tri i po godine a onda će obojica morati postradati jer ne može biti sluzi bolje nego Gospodaru.

Hajde da ne kvarimo temu postavi temu o dvojici svedoka-proroka ako je nema a mislimda je ima pa tamo možemo nastaviti jer ovako nema smisla da svuda svašta pišemo.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top