Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
18.08.2013
Poruka
12
Greska pri bootovanju sistema

E ovako,komp mi je uvek radio savrseno ali danas ga ja ukljucim kad ono kaze da trebam da pritisnem del (delete button) da bih nastavio, a to je i inace dugme za ulazak u bios, i ja stisnem dugme i nista, i tako ceo dan stiskam sve i restartujem ali nista, mozda je hard crkao ? Molim za pomoc :(
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
46
Moze pomoc?Pustio sam low level format isposetka i nisam ga prekidao,skoro ceo dan radi...sada je tek na nekih 5 posto,dal da ga prekidam ili ne,nesto bas izgleda nije ok
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Zmaju bas nemas srece sa tehnologio nikad lagano ako vec planiras koristit win xp skini ovo i stavi na dvd trebaceti imas tu sve alatke koje ti mogu pomoci
Ultimate Boot CD - Overview

UBCD for Windows
Vecinom se desavaju errori desavaju kad installises OEM WIN xp ja ti opet preporucujem da skines drugi win xp koji odgovara za tvoju masinu
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Zmaju sta imas kakvu masinu moraces prvo da probas da ocistis CMOS
[video=youtube_share;Pdp_L5IxaNI]http://youtu.be/Pdp_L5IxaNI[/video]
[video=youtube_share;-9RnIj-EcdQ]http://youtu.be/-9RnIj-EcdQ[/video]
Pa javi ako je isto da pronademo drugo resenje
Srecno
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
30
Ne spamuje mi vise sa popup prozorom, problem je bio samo kada ubodem u zadnji panel kad ubodem u prednji nista ne iskace (sad nista ne iskace ni kada je uboden u zadnji), nemam drugi mic da isprobam al nema ni potrebe jel sve radi kako treba. Eventualno ako opet krene otvoricu kuciste pa cu proveriti kablove. To bi bilo to sve lepo radi, hvala darko na tvom misljenju pozdrav :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2013
Poruka
12
Uradio sam clear cmos na maticnoj ali i dalje kad ga upalim imam isti problem.Imas li jos neko resenje ?
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2013
Poruka
12
I izbacuje mi 3rd master Hard Disk S.M.A.R.T status bad, backup and replace pa onda da pritisnem del button koje je blokirano :(
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2012
Poruka
97
Minimalni zahtevi za OS Windows 7

Imam stari racunar,na njemu je trenutno OS XP.Hteo sam da pitam da li mogu na sledecoj konfiguraciji da ubacim OS Windows 7,gledao sam na Microsoft-ov sajt koja je minimalna konfiguracija ali ja bi zeleo da mi neko kaze iz iskustva,znaci imam procesor 1.9 Ghz AMD Athlon 2400+, RAM 512 trenutno ali cu da dodam 2GB kad budem hteo da ga nadogradim na Windows 7,graficka 256 MB AMD RADEON 9600 PRO Familiy? Imate li neki savet,zeleo bi da radi mi Windows 7 radi glatko.Da li je to moguce na ovoj konfiguraciji? Hvala.....
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.368
Probaj prvo sa 1GB memorije,pa ako ide ti stavi jos j1GB.Jer moze da se desi da i memorija na tkvoj ploci koci komp. A i 1GB je dovoljan za Win.7 ako neces da igras neke zahtevne igrice.
 
Natrag
Top