Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
25.08.2013
Poruka
2
Maticna ploca msi 760gm-p21 fx Hitnoo

Pozz dali moze ovaj procesor AMDCPU FM1 AMD Athlon™ II X4 Quad-Core 631, 2.60GHz/4MB BOX 32nm na ovu maticnu plocu msi 760gm-p21 fx
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Ne moze brate, nije isto podnozje za CPU, pise ti vec da je taj athlon za FM1 socket, a ploca ima AM3+ socket, dakle podrzava drugu vrstu CPU-a.
Mozes da ubacis bilo koji Athlon II, Phenom II, FX (Vishera i Zambezi) ili novije Sempron-e (Sargas i Regor jezgra).
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Vec si pitao u jednom post-u, dakle, napisi sa koliko novca raspolazes, pa cemo ti preporuciti najbolje za te pare
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
30
Evo danas sam stigao sa odmora :D, upalio racunar i za divno cudo nista ne iskace sve lepo radi. Nista necu da diram a ako opet krene da zeza nema mi druge nego da probam te drajvere da vidim da li ce oni ispravno raditi ipak hvala na odgovoru
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
jel ti se to desavalo samo kad ustekas u prednji panel ili je nebitno,i dali se desavao problem isti i kod mikrofona i slusalica.
kontam da je kabal od mikrofona negde gubi kontakt ili se kenektor pojebo pa nema dobar kontakt,mozda je i unutra u kucisti kabal ostecen ili pak istekan. pa se to desavA?

ja sam pre cistio racunar od prasine i slucajno pomerim ide kabal od hdd samo malo se izvukao,ja upalim i nece,izbacuje da ima greska na bot uredjaju,sav sam bio prevrno uzduz i popreko i sistem krenuo da reinstalira al nepronalazi mi hdd racunar i slucajno videh da mi je kabal istekan napola posle celog dana provedenog trazeci sta je.dobro pogledaj kontakte i kablove,mozda ti se sad kontakt namestio i radi pa ce opet za par dana neradit videces.
ako si reinstalirao driver msm da nema sta biti sto se tice softwera,al opet nam javi sta si resio i sta je bio kvar.pozdrav i sa srecon
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
46
Dobro vece ljudi.Imam jedam problem,imam jedan fard na kome sam skoro instalirao XP i sve je bilo ok...Ne znam sta sam radio dal sam ga formatirao ili sta vec i sada ne mogu ni da instaliram windows na njega,formatira ga malo pa izbaci poruku STOP:c0000221
http://www.dodaj.rs/f/y/Kk/8OK0gig/kodc0090.jpg
molim vas pomozite mi
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Secam se davno kad sam koristio winxp imo sam ti problema kad mi se to pojavi samo sam ubacio drugi win xp CD da kopira taj file i ponovo vratim winxp cd sto sam planiro postaviti
Resenje da skines drugi win xp ili da installises windows xp preko usb flash drive
Takode prvo probaj postavit BIOS load defaults i probaj installisati
Znalo mi se to cesto desavat kod neki winxp CD uvek sam mislio da je problem CD los ili losa kopija Winxp iso nece da kopira sa CD u HDD
Ako oces da i dalje koristis taj CD mogo bi to resit sa Low level formatting HDD ali win xp nema to moro bi koristit live xp ili linux da to uradis ili mhdd ili neki slican program
HDD Low Level Format Tool Free Download
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
30
Evo danas pricam sa drugom na skype kad ono pocelo opet... Racunar nije otvaran (zbog garancije) tako da ne verujem da je unutra ista pomereno . Mrzelo me je da menjam drajvere pa sam nasao neki video na youtube koji navodno pokazuje resenje problema. Pratio sam korake i izgleda da je problem resen , sto bi znacilo da su izgleda ipak u pitanju drajveri.

Za slucaj da neko bude imao isti problem evo resenja:
a Quick Way to Solve Realtek HD Audio Plugged and Unplugged Problem - YouTube
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pa jel radi sad sve ok?
a ovo na linku koji si otavio samo da ti neprikazuje to na ekranu, s tim si samo resio to da ti nedosaljuje ,al nisi resio problem iz korijena,jes ustekavao drugi mikrofon da vidis dal se isto desava?
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
46
Cao.Hvala ti,evo pustio sam Low level format...radio je,mislim mb/s i current sector su isle...doslao je do 3 posto i stao :( Nadam se da ce nastaviti,a u slucaju da stane na 3. recimo,sta da radim?
 
Natrag
Top