Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Jesi li video, kad si ga odneo u prodavnicu, da radi uopste, ili si im ti verovao na rec?
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
nije mi ploca dosla jos.al dok dodje sve cu uradit kako si rekao.za ram sve vec informisem da menjam.i onda sve ostalo polako.mada opet sto se tice cpu.necu jos.ovaj d925 mi je sluzio relativno dobro,pa cu ga ostaviti jos neko kracee"" vrijeme.mislim da mi se neisplati sad kupit tajcor2duo .opet nemam neki procesor za pola godine.tako da cu sacekat malo i onda ce verovatno biti neki extrem ili quad.hvala ti druze ko bratu.kad mi ploca dodje javim ti sve i slike ubacim.hvala drug
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2012
Poruka
1
Problem sa externim HDD...

Da skratim pricu. Pao je monitor na njega i od tada ne radi,nece da ga ucita i niti ga prepoznaje racunar. E,nije mi toliko bitan HDD koliko mi je bitno ono sto je bilo na njemu. Tako da me zanima da li moze nesto da se uradi i koliko bi tako nesto kostalo? P.S. I gde bi moglo da se uradi? Hvala...
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Nema ti pomoci za njega.Mehanicki dijelovi su pokvareni.Ako ti je stalo do podataka odnesi u neku radnju gdje se bave sa recovery, tj. vracanjem podataka.

P.S da li se cuje neki cudan zvuk kada ga ukljucis ?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Samo da nisu ploce fizicki ostecene, inace postoje servisi u BG, koje rade povratak podataka, cak iako je glava i mehanizam ostecen, oni u specijalnim uslovima, uspeju da povrate sve podatke, ali je zaista skupo, i ako su u pitanju samo igre, filmovi i muzika, onda se ne isplati, jer naplacuju po GB, ili u celosti, a za te pare kupices 2 nova prenosiva, a mozda i vise, zavisno od kvara.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.368
Ako odgovara slot na maticnoj onda ce sigurno dobro raditi,ne kao novi ddr3,ali dovoljno dobri,ako ne igras neke zahtevne igrice.A sto se tice 2 rama najbolje bi bilo da su iste marke i onda ce biti sve u redu.Mogu oni biti i razlicite marke,a iste jacine,ali nekada mogu praviti problem u brzini,a ne mora uvek tako biti.Tako probaj niste neces izgubiti.Akada dodjes do nekih para i odlucis ti kupi bolju plocu i ddr3 memoriju.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.368
Ako odgovara slot na maticnoj onda ce sigurno dobro raditi,ne kao novi ddr3,ali dovoljno dobri,ako ne igras neke zahtevne igrice.A sto se tice 2 rama najbolje bi bilo da su iste marke i onda ce biti sve u redu.Mogu oni biti i razlicite marke,a iste jacine,ali nekada mogu praviti problem u brzini,a ne mora uvek tako biti.Tako probaj niste neces izgubiti.Akada dodjes do nekih para i odlucis ti kupi bolju plocu i ddr3
 
Natrag
Top