Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
plocu ssam kkupio al je jos nisam montiro
P5Q deluxe,koristi ddr2 memoriju valjda ce se sloziti
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Nebi preporucio razmazivanje paste vecinom zna da ostanu mjehurici vazduha između procesora i hladnjaka sto smanjuje toplinsku provodljivost
Dobro ocisti sa alkoholom staru pastu i pazi da ne izgrebes
Takode ako je pasta losa moraces menjat godisnje ako je dobra ne moras je menjat dugo vremena
losije paste se brze osuse
Ja koristim Arctic Silver termalnu pastu,skuplja je ali ima bolju provodljivost od one obicne silikonske.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Hvala ilija gledao sam vec video na YT.Znam ja kako nanijeti pastu samo me zanimalo kako vi to radite.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2
sata dvd rezač - problem?

Uzeo sam sata dvd rezač samsung sh-224db, priključio ga instaliorao drajver, ali on uopšte ne reaguje (ne čita diskove), pa sam ga odneo u radnju gde su rekli da radi. Matična mi je msi-7369 i ima 4 sata controllera. Ako neko zna u čemu je problem, neka napiše.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Ploca je svojevremeno bila vrh, to je odlicna ASUS-ova ploca za OC, (Intel-ov chipset P45)ima 16-fazni dizajn, samo sto sa tom memarom nema klokanja, kako znam ona podrzava brze memorije od 667Mhz pa do 1066Mhz (1200Mhz OC na boljim memorijama), sa tim RAM-om ces ugustiti mogucnosti procesora, koje ploca podrzava, ne znam sta si mislio da ubacis, ali nesto iz Wolfdale-a tipa serije E8xxx, Yorkfield Q9xxx ili neki Core 2 Extereme bi leg`o k`o dupe na nosu.....ploca je i za danasnje pojmove veoma dobra.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.368
Neznam koji ti je OS,na win.7-ici prikljucis DVD uredjaj i restartujes,znaci dok je komp ugasen i posle restarta ce u task baru izaci balonciic gde pise da je pristigao novi element i da ce drajveri biti downloadovani i instalirani.klikni na taj baloncic i scekaj da to sve samo odradi i obavestice te da je uredjaj spreman za rad.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Pitanje u vezi tablet racunara

Mozda pitanje nije postavljeno na pravom mestu ali evo.... Hocu da kupim tablet racunar koji nema slot za sim karticu, sto znaci da ce internet moci samo preko WI-FI signala, ja vec imam telenor pripejd modem za internet koji se preko usb-a povezuje sa racunarom da li bi mogao tablet tim modemom da povezem na internet...?
HVALA UNAPRED!!!
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
znam da je ploca dobra,ali nju sam kupio iz razloga sto mi je crkla stara,pa sad i nemam nekog raspolozivog novca za memoriju i bolji cpu,al bice u skorije vreme,inace koristim intel d925 3.0 dual cor,nije neki procesor ali meni sluzi,dok neskupim novac za nesto jace
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Ja sam imao takav problem na starom racunaru.Rezac mi je bio pokvaren i rijesio sam da stavim novi.Kad sam ukljucio racunar i preicekao da se driver instalira racunar bi zakucao na 100 % CPU usage i nije bilo pomoci dok ne instaliram novi sistem.Ali u tvom slucaju ako imas Win 7 uradi update drajvera.
 
Natrag
Top