Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
02.05.2011
Poruka
6
Pokvaren komp

ja sam juce citao o overclocku pc-a i overclockovao sam preko biosa na najjace sto se moze i sada kad pritisnem dugme za paljenje cuje se kuciste da se pali ali na monitoru nema nista (crn ekran) nece da se startuje nmg ni cak u bios da udjem :( ali kako da vratim moj procesor na deafult (da vratim prije overclocka) bio bih zahvalan na pomoci !!!
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2010
Poruka
1
internet konekcija

Dobio sam od prijateljice komp koji je koristila dok nije kupila lap-top...dobra i solidna masina... medjutim ne mogu da dobijem konekciju nikako kada ga prikacim... tacnije moja stara kanta radi i ima signal i sve je ok, a kada prikacim ovaj novi nece... sta li je , da nije do IP adrese?:???:
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
iscupaj bateriju sa maticne ploce na 20 minuta pa je vrati i pokusaj, ako ne bude moglo onda to ponovi i tako nekih 3-4 puta dok god ne upali. i moj ti je savjet da to vise nikad ne uradis jer mozes spaliti procesor
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
64 bit mozes staviti samo ako ti je procesor 64 bitni, a ono sto mozes provjeriti, mada sam malo zaboravio kako to ide i kako se gleda, ides start>run>kucaj "dxdiag" (bez navodnika naravno) i ides OK, kada dobijes prozorcic idi na karticu display i napravi screenshot i postavi ga ovdje
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.408
POKUŠAJ OVO: U gornju veliku tražilicu upiši 192.168.1.1 i lupi enter. Trebalo bi da ti otvori prozor gdje ćeš naići na internet konekciju. Samo bi je trebao aktivirati, osim ako ti ne trebaju drajveri za internet. Onda ih moraš skinuti i instalirati.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ne vidi se nista, pokusaj tu sliku da postavis kao prilog tj. zakaceni fajl u naprednom editoru
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
po mom misljenju fale ti drajveri za ethernet, skeniraj komp sa nekim programom za drajvere, npr. driver robot, on ce ti naci odgovarajuci drajver, skines, instaliras i trebalo bi raditi
 
Natrag
Top