Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Nemora da znaci da je memorija posto mu posle reinstalacije radi neko vreme a da je meorija reinstalacija nebi pomogla nego bi redovno iskakao BSOD,to vrlo lako moze biti bas do harda,probaj da ga skeniras na bad sektore i proveri da li ti je dobro ustekan kabal na hardu i na ploci.I da dodam kada ti izbaci plavi ekran zapisi sifru koju ti napise i pogledaj na netu imas gomilu sajtova na kojima imas opis tih sifri i sta ih uzrokuje pa mozes lako da pronadjes komponentu koja ti pravi problem...
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
52
pasta svakako,imao sam jedan AMD 3000 plus,fore radi bez paste.pregejao se i resetirao u roku od 10 min.
jeftina stvar na kojoj se ne isplati štedeti.
jedino ako nećeš brusiti i polirati procesor i hladnjak.
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
milidrag1;782247 pusti ti prvo taj tvoj cd na kompu. .[/QUOTE je napisao(la):
Nije loša ni ta ideja :)

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Možda je društvo gore u pravu,ali pusti ti prvo taj tvoj cd na kompu.
Možda je stvarno prazan,odnosno ti nije spržen, da li zbog programa ili dvd roma.onda tek gledaj formate i sl.


Isprika za loš citat :-D

Nije loša ni ta ideja.

Probaj i ovo što ti je milidrag1 predložio.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Flešuj BIOS ovo što ti je rekao n3m3sis tj.izvadi bateriju na par minuta i vrati natrag i podesi tvorničke postavke iz uputa što si dobio uz komp ali najbolje opcija od svega je posjeta SERVISA jer ćeš sje**t do kraja i matičnu ploču i procesor i sve.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

n3m3sis koliko je često poželjno raditi format HDD ?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.06.2011
Poruka
1
Crvene tackice na ekranu, molim za brzu pomoc :(

Vec nekoliko sedmica mi se pojavljuju nekakve crvene tackice na ekranu, bilo dok igram neku igru ili dok gledam film, ja cu sad okaciti ss od pojavljivanja tih tackica u igri...Kad se pojave ove tackice pocne da koci komp i posle nekog vremena moram da ga restartujem i tako non-stop Kad ga vise puta restartujem, nekad nece ni da podigne sistem vec zabaguje posle poruke "welcome"...Molim vas pomozite
Evo ss-ova :
2011063000002m.jpg
:(

2011063000004.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
na svakih 8 mjeseci

flesovanje BIOSA je nepozeljno zato sto je flesovanje brisanje i instaliranje novog, a to je rizik da se spali maticna ploca, a vadjenje baterije je reser CMOS-a, samo vraca neke stvari na default
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
vazna je kao sto su i prethodni clanovi rekli, zbog temperature, bez nje su ti vece sanse da rikne procesor
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nema na cemu, inace zahvalnice se nalaze u donjem lijevom uglu tako da se ne mora javno ;)
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Ma brate n3m3sis znam da su zahvalnice dole lijevo,ali eto ja sam se u postu zahvalio :)

Jedino ako ti skupljaš pohvale pa ti nešto znači klik na hvala ili mene želiš poštediti tipkanja :-D
 
Natrag
Top