Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
61
pazi ja sam prvo ima HPOfficijet hp officejet j3680 all-in-one i nije moglo nisam mogo naci na internetu drajvere pa sam ga skinuo sa tog kompa i prebacio u drugoj sobi na drugi komp gdje imam xp a ovaj Lexmark prebacio ovde ni ovaj nije mogo ali sam nekako nasao drajvere na internet ustvari to nisu drajveri nego nzm ni ja sam sta ali printa :DD e sad pojavila mi se ova greska ako imas drajvere za ovaj HPOfficijet hp officejet j3680 molim te daj mi?

to ti je drajver za lexmarkov stampac. otidji u servise, nadji taj servis, stopiraj ga i postavi ga sa automatic na manual, tako da ti vise nece praviti problem u start up-u. nadam se da znas sta trebas uraditi, ako ne, onda samo reci pa cemo ici korak po korak
Ako ti nije tesko korak po korak ali znas sta je problem sto ja nemam instaliran stampac nego neki mali program i on stmpa :DD

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Moracu ja kuptt neki drugi stampac koji ima drajvere i za 7 nemam mi druge...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
probaj ovo sto ti crysis kaze, ako ne uspije onda cu ti pomoci sa servisima
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
start>control panel>administrative tools>services
pronadji servis LXCRTime ili slicno tome, desni klik na njega i ides stop
kad stopiras, ides ponovo desni klik pa properties, vidjeces gdje pise start up, tu sa automatic promijenis na manual i to je to, apply i ok, restart komp i vidi hoce ponovo isto

javi sta se desava ;)
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
61
start>control panel>administrative tools>services
pronadji servis LXCRTime ili slicno tome, desni klik na njega i ides stop
kad stopiras, ides ponovo desni klik pa properties, vidjeces gdje pise start up, tu sa automatic promijenis na manual i to je to, apply i ok, restart komp i vidi hoce ponovo isto

javi sta se desava ;)

Majsotre tebi puno Hvala ali ja sam kupio novi iso mi na yivce i dosadio mi vise mnogo je bio star :DD Hvala svima
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
skoro kupio? :D hahahahaha a svakako si trebao probati, bas me zanima jel to bilo rjesenja, al u svakom slucaju ti si nasao svoje rjesenje ;)
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
61
Ram

Imam pitanje za vas imam 4 GB RAM memorije ali 2 ,75 mi idu negdje dali to uzima graficka ili sta nzm
Moja Graficka je GIGABYTE G31M-ES2L
z.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.408
Napravi reinstalaciju i obavezno formatiraj; jer u protivnom ti ne prepoznaje particiju i tu se gubi.
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
52
Ako je grafika integrirana na matičnoj ploči, onda ona uzima deo RAM-a,ali ne toliko možda oko 25%.
Inače 32bitni OS ovi ne podržavaju više od oko 3 Gb RAMA,za više treba 64 bitni OS.Bar je tako kod 7 i Viste.
za drugo trebaš dati više podataka.
 
Natrag
Top