Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
problem je u tome sto tvoj pleyer nepodrzava divix ( fabricke postavke ) i zato ga nemoze ocitati. konvertuij film u convert x to dvd u dvd format i ocitace ti ga bez problema , jedino sto ces morati kupiti dvd umjesto cd-a. a mozda ti dvd player ocitava divix ( nisi nigdje naveo ni da ni ne ) al ti je mkv format pa opet nece jer rijetko koji player cita matrosku. e sad , moze se desiti kad film konvertujes u avi format da izadje velicina preko gige. pa kupi i cd i dvd da nemoras dvaput izlaziti.
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
52
pitanje

koristim photoshop cs5 i kako mogu da spojim ove dve slike a da se ovaj prelaz nevidi

capture.jpg
 
Učlanjen(a)
04.04.2011
Poruka
11
Zvuk dolazi iz zvucnika...bas onakav kakav sam pomenuo.
U svakome slucaju vam se svima zahvaljuejm na odgovorima.
Pozdravljam vas .
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
61
Greska

Pozdrav nakon sto sam instalirao 7 posle paljenja kompa javlja mi se sledece greska
Untitled.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
to ti je drajver za lexmarkov stampac. otidji u servise, nadji taj servis, stopiraj ga i postavi ga sa automatic na manual, tako da ti vise nece praviti problem u start up-u. nadam se da znas sta trebas uraditi, ako ne, onda samo reci pa cemo ici korak po korak
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ako ti je stariji printer onda su mu drajveri za xp , moras naci drajvere za sedmicu ili skroz obrisi tu instalaciju i kod ponovne intalacije desni klik na setup i u propertiju nadji kompatibilnost ( compatible ) i postavi da je kompatibilan sa xp-om pa onda instaliraj printer. ako to neuspijes onda reinstal drajvera ili skini komlplet setup za lexmarka ( pazi koji je tip printera ) koji je za sedmicu. ja sam imao taj problem sa hp-om.
pade mi sad na pamet, sto jednostavno neodes na start - uredjaji i pisaci ( stampaci ) i kad ti otvori desni klik na ikonu koja je stiklirana ( zeleno ) i onda na otklanjanje poteskoca i pustis sedmicu da sama rijesi problem.
sedmica je u mogucnosti da povuce potrebne drajvere sa neta bas kao i linux.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top