Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Na pitanje teme odgovaram u globalu:

Ploca i procesor. RAM menjajte u slucaju da se sa DDR2 prelazi na DDR3. Graficka moze da saceka ukoliko nije AGP vec pci express. Hard, kuciste i opticki uredjaj ostaju isti, samo mozete da uzmete u obzir da zamenite napajanje i to ukoliko vec nemate neko od 500W+.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Taj pojacivac ti sluzi za obicne antene posto sam predpostavio da nju imas nakacenu na karticu tako da u slucaju kablovse ti nece pomoci,a ako sam te dobro shvatio ti hoces signal sa kablovske da pojacas?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Ma ljudi nema razgovora o upgrade-u koji je na zastarelom harware-u (maticna), eventualno nesto polovno, sa 9500GT, moze lepo da se igra, to govorim iz licnog iskustva, dakle jedino za upgrade u njegovom slucaju pada na RAM DDR2 i to na 800Mhz.
Uostalom moze ta masina da se utopi kompletno za 150 evra, i da se kupi na 36 mesecnih rata veoma dobra masina sa novom Intel platformom (H67 chipset Sandy Bridge, koji je bolji od gotovo svih u istom cenovnom rangu AMD platformi) za game:

Desktop računari | Altos Holiday Special (MF4ZWM-5), H67/i5 3.1GHz/4GB/GTX550 1GB D5/1TB/DVDRW/500W | WinWin Računari

ili ovakvu AMD platformu sa veoma dobrom maticnom koja je dobra za sav upgrade, s tim sto bih ja licno stavio bolju grafu, poput sapphire 6870:
Konfiguracija
Desktop računari | Altos ASUS Core Unlocker, M4A87TD-USB3/Ph x2 555BE/4GB/1TB SATA3/ASUS 450 1GB | WinWin Računari

i graficka za nju umesto 450GTS:

ITsvet.com :. Sapphire Radeon HD 6870 1GB GDDR5 11179-09-20G - Grafička karta - cena cene cenovnik cenovnici

Eto to se moze naci za nekih 500 evra i budes miran par godina sa veoma dobrim upgrade-om u perspektivi i novim specifikacijama, pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Kablovska se prenosi optickim kablom tako da tu skoro i nema gubitka kvaliteta slike (samim tim nema ni potrebe da se signal pojaca),mozda tebe nesto drugo zeza i kvari ti signal...
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2010
Poruka
17
Da li neko moze meni da odgovori na pitanje u vezi Asus a3000 laptopa? Da znam koju memoriju da trazim?
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Net Cat M-01

BLUEBERRY

Hteo bih da čujem neko mišljenje o ovom tablet-android sistemu. nemam previše ,,vremena,, za nešto bolje i skuplje naravno. I neko iskustvo ako može sa ovim ili sličnim uređajem :). Unapred hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Robo imas isti modem kao i ja ,i potpisujem najbolji model koji su izbacili,jer sam instalirao nekih 400 komada svih modela,i najmanje problemaima satim ,inace u globalu oni imaju problema sa netom,kod sestre i zeta sa 4 mb i IPTom ,cim radi torent slika pocinje da stekce,znaci problem sa linijama,zato ovih dana uzimam po istoj ceni SBB kablovski net za 6 mb
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Robo dosli smo na isto iz nekog drugog posta,generalno taj philipsov cipset je katastrofa,takvu sam dobio od druga na poklon,evo nisam je ni stavio, ja imam MSI tvanywhere1 sa pravim tjunerom kao kod tv-aali ima problema ne postoje drajveri za win 7 pa na tom kompu koristim xp, a pojacanje signala na kablu nije moguce
 
Natrag
Top