Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Prvo sto mi pada napamet je graficka karta.Nisam bas najbolje razumeo dal se racunar ipak iskljuci ili ti nestanu slika i posle izvesnog vremena i zvuk a racunar daje zvuke da radi(kuler procesora,napajanja itd).Onda dal ti se desava posle duzeg rada ili nema pravila.Sve u svemu ja cu da ti savetujem ono najprostije...da izvadis graficku i memoriju iz slotova i sve lepo ocistis,tu mislim i na pinove memorije i graficke.Ako ti graficke ima kuler pogledaj dok ti radi komp dal mu se vrti.Jos ako bi od nekog nasao drugu graficku da probas bilo bi super.Mogao bi jos svasta da nalupetam al evo za pocetak resavanja tvog problema toliko,javice se jos neko sa predlozima.Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2011
Poruka
3
USB problem

Problem je sledeci... Nijedan od 4 USB prikljucka mi ne radi..2 napred,2 pozadi...
Do pre par dana je sve bilo ok..ubacivao sam slike iz digitalca...danas pokusao isto...i ne ide.. Ne vidi ni kameru,ni USB misa..
E da problem bude jos zanimljiviji..jedino mi fles memoriju vidi i mogu manipulisati sa njom..
Na kompu nista nije radjeno..tipa obaranje sistema i sl...driveri su ok..u BIOSu je USB enable...
Jel ima neko neku ideju...?
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Kako povecati kvalitet TV Signala

Kako da povecam kvalitet signala na TV Kartici,ako je to uopste moguce
Imam analognu tv karticu Kworld Terminator
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
brt nzm sta da ti kazem osim da nisu dobro povezani ili da ti je mozda maticna nesto prsla
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Procesor Prentium(R) Dual Core E6500 2,93 Ghz
Ram ddr2 2gb
Graficka nVidia GeForce 9500GT 1 GB
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
@nnee860
Cini mi se da sam bas ovaj monitor video u gigatronu kad sam bio pre neki dan,izgledao mi je bas extra,kosto je oko 36000
 
Natrag
Top