Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
SBB mi se ne svidja posto nih vise koristi istu ip,pa tako moras nekoliko sati da cekas za skidanje sa rapidshare....
A ovde kod nas je Kopernikus kablovkska,ali intenret ne valja kao ni kablovksa....
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
5
modem / com ports / winfax problem

zdravo

imam winfax program za slanje i primanje faxova preko racunara. da bi taj program radio kako valja i identifikovao propustene pozive (izmedju ostalog) modem (imam intel integrisani) treba da pude podesen u COM mode-u. Meni je trenutno podesen u TAPI modu. medjutim, u control panel / modems mogu da nadjem samo COM4 a u winfax programu mogu da biramTAPI, COM1 i COM2...kako da povezem modem sa COM4 i da rijesim ovaj problem? mozda to i nije rjesenje, pomoc svakako dobrodosla.

hvala
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Idi na my computer desni klik properties,hardwer.device manager i reinstaliraj USB driver i riješen problem.
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Evo needzha je to lijepo i jednostavno sastavio bez ikakvih dodatnih pitanja pa ako možeš kupiš i uživaš.
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Bezicni internet preko antene

Hteo bih da se informisem o ovome u naslovu :)

Znaci:
Moze li,kakav je download,upload,koliko se placa,kakva antena je potrebna,ko to namesta,koji wifi,isplati li se,da li je legalno...
poz
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2009
Poruka
3
Da li neko slučajno zna kako se računa MIPS?

Zadatak glasi:

Zadat je CPU sa pipeline arhitekturom, koja se sastoji od 5 pipeline blokova: S1 je fetch jedinica, S2 je decode jedinica, S3 je operand fetch jedinica, S4 je execution jedinica i S5 je write-back jedinica koja se bavi upisom rezultata.

Vremena izvršavanja pojedinih funkcionalnih blokova iznose:
TS1=1ns, TS2=2ns, TS3=1ns, TS4 =10ns, TS5=1ns
Odrediti MIPS


Hvala unaprijed!
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Jedino sto ti mogu predloziti ,a kako sam ja resio problem je reinstalacija OS-a
 
Natrag
Top