Dusa- da li postoji ?

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Licno iskustvo je najmanji oblik dokaza, jer ljudi lazu i haluciniraju.
Isto tako ako uzmemo licno iskustvo za dokaz, onda postoje i vanzemaljci, duhovi, vampiri, goblini, zevs, alah i sve ostalo sa cim su ljudi imali licna iskustva ili misle da su videli.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sve natprirodne pojave imaju svoj uzrok u demonima koji cine cuda pred ljudima.
Tu su ukljucene pojave kao sto su "Nlo - Ufo, Duhovi ili poltergeist, ukazanja ili utvare - sablast, vampiri, natprirodna cuda izazvana delovanjem vradjbina ili crne magije, svetlosne pojave na nebu, spiritisticke pojave izazvane prizivanjem duhova, bionergetski talasi i navodna isceljenja, visak i rasljarstvo, telekineza, levitacija, materijalizacija predmeta..itd..

Ovo je sve nesto sto je realnost danasnjeg sveta, i kao sto sam napomenuo - proizvod demona koji manifestuju svoju silu na ljudima ili objektima, sa ciljem duhovne indoktrinacije covecanstva i njegovo pripremanje za dolazak antihrista.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Problem je sto ne postoje dokazi da postoje natprirodne pojave, a kamoli demoni.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Problem je sto ne postoje dokazi da postoje natprirodne pojave, a kamoli demoni.

Ovo je pogresno, jer natprirodne pojave se desavaju svuda oko nas, a postoji i parapsihologija koja ih proucava.
Danas je napisano bezbroj naslova na ovu temu, tako da covek ne mora da ostane neupucen ako ne zeli.

Moje licno iskustvo govori ( meni licno ) da su natprirodne pojave realnost.

Ne treba se baviti nicim sto ima veze sa ovim, jer covekv prioritet je da upozna istinu i uspostavi zajednicu sa Bogom, tako da iskustvo dodira sa natprirodnim silama nije nuzno, ali onoga ko ga dozivi jos vise utvrdjuje u postojanje sveta koji je van covekovog poimanja realnosti - pa time i Boga.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Svuda oko nas ? U Americi postoji izazov vec duze od 20 godina, koji ti garantuje milion dolara ako uspes da dokazes bilo koju natprirodnu pojavu, niko naravno to nije uspeo, ako ti to mozes, idi uzmi pare :)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Postoji velika kampanja zataskavanja, ali je ocigledno da su natprirodni fenomeni prisutni, posebno u Americi, i Engleskoj.

Pomenuo bih samo poznatog Uri Gelera koji je uz pomoc telekineticke okultne sile krivio viljuske i kasike, zaustavljao satove, pomerao predmete, i to pred timom naucnika koji su potvrdili da njegove sposobnosti nisu prevara.

Kazem, postoji kampanja zataskavanja, posebno od ateistickih naucnih krugova, koji zele da negiraju svaki oblik natprirodnog u coveku i van njega, pa time i postojanja Bozanske realnosti.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Odma se bacas u teorije zavere :D
Sto se tice krivljenja kasika i slicnih gluposti evo klip u kojem jedan od clanova oganizacije koja nudi milion dolara bilo kome ko dokaze natprirordnu tvrrdnju pokazuje kako sve to moze da se izvede prirodnim putem

premotaj na 24:00
Madjinicari seku ljude na pola pa opet sami kazu da je sve samo prevara.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Madjionicari nemaju veze sa okultnim, cela prica je mnogo ozbiljnija, ali ateisti uvek nadju izgovor za neverovanje, mislim ipak svesno jer je takvo nepoznavanje materije ipak ne moguce u danasnjem svetu masovne obavestenosti gde se informacije prenose u milisekundi.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Tako je, informacije putuju u milisekundi i ja i dalje ne vidim nikoga ko ima dokaze za demone.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja imam, i ti to znas jer si citao moje iskustvo u temi "Da li je moguce uspostaviti dodir i komunikaciju sa duhovnim svetom"

Imaju ih i milioni drugih, bez obzira na licno tumacenje..\

Pozdrav
 
Natrag
Top