Dusa- da li postoji ?

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.317
Ti sam kazes da on trenutno deluje, znaci trenutno vrsi zlocin, sta ceka taj Bog vise ?

Taj zlocinac je takodje uvukao druge u svoj zlocin, sluzeci se obmanama(neki su svesni neki ne).
Situacija koja odgovara tome je, isto kao kada neki kriminalac vrsi krivicno delo, ali dokaze(pistolj, tragove i dr.) , podmece drugoj osobi.
U istraznom postupku, ta druga osoba biva sprovedena sudiji i dobija advokata, koji ustanovljava da optuzeni verovatno nije kriv i da postoji neko drugi koji je podmetnuo dokaze.
Stoga da bi se dokazala nevinost te 'druge osobe' na sudu, u izvrsenju krivicnog dela se mora uhvatiti glavni zlocinac sa vrha.
Sudija nalaze policiji i ostalim organima da prate pomenutu osobu i da ga uhvate u izvrsenju dela.
Dakle on mora licno ucestvovati u zlocinu, da bi se dokazala njegova krivica i da bi druga osoba bila oslobodjena..

Privode se osobe koje direktno rade za tog kriminalca, bivaju salusane, i ako prhvate da saradjuju sa vlastima u otkrivanju i privodjenju osobe sa vrha, bivaju oslobodjene i rehabilitovane(to se odnosi na ljude).

Ovaj sudski postupak se vrsi za svakog pojedinog coveka na zemlji i zato traje toliko dugo..

Dakle Bog ceka da se neke stvari dogode i da se sam zlocinac uhvati u prestupu..
A to ce se dogoditi u buducnosti..
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.317
Koji dokazi ? Youtube klipovi ?

Imas dokaza koliko hoces, samo ako si razuman i otvorenog uma, ali nisi. A da ti iznosim nasiroko i nadugacko, ne bi vredelo.. Dok i sami clanovi satanistickih organizacija ovo potvrdjuju..
Dokazi da je ovo iz ovog videa samo slucajnost? I da satanisti nemaju veze sa tim?
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Onaj koji iznosi tvrdnju treba da iznese dokaze za tu tvrdnju, ja ne kazem da nije tacno, govorim da ne postoje nikakvi dokazi da jeste tacno. Sto se tice satanista, slave gluposti za koje postoji dokaza isto koliko i za hriscansog boga.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.317
Onaj koji iznosi tvrdnju treba da iznese dokaze za tu tvrdnju, ja ne kazem da nije tacno, govorim da ne postoje nikakvi dokazi da jeste tacno. Sto se tice satanista, slave gluposti za koje postoji dokaza isto koliko i za hriscansog boga.
Ne postoje nikakvi dolazi, pa pogledaj lik koji si postavio za avatar, vec sam ti rekao, krije sublimirane poruke. Osvrni se malo oko sebe i videces ih svugde. U reklamama u svakodnevnom zivotu. Jeli to slucajnost? Treba li biti slep pa ne videti?
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Ne razumem kako covek moze tako nesto da prihvati za dokaze, mada cak i da si u pravu i da svi ovi ljudi jesu tajni satanisti, to opet ne dokazuje da satana postoji, ni ne nagovestava to.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Licno iskustvo je uvek najveci dokaz, a takva iskustva onih koji se bave okultizmom ili spiritizmom kao jednom od grana okultizma su mnogobrojna, ukljucujuci i moje licno u vreme kada nisam poznavao istinu.

Sa druge strane, za Hriscane koji su uspostavili licnu zajednicu sa Bogom, za njih je postojanje Boga - reseno pitanje, jer ga oni iskustveno dozivljavaju u licnom zivotu.
 
Natrag
Top