Duhovni razgovori

Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
@faky
prouči ovdje pa češ vidjeti gdje se ustvari krije antikrist
http://serbianforum.org/religija/374591-antikrist.html

@infamuos
kako da ti objasnim kada ti nemaš ni osnove kršćanske vjere
untaoč tome još se žestoko suprostavljaš

Antihrist je tamo gde nema Krsta,gde hrista omalozavaju,gde govore da je on prosto uznesen,a ne proboden,raspet kako kaze bivblija,islam je najveci ljudcki vrag!zasto?jer ne prizna da je Hristos polozio svoj zivot za grehe Covecanstva ,pa zato i do dan danas kolju ovce u meki gde se u stvari sprovodi obred boga meseca, obican meteorit,sahranjen Muhamedn cisti idolopoklonizam.

Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
Shvatio sam ja vec odavno skim imam posla ovde!antihrist do antihrista retko ovde mozes naci pravog hriscanina.

Pravi hriscani su sledeci:poelbuster,Sarrdy,Gera,Adrian,tripo 41,Ja,Izabeleta.Peko 71 iako je malo svojeglav,a ti me podsecas na Risa BG ako zna mozda si ti bas on?ali nema veze ja te postujem.
ove momke sam licno proverio i znam da govore samo istinu,a o argumentima da i ne pricam!momci cepaju samo tako za razliku od vas!

Niko ih nikad nije pobio argumentima jer su oni pobili sve ovde s argumentima,tebe takodje.

Kad budes isto tako dokazivao s argumentima i tebe cu svrstati medju njima.

Pozdrav.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
A, ja, faky, ...mene nisi svrstao u hrišćane?! Pa, ja sam najveći hrišćanin na ovom forumu:)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Izvini brate ako cemo pravo ti si pravedniji od mnogih ovde,iako si ateist,bibliju rezonujes pravilno svaka cast.

Jurivaku uzimam u Hriscane!

Pozdrav.
Ti bi, faky, stvarno mogao biti pravi hrišćanin. Postavljaš se kao i prva hrišćanska crkva, primala je pod svoje okrilje sve ljude, bez obzira u kakvog su Boga do tada vjerovali, ili nisu uopšte vjerovali.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
Ti bi, faky, stvarno mogao biti pravi hrišćanin. Postavljaš se kao i prva hrišćanska crkva, primala je pod svoje okrilje sve ljude, bez obzira u kakvog su Boga do tada vjerovali, ili nisu uopšte vjerovali.
Tebe je po nekad tesko razumeti!

Ovo si trebao da shvatis:Izvini brate ako cemo pravo ti si pravedniji od mnogih ovde,iako si ateist,bibliju rezonujes pravilno svaka cast.

A ne ovo:
Jurivaku uzimam u Hriscane!

Ja nemam crkvu ja sam sam po sebi,crkva mi nije potrebna da bih razumeo bibliju,sta tamo pise kao ni tebi.

Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
A, ja, faky, ...mene nisi svrstao u hrišćane?! Pa, ja sam najveći hrišćanin na ovom forumu:)

Faky ti je dobro rekao, primamo te da budeš jedan od nas :) ne po vjeri kad ne vjeruješ, ali DA po pravdenosti i razboritosti, jer mnogim kršćanima nedostaje malo više zdravog razumna, objektivnosti i dobre volje.


Jurivaka: Postavljaš se kao i prva hrišćanska crkva, primala je pod svoje okrilje sve ljude, bez obzira u kakvog su Boga do tada vjerovali, ili nisu uopšte vjerovali.

Ne znam što ovo sad znači? Prva crkva je rasla kao kvasac jer su bili zahvaćeni Kristom. Koliko je mučenika dalo svoj život za vjeru i Krista, a tko bi bio lud umrijeti za tamo "nekog Isusu koji je umro, a Pavao tvrdi da je živ" ( usp. Djela Ap 25, 19)
Osim toga, Isus je zapovjedio apostolima da idu po svem svijetu i propovjedaju Evanđelje svim narodima, i poganima, a u to su uključeni i naši preci koji su nekada bili pogani.
 
Natrag
Top