Dobro jutro :)

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dum, cestitke, nije mala stvar dva puta se izboriti za titulu i to MASTER :roll:
Nego, bice da ti je sve to udarilo u glavu, odma' pa "di su novci". Cccc... A gde je govor, mislim red je da kazes za sta se zalazes, valjda si se spremila za ovaj veliki trenutak ( po drugi put )? :acute:
Ovog puta samo zbog tebe Sendi (inače, imala sam već dva monologa)...Opet suze radosnice :cray:

Šta da kažem...Oduvek sam ovo želela...Evo, već dva sata idu na ''Dženarici'', želje i čestitke, za moj preveliki uspeh...Komšiluk dolazi, svi su ushićeni ....
Ja ne znam za sebe...:D Kada dođem sebi, možda i smislim neki govor...:D
A, da ...Pa zalažem se za mir u svetu (ja ko' manekenke :lol:)... Ma...za veću platu, za to se zalažem, a za šta bi drugo...Pa nisam ja džabe ''izgarala''... :lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Nemoj da se igrate sa ovom temom, da ne bismo Tito i ja napujdali ostale forumaše protiv Rusa. :mrgreen: Revolucionarska bomba još uvek kuca. :mrgreen:
Za sada je Rus dobar, blag u ophođenju, human u odlukama i velikodušan prema svima, mada se ponaša malo nadmeno i raspojasano od kako se zaogrnuo titulom moderatora. :mrgreen: Ovih dana su izvanredne predstave na ovoj temi, tako da Rus nema potrebe da spušta zavesu. yes3:mrgreen:

Pojma ti Delija nemaš kakvo je taj Rus đubre bio pre nego što je postao moderator. Nedmen ko krastača, sada je majka mila.


Nego Čika PYC,žao mi Vaše tika tikerr,da ti ne pozli od silne inspekcije.Vidiš kako ja mislim na tebe.:)

Ne boj se Ivanjuška, čuka će da mu izdrži, naviko je taj na svašta. Neće taj da se pretrgne od posla, ako mož ležeći na leđa da diriguje onda možda nešto i bude radio, inače slabo. Taka sorta, voli da leži a kad zaspe ko da ga ujela ona Ce-muva-muva, ne diraj ga do podne.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Pa gde si ti Pigi,nema te 100 godina.Izgleda te začarao neki čarobnjak.Falila si ovde da malo reda zavedeš.

Ti bi mogla da nam budeš šef obezbeđenja,zamisli kad se proslavimo pa na nas nagrnu horde obožavaoca i obožavateljki.
U duhu demokratije ostavljam svakom članu VISa da bira oli,bi oli hetero olo homo.

Ti si nešto čini mi se ogorčena na skakutavka,da nije ostavio neki zarez na tvom srcu?

Ostadoh bez domo arigato,a baš me lepo krenulo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dobro jutro, kolege umetnici i ostali. :dance2:

4coffeecupsinvector.jpg



Muzika... da spojimo lepo i korisno... :D



Tu je i Pigi, kakva čast i zadovoljstvo. yes3 :mrgreen: Samo šta joj je Rus uradio da je ovako ražesti? :dntknw:
 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dobro jutro svima:)

cup-of-coffee.jpg

Tito sve ranije i ranije ustaje...Ozbiljno se priprema za predstojeći koncert...Evo ja na primer...Ustala sam u 6h...Sve za umetnost...:dance2:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Nestadoše mi zahvalnice na prethodnim stranama, čisto da naglasim. ;)


Dum, koliko vidim, ti i ja smo najobiljnije shvatili ovaj projekat. yes3 Ostali zabušavaju od starta, da ako Rus uspe sve da ih iskontroliše (isprekontroliše). :mrgreen:


Evo ja sinoć malo vedžbao, evo i dokaz: yes3

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dobro jutro !
Vidi se koje ozbiljno shvatio prijekat.

Nado,kako se osećaš prvo master jutro(ako se ne varam)?Sad imaš brigu više na vrati,msm,mir u svetu...treba ispuniti data obećanja.

Idemo na razgibavanje

paradigm-coffee-2011.jpg



Tito,odlično si ovo navedžvo.A,ako neko misli da je posao muzičara lak,grdno se vara,ti si živi dokaz,omatorio si pre vremena,ali u duši si mlad a samo to se računa.:D
 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Svaka čast, na muziciranju....yes3Ja moj deo još nisam pripremila...Znaš na onoj ''jakoj mašini'' fale tri dirke! Treba to da se ''sanira''. Za sada vežbam na drugim prilagođenim instrumentima: šerpe lonci, tarabe...i tako to...

Pa ne može Rus odmah da ''kontroliše''...On mora da napravi ''plan rada''...Kao i svaki ozbiljan dirigent, on mora da ima jasnu predstavu, ''na šta će sve to da liči''....Mislim da on nije svestan svoje odgovornosti...;)


Edit: Ivanjuška, ostala sam bez zahvalnica:dntknw:...Hvala na pitanju..Osećaj je diiiiivaaan...Od uzbuđenja, celu noć nisam spavala, a i opterećuje me taj ''mir u svetu'', treba to sve postići...Osuših se od ''sekiracije''...Pa ti sad vidi...
Super ti je ta muzička sprava...:)
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Dobro jutro ;)
Tito, sve pohvale za kafu, najzad i ti da je skuvas :D
Dum, nadam se da imas tolerantan komsiluk :roll:

Ova Ivanjuskina slika me podseca na kesice kafe 3 u 1, kakva asocijacija :vorred:

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top