Dobro jutro :)

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dobro jutro Nency.

Death tražila sam jednu ljutu šumadijsku što stane u fraklić,ali fala ti i na ovom,baš me razmrdala.
Delija je Zvezdaš,to govori mnogo o čoveku,Partizanovci,šta da vam radim,istina je bolna ponekad.

Ni meni se nisu vratili hvalići.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Jeste igraš se životom, ali Delija je fin dečko on nikome ništa ne zamera ,njemu možeš da kažeš šta hoćeš yes4
Da, Vidić je iz Užica, ne znam kako se zove deo grada, da li je Krčagovo ili neko susedno naselje, uglavnom reč je o delu grada koji je sa suprotne strane u odnosu na magistralu...yes3

Uh, sad ću još ispasti neki kontroverzni momak. :mrgreen:

Evo i od mene jedna šumadijska. :D


Pozdrav za drugaricu Nency. :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pozdrav Nensi ;)
Pa jeste Delija je mnogo nežan, stalno traži pažnju, ali dobra je osoba nema šta :)
Kontroverzni i konzervativni momak u isto vreme :mrgreen:
Čekaj ,šta je fraklić, ne znam ozbiljno :dntknw:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Pozdrav svima još jednom...
Vidić je Užičanin, i živi u naselju ''Kameno korito''...Naselje je u centru grada iznad trga (tu mu sada žive roditelji)...Njeguš je Zlatiborac...
Uh zaboravih da kažem...Ja sam ZVEZDAŠ...

Pozdrav Nency:)

Evo i čajić (ja to zbog grla...:lol:)...

dory-fruits-boisson-Tea-красота-nesne-coffee-gioula-Good-Morning-Verschiedene-warm-goodmorning-fleurs-caffe-Kafa-razno_large.jpg


Edit: Zahvalnice čas imam, čas nemam...Kako budu pristizale, ja ću ih upotrebiti...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Dobro jutro i od mene :D
Jel neko za kaficu ?Daaaaaaa
Jel neko za neku pesmu ?Daaaaa
Jel neko za doručak?Daaaaaa
Jel neko misli da puno njamke ?Daaaaaaaa :lol:
Nema veze ajd da Vam poželim lep dan i da se lepo provedete uz one koje volite :D

Kafa :)

4456.kafa10.jpg


Doručak :)

breakfast.jpg


I naravno muzika :)


I daaaa lep dan svima :D


roze-za-lep-dan.gif
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Pozdrav Nensi ;)
Pa jeste Delija je mnogo nežan, stalno traži pažnju, ali dobra je osoba nema šta :)
Kontroverzni i konzervativni momak u isto vreme :mrgreen:
Čekaj ,šta je fraklić, ne znam ozbiljno :dntknw:
Pozdrav Dum. :)
Death, nisam željan pažnje. To ste ti i Tito me vinuli u visine. Previše ste me spominjali, mnogo sam prisutan u javnosti a to može da izazove kontraefekat. :mrgreen: U svakom slučaju, hvala Death na lepim rečima. :mrgreen: Dominantan si u ovo vreme na forumu, dobijaš najviše hvalospeva. :mrgreen:

Pozdrav i za nasmejanu i razdraganu Cecu. :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Hvala Dum na korekciji ;)
A za Deliju...hehehe..ma gde nisi željan pažnje, daleko od toga da si ko onaj forumski doktor ali da, na tuđim imenima si zaradio poene :mrgreen:
Nisam ja Rus je :D
Da, pozdrav Ceci *;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Jedan od izraza koji se kod nas koristi je staklo...
Poznat mi bi naziv ali rekoh da pitam da se ne brukam :)

Živeli ;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Hvala Dum na korekciji ;)
A za Deliju...hehehe..ma gde nisi željan pažnje, daleko od toga da si ko onaj forumski doktor ali da, na tuđim imenima si zaradio poene :mrgreen:
Nisam ja Rus je :D
Da, pozdrav Ceci *;)
E za forumskog doktora važi da je željan pažnje, voli da samoljubljivo glagolja. Znaš i sam Death, ko pali požar u tuđem dvorištu, stradaće od požara u svom dvorištu. yes3

Ivanjuška, što samo za Death-a, i ja bih jedan fraklić. yes3:mrgreen:

Taman sam se ponadao da imam ''hvala'', ali ono samo jedna zahvalnica.
 
Natrag
Top