Dobro jutro :)

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Dobro jutro! :)

Vidim da ste se već razbežali, verovatno da vežbate. U pravu je Ivanjuška, posao muzičara nimalo nije lak, i drago mi je da ga ozbiljno shvatate.
Odoh i ja da malo maltretiram komšiluk (klavir mi je poslednji put štimovan u prošlom veku)... :D

P.S.
Zahvalnica i dalje nemam. :(
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kod mene se zahvalnice sporadično javljaju...čas ih vidiš, čas ne vidiš yes3
Moram da budem iskren, uopšte nisam vežbao, sinoć sam gledao fudbal pa posle je već bilo kasno. Duh je i dalje prisutan, iskra zaborava neće da se raspali tako da očekujem da inspiracija bukne u narednih nekoliko ali opet umetnost je, nije uputno biti konkretan vezano za vreme, ali nešto će se raditi...sve zbog VIS-a yes4
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Dobro jutro svima. :) Čuo sam neka pesma se ori forumom, rekoh sebi, to mora da bend ima probu, pa rekoh da svratim. A i čuo sam da neko urla, to mora da je Tito pevao. :dntknw::mrgreen:


Death, provalio sam te, odgovorio sam ti na temi ''Crvena Zvezda''. :mrgreen:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobro jutro svima. :) Čuo sam neka pesma se ori forumom, rekoh sebi, to mora da bend ima probu, pa rekoh da svratim. A i čuo sam da neko urla, to mora da je Tito pevao. :dntknw::mrgreen:

Death, provalio sam te, odgovorio sam ti na temi ''Crvena Zvezda''. :mrgreen:

Ti reče da ćemo te po urlanju prepoznati mada više puta si se do sada javljao na temu a da te niko ne čuje. Znači samohvalisanje :mrgreen:
Video i odgovorio, ope si pogrešio yes3
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ti reče da ćemo te po urlanju prepoznati mada više puta si se do sada javljao na temu a da te niko ne čuje. Znači samohvalisanje :mrgreen:
Video i odgovorio, ope si pogrešio yes3
Samohvalisavac je onaj Tito, samozaljubljen čovek u svoju veličinu. :mrgreen: Ja imam glas silan, k'o Jan Gilan. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ako se neko prepozna


death daj jednu šumadijsku da se smirim,malopre me sretne komšinica i kaže,pročulo se za naš bend,pa kao može li i ona sa nama.Ja reko,ajd da je čujem


zato pomagaj.

Znam da ću se u sledećoj rečenici igrati sa životom,ali moram da pitam.Čula sam da je Vidić iz Banata,pa ima li istine u tome?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
On isto tako misli, ali za tebe :mrgreen:
Ja rekoh, sada ćeš reći ko Šavija a ti ko..Gilan :(

Ma Tito je postao k'o Mlađa, laž mu postaje način komuniciranja. :mrgreen:

Gilan je legenda. :D


Pozdrav Ivanjuška. Vidić je iz Užica. yes3 Hvala ni ja nemam.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ivanjuška...hehehe...evo ti jedna šumadijska


Jeste igraš se životom, ali Delija je fin dečko on nikome ništa ne zamera ,njemu možeš da kažeš šta hoćeš yes4
Da, Vidić je iz Užica, ne znam kako se zove deo grada, da li je Krčagovo ili neko susedno naselje, uglavnom reč je o delu grada koji je sa suprotne strane u odnosu na magistralu...yes3
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Dobro jutro svima
zdravo.gif


Kako ste? Jeste li se naspavali?

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top