Dobro jutro :)

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Dobro jutro svima!

Ova Deathova gitara obećava...(samo se hvali, tačno sam znala da je takav:roll:)

A vidim da je i PYC proglasio sebe za dirigenta, menadžera... (ne mogu da se setim sa čim se sve ''nakitio''). Već osećam da će nas postrojiti u dve vrste, pa će da nam zagleda u noktiće da li su podsečeni, pa da proveri naše podočnjake, ležemo li na vreme, pa će verovatno da nas satelitski prati, da vidi gde se krećemo...Bez sumnje, praavi profesionalac....:lol:
Al' ja moram prvo da pitam, a ima li tu kakva plata...? Pa ne misli valjda da ''sviruckamo za džabe''

Ja sam definitivno za osnivanje nekog sindikata...:lol:

Evo i kafica u skladu sa vremenom...

cham-widescreen-wallpaper-tapety-butterfly-dons-Imagine-coffee-butterfly-Others-butterflies-Random-Pics-Fun-others-BEVERAGE-LIQUOR-Food-Fun-varios-em-montagens-Days-mix-MUNCH-AND-DRINK-morning-brwn-white-susy-Good-morningGood-night-Cool-Pictures-Good-Morning-greetings-beautiful-God_large.jpg


Edit: opet imam 1999 postova...Ljudi dogovorite se, hoću li biti master ili ne...Dva puta odplakah od radosti i čestitaše mi, pa mislim... :lol:

E tebi moram baška da odgovorim. Dobro jutro.

I nemoj da hirerventiliraš kada čuješ objašnjenje za svoje postove (od uzbuđenja).

Izgubila si postove iz Jurivakine teme zato što sam je prebacio u Forum za spamere a tamo se postovi ne broje.

Naravno da ću da postrojavam ženski dio orkestra i da pregledam jesu li vam bijele bluzice dobro uštirkane, nacigovane kraćane suknjice na falte dobro ispeglane, da li su vam kike dobro upletene i da li su vam soknice jednako, do po lista navučene. žensko je žensko, moraš stalno pazit na njega, začas, dok trepneš ode u štetu, samo ako je kakav mangup u blizini. muški jesu šlampavi po prirodi ali sa njima je lakše, vizuelno ga odmjerim i doviđenja. A na vama uvijek ima nešto popravljati.

što se sindikata tiče oni su odavno ko crijeva spetljani sa mafijom tako da osnivanje istog ne bi moglo proći bez ova tri drumska razbojnika, De-De-Ti klan.
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
De-De-Ti su ko Ali-Baba i 40 razbojnika samo sto ALi Baba je Tito, a Death i Delija vrede po 20 razbojnika :D ......
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dobro jutro (dan). :hi:

Au, al se povela živa polemika, svaka čast, vidi se da vam je stalo do benda. :dance2:


Niste loše podelili zaduženja, evo slažem se da Rus bude zadužen za kontrolu ženskih članova benda, garantujem da će se maksimalno žrtvovati da sve bude po PS-u (tačnije, po Pyc-u). yes3 :mrgreen: I još je spreman dati nemerljiv doprinos duvanja u trubu, to je karakter. yes3


Što se mafije i sindikata tiče, pored nas bi možda i prošla takva (suluda) ideja, ali za neupućene Mars je neraskidivo povezana sa šumadijskim podzemljem tako da to Dum odmah otpiši kao mogućnost. Jedino ako sindikat bude po američkom principu pa da možemo fino da se "ugradimo", onda ćemo razmisliti o predlogu. :mrgreen:


HTC, ostao si nam dužan snimka, da vidimo možemo li ozbiljno da računamo na tebe. U Crvendać ne sumnjam da "veze" po klaviru kao Džon Lord, a i ovaj veš se našao na putu tako da nećemo tražiti dokaz o virtuoznosti. :mrgreen: Death mi je malo sumnjiv, nešto mi ona gitara deluje ne mnogo korišćena, ali kapiram da će on brzo ući u štos. yes3 Delija, Sendi, Dum za mikrofonom, Njuška gitara/prateći vokal, Mars će da lupa po bubnjevima (evo ja ću da joj se priključim, lupanje mi najbolje ide). Još nam fali bas i bog da nas vidi (zatvorenih ušiju). :mrgreen:


Sve u svemu, osećam da će bend ostavljati ljude bez daha. yes3 :mrgreen:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Tito se pojavio...
Pošto me nema do večeras, nema smisla da ne ostavim svoj instrument...Gitaru neću da kačim, videli smo već jednu...

Sad se verovatno pitate, zašto i mašina za šivenje...Pa ne mogu, a da ne pokažem i mašinu...To sam dobila u kompletu kad sam bila mala...Ako Crvendać na svom klaviru može da drži, saksije..., mogu i ja moju melodiku na mašini za šivenje....:lol:
Što se tiče DeDeTi sindikata, mislim da je to prava ekipa...Puni entuzijazma i energije, i rečiti...U ovom realnom svetu, nekako se nisam baš slagala sa ''sindikatom'', valjda će sada to doći na svoje...:vorred:

ic3io9.jpg


P.S. Ovu melodiku mogu da pozajmim Titu, da ne traži trubu po Dragačevu...Može se izgubiti...A i Dragačevke mlade...:)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dum, dobri su ti instrumenti, ima sve bendove da "šijemo". yes3 :mrgreen: Za sindikat, kažem još jednom, videćemo šta će reći drugarica Mars, a što se tiče melodike, prejaka je to mašina za mene. :mrgreen:


Ljudi, posle dugo traganja i sviranja po raznoraznim vuko********, Pyc je pronašao odgovarajući vokal za bend. :lol:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Sad se praviš grbav Death, ko da ne znaš da smo obojica bili kod dr. JuriŠvrake. Kakav Anđelković...

Vala jesmo, nego ja rekoh malo da ubacim crnog humora, jer ako mi krene znaću da sam na pravom putu ili sam još u okovima samosputanosti u koju sam ničim izazvan sam sebe uvalio, kritikom jednog par ekselans psihologa :dntknw:


Al' ja moram prvo da pitam, a ima li tu kakva plata...? Pa ne misli valjda da ''sviruckamo za džabe''
Ja sam definitivno za osnivanje nekog sindikata...:lol:

Polako sa parama da ne napravimo unapred razdor među članstvom. Odmah će početi priče ko je više zaslužan...dirigent, trubač....gitarista :boast: ili neko drugi :dntknw:
Prvo mora da postoji duhovna veza, akademski isprepletena smislom za umetnost. Zato kao i kod svake grupacije (ne)formalnog karaktera mora da postoje principi delovanja i disciplina i samo disciplina yes3
Muzika je zadovoljstvo i dar što smo se našli da budemo odabrani da uradim nešto izuzetno :D

edit. Puko sam sa zahvalnicama, odavno mi se to nije desilo :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Potpuno ste neozbiljni,zaboravili ste da je ova tema već bila u spamu,hoćete opet?:roll:

Povilenili ste skroz kad više ni na sat ne gledate.I kako sad ja da kažem Dobro Jutro.

Death,izlizali ti se pragovi od sviranja.:dance2:

Ovde ima zanimljivih instrumenata,naravno,daću i ja svoj doprinos,nego PYC reče da će biti dirigent pa bismo mogli da vidimo njegovu palicu,da znamo sa čim raspolažemo.:angel:

DSCI0053.jpg

ko šta voli,nek izvoli,ja se kitim tuđim perjem,maznula sam deci ove instrumente.
Vidim da će biti gužva za bubnjevima,mnogo nas se javilo za lupanje.:D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Postoje razni termini za buđenje, nego ustane rano a ne probudi se ceo dan, tako da je tema ceo dan aktuelna yes3
Ne znam šta će PYC reći ali je već rekao da ženski deo VIS-a mora dobro da prekontroliše.
Ja se u to ne mešam ,to su pre svega statusna pitanja, ja sam više za rad yes3

Nego vidi ti da te deca ne dohvate što im diraš opremu pa da te nalupaju sa tim palicama. Takva su vremena deca imaju velike slobode :D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
U pravu si,Death, neko rano ustane i ceo dan se ne probudi - taj sam. :D

Ako temu i frknemo u Spamerski deo biće još bolje. Jes' da se postovi ne broje, al' bar može da piše ko šta 'oće. I Dum će po 16-ti jubilarni put da postane master (Što se buniš, svaki put ti lepo čestitamo?! Evo, ČESTITAM još jednom, živa ti nama bila i velika porasla! :))

Vidim da ne moram da žurim sa slikama, pošto mi se veruje, što je lepo. Osim Pyca koji će da me istresa iz gaća i obnavlja boju na bubamari, al' to ćemo da rešimo na PP. K'o će koga, videćemo. Možda on osvane obrijan, a da se i ne nada... :D

P.S.
E da, zahvalnica ni ja više nemam, ovih dana mi nikad nije dosta. Otkad je onaj vaš doktor otvorio temu, ja delim i šakom i kapom. Jednu sam morala i doktoru da dam da ne plače. :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
thank-you-note-14021.jpg


DOBRO JUTRO, DOBRI LJUDI!!!:D

Nisam sigurna da je meni potreban instrumenat za ono muziciranje :lol:,
al' brat kum mi je poklonio da držim utoku na njemu
pa rekoh da pojavim, da se zna!triniti
Druže Tiiiiitooooooo!shout Imamo svu potrebnu podršku!wink3
A sindikat - kaže jok! To je sramota!:dntknw:



5pcspvcdrumsetpercussion.jpg



 
Natrag
Top