Dobro jutro :)

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Dobro jutro, vredni narode. :)

Ma neće, Death, biće ovako. :D


Vidiš kakav je autoritet, k'o da je učio kod Karajana. ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Hahahaha vrlo je moguće a najbolje kad bi se nekako spojila oba načina, to bi bio vrhunac :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
E onda bi se i sam Zubin Mehta uplašio za svoju karijeru. Pyc bi ga zasenio, al' definitivno! :D

Hahahaha jeste, ako je makar delić onako kako priča o sebi što se tiče sposobnost rukovođenja i osposobljavanja jedne skupine za smisleno delovanje, onda nemam ni malo sumnje da će svoju ulogu odigrati kako treba :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne delić, Death, SVE je živa istina, veruj mi. :D

OK, neka bude tako a pošto je malopre zasijao očekujem podrobnija objašnjenja, kratka, jasna i sadržajna :D

Evo moje mašine...
picture5676666002.jpg


Iznad ovog kukastog krsta piše Trula Koalicija (pank bend iz Kg-a) i aispod još sitnijim slovima naslov njihovog albuma koja ovakav omot krasi - Plakao sam kad je pala Sekuritatea...čisto da se objasni da bude da širim neki oblik mržnje ili slično yes3


edit. Uzgled moram ići, pozdrav do kasnije :hi:
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Svaka čast, Death. Sad niko ne može da kaže da gitaru držiš na mom klaviru. :D
Jel' treba i ja da slikam klavir?
To će biti malo duži proces, pošto je trenutno zatrpan vešom za peglanje, al' nema problema, ako treba... ;)

Odoh i ja, prijatan vam dan... :)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dobro jutro svima!

Ova Deathova gitara obećava...(samo se hvali, tačno sam znala da je takav:roll:)

A vidim da je i PYC proglasio sebe za dirigenta, menadžera... (ne mogu da se setim sa čim se sve ''nakitio''). Već osećam da će nas postrojiti u dve vrste, pa će da nam zagleda u noktiće da li su podsečeni, pa da proveri naše podočnjake, ležemo li na vreme, pa će verovatno da nas satelitski prati, da vidi gde se krećemo...Bez sumnje, praavi profesionalac....:lol:
Al' ja moram prvo da pitam, a ima li tu kakva plata...? Pa ne misli valjda da ''sviruckamo za džabe''

Ja sam definitivno za osnivanje nekog sindikata...:lol:

Evo i kafica u skladu sa vremenom...

cham-widescreen-wallpaper-tapety-butterfly-dons-Imagine-coffee-butterfly-Others-butterflies-Random-Pics-Fun-others-BEVERAGE-LIQUOR-Food-Fun-varios-em-montagens-Days-mix-MUNCH-AND-DRINK-morning-brwn-white-susy-Good-morningGood-night-Cool-Pictures-Good-Morning-greetings-beautiful-God_large.jpg


Edit: opet imam 1999 postova...Ljudi dogovorite se, hoću li biti master ili ne...Dva puta odplakah od radosti i čestitaše mi, pa mislim... :lol:
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Dobro jutro društvo :)
Samo da ne bude ovako :D


Sad se praviš grbav Death, ko da ne znaš da smo obojica bili kod dr. JuriŠvrake. Kakav Anđelković...


Dobro jutro, vredni narode. :)
Ma neće, Death, biće ovako. :D

Vidiš kakav je autoritet, k'o da je učio kod Karajana. ;)

A ti mala se opet služiš uličarskim fazonima bez argumenata. Biće preko koljena pa po golim tufnama... da bubamara povrati malo crvenu bojicu, ublijedila je nešto.
 
Poslednja izmena od urednika:
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
E drustvo Dobro Vam Jutro :D ..... danas lepo vreme ovde u Sumadiji :D .....


A za sve crne zene ovog jutra :D
Delija ako pevas navijacke to znaci da imas glas kao grom .... :D .... to je onda super :) ....
Daj kupite PYC-u tu trubu :D ..... da ga cujem .....
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top