Dobro jutro :)

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Mars, ti to pokušavaš da prkosiš pravilima :acute:
Moraš prvo da pokažeš kakav kvalitet možeš doneti u neimenovani VIS. Ovo mora da bude ozbiljan projekat, tako sam shvatio da je Dumspirospero zamislila :dance2:

Mogla bi da se dokažem na bubnjevima! Death dragi, znaš kako volim da lupam! :lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Pa ne znam...Malo gubim ''samopouzdanje''...U prošlom bendu u ''Zextri'', sve je dobro krenulo, koncerti, izlasci...skupa auta..I šta bi na kraju...Napustiše nas najtalentovaniji vokali ''Vuk i Mile''...Otisnuli se u ''beli svet'' i ostaviše nas na cedilu...Posle smo se raspali...sorry
Počinjem da razmišljam, da li smo talentovaniji za politiku...I tu je isto ''sviranje''....''Lupaš, šta stigneš''...
Ne znam šta misle ostali...Možda neka stranka '' MNP '':D

Edit: Mars, bubnjevi su prava stvar...Uz moju ''čegrtaljku'' ima da budemo pravi ''alternativni muzičari'' :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ma ima da žarimo i palimo samo da se skupimo i uklopimo tj sinhronizujemo whistle2 :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Pa ne znam...Malo gubim ''samopouzdanje''...U prošlom bendu u ''Zextri'', sve je dobro krenulo, koncerti, izlasci...skupa auta..I šta bi na kraju...Napustiše nas najtalentovaniji vokali ''Vuk i Mile''...Otisnuli se u ''beli svet'' i ostaviše nas na cedilu...Posle smo se raspali...sorry
Počinjem da razmišljam, da li smo talentovaniji za politiku...I tu je isto ''sviranje''....''Lupaš, šta stigneš''...
Ne znam šta misle ostali...Možda neka stranka '' MNP '':D

Edit: Mars, bubnjevi su prava stvar...Uz moju ''čegrtaljku'' ima da budemo pravi ''alternativni muzičari'' :lol:

Draga, sad smo mi na redu!yes3 Možemo da lupamo do mile volje! :D
Mislim, valjda će svi da se slože (milom)!:blum3:
Da se oglase mAnageri pa da vidimo!:D :lol:

******************************************
Dum ČESTITAMOOO!!!

84.gif


Sigurna sam da ti sve ovo mnogo znači!yes3
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Pa naravno Mars...Kako mi da mi ne znači...Oduvek sam želela da budem ''MASTER''...Opet suze radosnice...:cray:

Za sada raspolažemo sa : harmonikašom, gitarsitima, klavijaturistom, bubnjarom i trubačom (Ovde imamo problem, PYC i Tito se još nisu dogovorili, ko od njih dvojice svira trubu)...
Ali ne sumnjam, da će oni to rešiti....:???:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Pyc će da svira trubu. Ima crnačke usne, a ume i da naduva obraze k'o žabac!
Evo i dokaza :D

Pyc.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Pa naravno Mars...Kako mi da mi ne znači...Oduvek sam želela da budem ''MASTER''...Opet suze radosnice...:cray:

Za sada raspolažemo sa : harmonikašom, gitarsitima, klavijaturistom, bubnjarom i trubačom (Ovde imamo problem, PYC i Tito se još nisu dogovorili, ko od njih dvojice svira trubu)...
Ali ne sumnjam, da će oni to rešiti....:???:

Nemoj draga suze, molim te, ne znam kako će izdržati ovaj crnomorski sliv!
Ne znam samo gde prvo teku u Đetinju, Rzav...?;)
Uživaj u velikom danu!:D Sad si našija od naših!yes3 I Death će da ti potvrdi!:D
Vidiš kako drugarica Crvena, dok trepneš uspe da dogovori stvar između Meda i druga Tita!:yea:
Kad oni neće, sama se dogovorila i tačka! yes3
Tako se to radi draga Crvena, svaka ti čast i... (znaš već)!:D
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ma šta tu ima da se dogovara, pa Tito je već svojim avatarom rekao šta će da svira. Samo solo gitara dolazi u obzir. ;)
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Dum cestitam sa srecom :D .... lepo je biti master :D .....
Evo tebi jedna pesmica :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top