Dobro jutro :)

Prvo...Dobar dan svima...:)
Uh, šta reći u ovom sudbonosnom trenutku za mene (još malo pa MASTER)...:flirt:

Prvo da pitam crvendaća, da li je to onaj klavir, na kojem Death drži svoju gitaru?:lol:

Drugo, ja sam u horu uvek bila drugi glas, povremeno mi je nastavinica prilazila da mi kaže ''Tiše malo''...Šta sam time htela da kažem...Da sam odlična za heavy metal...Balade odlično ''radim'', ali samo na samoglasnike A,E, I, O, U...To znam super...Ali stvarno...:roll:
Inače, specijalizovana sam za ''čegrtaljku''...

Evo malo i praznične trpeze...

slika_297_jelo%201.jpg
 
Nado,verujem da si uzbuđena,sitno ti da brojiš.Ejjjjj,nije mala stvar biti master,samo nećeš biti pravi predstavnik svoje vrste.Trebalo ti je više od godinu dana.
Trpeza je :yea:

Nego Sendi nam se nešto ne javlja.Zauzeta valjda,ili joj je neprijatno da nas odbije za VIS.
 
Ma i mene brine što nema Sendi...Ma sigurno ona ''uvežbava'' glas za bend...Znam ja nju...Ona nikada nije nespremna...Pravi profesionalac...yes3

Evo i jedne pesmice, davno zaboravljene...Ali rado slušane...
 
Poslednja izmena od urednika:
Dum, da te ne ostavim bez odgovora. Za Deathovu gitaru ne znam, ali moj klavir je vrlo realan i jako usamljen. Raduje se što sam se setila da postoji.
Nego, ne rekoste mi kad je audicija?!
Odoh ja da vežbam...
 
Evo me :)
Još uvek gitara stoji na ormanu, odavno je netaknuta a meni se raznežili prsti, ali ako se pravi bend ja neću izdati sigurno :D
 
Ko je izmislio da je spam, ako se u temi Dobro jutro oglasim uveče?:(
Ko zna kad je meni svanulo?:dntknw: Death evo odgovora! yes3
I kako da se javim na omiljenoj temi?:cry: I kad?:cry:
Hoću u bend! Hoću da učestvujem u revoluciji!
Hoću sveeeeeeeeeeeee!:D
Sunce je za sve vas drage ljude (nije da bukvalno shvatam):blum3:;):D.


33.gif

 
Ko je izmislio da je spam, ako se u temi Dobro jutro oglasim uveče?:(
Ko zna kad je meni svanulo?:dntknw: Death evo odgovora! yes3
I kako da se javim na omiljenoj temi?:cry: I kad?:cry:
Hoću u bend! Hoću da učestvujem u revoluciji!
Hoću sveeeeeeeeeeeee!:D
Sunce je za sve vas drage ljude (nije da bukvalno shvatam):blum3:;):D.


33.gif


Mars, ti to pokušavaš da prkosiš pravilima :acute:
Moraš prvo da pokažeš kakav kvalitet možeš doneti u neimenovani VIS. Ovo mora da bude ozbiljan projekat, tako sam shvatio da je Dumspirospero zamislila :dance2:
 
Natrag
Top