Dobro jutro :)

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
...koja ti stoji, na klaviru do kamina...:roll:

Jao kako ''spamujem''...Definitivno će me ''obrisati''...
:acute:
Jok, na ormanu, ali sam dovoljno visok da mi je na dohvat ruke :)


:lol:

Zasad samo foruMski... :blum3: Pa nismo evropejci, majku mu, nije dotle došlo... :lol:

Pa da , muško-ženska postava...emancipacija...to je to :D
Nego previše je gitarista, treba sve to uskladiti, mora neko i da peva yes4
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
:lol:

Zasad samo foruMski... :blum3: Pa nismo evropejci, majku mu, nije dotle došlo... :lol:

I ja sam tako mislila,prozivaju vas za harem,tako da ste daleko od metro,i još grđih oblika,Bogu Hvala.

Piši me u VIS.

Joj death,gitaristi sve moj do ..:D.

Mogle bi Nada i ja pevamo,i još jedan ženski vokal pa ko Suncokreti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pa da , muško-ženska postava...emancipacija...to je to :D
Nego previše je gitarista, treba sve to uskladiti, mora neko i da peva yes4


Pa svi nešto hvale Sendi da zna da peva, ali vidim da se još uvek ne oglašava. :dntknw:



I ja sam tako mislila,prozivaju vas za harem,tako da ste daleko od metro,i još grđih oblika,Bogu Hvala.

Piši me u VIS.
Upisana si, ja sam menadžer/producent, će se proslavimo kad se mašina zahukta. :D :D



Mogle bi Nada i ja pevamo,i još jedan ženski vokal pa ko Suncokreti.

Tačno vam fali Sendi. yes3 :mrgreen:
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Dobro jutro, narode. :hi:

Kad smo kod sviranja, znam šta bi sada Rus rekao da zna da svira, ali sam pristojan pa ću se suzdržati. :mrgreen:

Joj sad će još da sviraju. Više dirigenata od svirača. Tito to si dobro naslutio ali iskreno nisam očekivo da će se taj instrument naći u tvojim ustima.:lol:

Spirometrijo lupaj ti još žešće, budi pravi izazov. Od nekoga sa IQ 160 očekujem više kreativnosti pa makar se radilo i o zezanju. A usput bi ti bilo bolje da narežeš malo te suve ovčetine, sira i kajmaka sa Zlatibora (dok te ne ujede buva kreativnosti). I nemoj da mi insinuiraš sa navodnim strahom od reakcije nadrndanog nametnutog autoriteta u vidu mog mod zvanja. Samo ti opleti i pucaj iz svih oruđa (dobro, malo sam pretjero... ne baš iz svih:lol:) Nadam se da će to meze i posluženje stići prije nego što doktoriraš (garant ćeš se mnogo uobrazit kad se dočepaš tog dr.)


Vidim i da je poslije duže pauze stigao još jedan suptilni ženski zajebant u liku simpatične lejdi Ivanjuške. Lijepo te je vidjeti opet u elementu ( ovo važi i za tebe Spirometrijo jer te nije baš previše bilo u Slobodnim)

Hvalio se ja ili kudio (branio sam se jedno vrijeme impotencijom) u posljednjih par dana sam vas ipak uspio razdrmati svojim provokacijama. Malo ste živnuli. I to je dobro, drago mi je i zbog toga. Uživajte.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Rus, znam da voliš trubu, ali nije svaki instrument duvački. :mrgreen:

u posljednjih par dana sam vas ipak uspio razdrmati svojim provokacijama. Malo ste živnuli.

To je zbog Mlađe i Hari Poter Delije. yes3 :mrgreen:
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Heheheheh....vi ste ludji nego sto sam mislio :D :D :D .......

@Tito za onog 'armonikasa kojeg si okacio .....
Moj komentar na njegovo sviranje: malo masi basove xD . . .
Al' dobar je, glas mu ubija :) .......

Jedva cekam da okacim moj snimak pa da komentarisete xD .... samo nemojte da mi se SMEJETE xD :)


e da usput citao sam 3 str. iz ove teme pa sam zaboravio .... neko je rekao da ce ga mozda banovati (u pitanju je zenski clan xD toga se secam) ..... nebrini se ... ovo je SPAM sekcija .... ovde mozes da spamujes do mile volje :) ..... i napisali likovi ovde se postovi neracunaju, a koliko vidim i ako vidim dobro xD, meni se povecava br. postova, kao i broj SF gold-a :D xD ..... pozdrav svima, dobro vam vece, dobri ljudi. :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
I jedna rakija da se isprave oči...kad se već Sunce ne pojavljuje yes3

no018-cartoon-sun.jpg


Evo Death! Za sutra!:D
Dobrim ljudima, dobro i sunčano jutro!;)

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top