Dobro jutro :)

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja znam da sviram na gitari ''Smoke on the water'', Radost Evrope, Džuli od Danijela Popovića...:D
Ali vidim da je mladoj ekipi iz ''DeDeTi'', samo kolce u glavi....Eeeee....:???:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Mi smo Sumadinci, vecinom :D ..... a zna se sta mi volimo i slusamo u Sumadiji :)

Pa ako ćemo tako, moj ''muzički idol'' bi mogao da bude, trubač Dejan Petrović...i da svi sviramo trubu...Doduše, ja znam da zviždim, ako se to računa, ja se potpuno uklapam....:lol:

A ti kao ne znaš za kolce
Jašta, nego znam za kolce...Znaš kako zaplićem....
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Pa ako ćemo tako, moj ''muzički idol'' bi mogao da bude, trubač Dejan Petrović...i da svi sviramo trubu...Doduše, ja znam da zviždim, ako se to računa, ja se potpuno uklapam....:lol:


Jašta, nego znam za kolce...Znaš kako zaplićem....

Pa lepo onda ...... ako uspem da nadjem moj stari snimak jedne lepe pesme, okacicu sad :D ... ako ne onda da sacekam oca sa kamerom xD
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dobro jutro,dobar dan,pozdravlja vas Karavan!(Petar Slavenski)
Čim je tu harmonika,dobro raspoloženje je zagarantovano,nego,razvuci ti još malo tu dalapu.

Juče sam pokušala da proguram temu emancipacije,i čini mi se da vlada Stokholmski sindrom tako da dižem ruke od toga.:???:

Kafu i rakijicu smo popili sad je red za

musli_kranch.jpg
:D

šalim se evo nešto konkretno

images


sad će vreme ručku.

kad se već hvalimo i ja znam da sviram Balkan,pocetak Crnog leptira i Otpisane(svira se tako što se okida 6 žica).yes3


 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top