Dobro jutro :)

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Tebi stvarno ništa ne može da promakne, moraćemo ubuduće biti oprezniji prilikom iznošenja informacija koje se mogu smatrati ličnim ,mada sad je već kasno, takod a očekujem da su informacije odavno memorisane i složene pa i spremne za upotrebu :)
Ja i nisam toliko inspirativan u zadnje vreme ali Delija jeste pa i Tito tako da očekujem visprene komentare kojijma ćemo sačuvati dugo građeni ugled yes3
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ne znaš ti to Sporometrijo, slušaj sad da ti ja objasnim.
Pritajili se oni poslije toga neko vrijeme sačekali da dođe demokratija i bezzakonje, promjenili pakovanje i ime i sada su taj DeDeTi (Smrt, Dileja i Josip Broz Šaban). Sad ih preuzeo Monsanto, proširili tržište na cijelu planetu i usko se specijalizovali kao antipedikulin... ubijaju picajzle.
To ti je prava istina, vjeruj meni, ja sam najbolje informisan.
Ma ti si ljubomoran na njih...Oni u ''punoj snazi'', a ti ''ljubavnik u penzijii'' :oops:...Ne vredi, mladi nikako da dođu do izražaja...Ovi stariji ih konstantno stavljaju u ''drugi plan''...E gde ide ovo društvo....:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ma mani se Death Rusa. On vreba iz prikrajka i čeka zgodnu priliku da krene sa provokacijama. Misli da smo neki forumski razbojnici, ali ne može niko da sruši ugled našoj Bratskoj Brigadi. :mrgreen: Opasan je Rus, on bi najradije da ima carska ovlašćenja, a nas bi odmah poslao na forumskom otpadu. :mrgreen:

Rus, ne zameri zbog ovih reči i ako opet spamujem. Neću više, daj još jedan blanko kredit. :mrgreen:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ma ti si ljubomoran na njih...Oni u ''punoj snazi'', a ti ''ljubavnik u penzijii'' :oops:...Ne vredi, mladi nikako da dođu do izražaja...Ovi stariji ih konstantno stavljaju u ''drugi plan''...E gde ide ovo društvo....:lol:

Pa sad možda si ti u jednu ruku u pravu... u drugu... ajd da vidimo šta imamo.:lol:(za drugu ruku sam im'o suviše nevaljo komentar... cenzurisano).

Tačno je da se kaže da "na mladima svijet ostaje" al nisu oni ni golema kornjača ni četiri slona da na svoja mlada pleća natovare takvo breme. Samo zbog njihovog dobra (da ne pokrive kičme) ja bi preformulisao tu staru otrcanu izreku u "pod mladima (ženski) svijet ostaje".

Talentovani su to momci, pripadnici mladog pokoljenja, sa alatom možda do koljena ali Spirometrijo "boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka" Prema tome, "džaba vam kolci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje. I pogledi čvrsti i ljepljivi prsti, ja ipak karam malo bolje
E, pa da...
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ako je za nešto ekspert ovaj Rus, onda je to za samoreklamiranje i hvalisanje, i to kroz degradiranje sadašnje i/ili buduće konkurencije. :mrgreen: Majstor marketing zanata, pozavideo bi mu i prof. Dr Branko Maričić. yes3 :mrgreen:


Edit: Morao bih da pitam starije dame na forumu dal mu pali taktika još uvek. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dobro jutro svima...
Hladno jeste, ali postoji jedna olakšavajuća okolnost (bar za mene)....Danas je petak...:)
cup-of-coffee.jpg

I naravno, uz kafu i ''slatko od šljiva''...U mom kraju to je obavezno

954a870b92c92d65c2be01e7c56bd96a_view_l.jpg
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Dobro jutro svim forumasima i saborcima :D

Malo jutarnje kupke u cokoladi nebi skodilo :D
415232_cokolada-voda-mozog-bolest.jpg


E a ovi ljubavnicima nebih savetovao da otvaraju sledecu sliku ako su slabog srca :D

:D :D :D :D :D :D
I za kraj jednu kaficu da popijemo :D
priprema_kafe.jpg
 
Natrag
Top