Dobro jutro :)

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ako samo ti kuvaj, nego nemoj da ti prelazi u naviku to je posao devojaka, ali s obzirom da si ih na forumu začarao, neće biti problema :mrgreen:

Red je i da se popije po koja da se spere prašina iz grla...ako je ima yes3
Živeli!

rakijica.jpg
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dobar dan svima...
hot_coffee-2913.jpg

Inače, vikendom, svako jutro obavezno popijem po jednu malinovaču ili višnjevaču...Ja to zbog zdravlja...yes3
I da dodam i ja ...Loza...
HRjov-0717a-croatia-rakija-loza.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dobro jutro, svima (zahvalnica nemam). :dntknw: Death, sad mi je jasno žašto Delija juče pominje mađije, pa on je taj čarobnjak. yes3 :D Ili njegov sin. :dntknw:


[video=youtube;ZNcFs8q0NPg]http://www.youtube.com/watch?v=ZNcFs8q0NPg[/video]
:lol: :lol:


Edit: Dum, jašta, zbog zdravlja, tako i mi radimo, samo malo češće, pa smo zato i zdraviji. yes3 :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ako samo ti kuvaj, nego nemoj da ti prelazi u naviku to je posao devojaka, ali s obzirom da si ih na forumu začarao, neće biti problema :mrgreen:

Red je i da se popije po koja da se spere prašina iz grla...ako je ima yes3
Živeli!

rakijica.jpg

Ma neće se ljutiti devojke, nije meni teško da skuvam kafu. yes3 Mogu i da zapevam nešto, al ću to prepustiti Sendi, ona ima glas ko u slavuja. :mrgreen: A nema ni nje da nas ponudi njenim kolačima. :dntknw:

Pozdrav za HTC-a, Dum i Tita. :hi:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobro jutro, svima (zahvalnica nemam). :dntknw: Death, sad mi je jasno žašto Delija juče pominje mađije, pa on je taj čarobnjak. yes3 :D Ili njegov sin. :dntknw:

Edit: Dum, jašta, zbog zdravlja, tako i mi radimo, samo malo češće, pa smo zato i zdraviji. yes3 :mrgreen:

Moguće a i u zadnje vreme mu ide, sve više se raskalašno ponaša :mrgreen:
Pa da zbog zdravlja naravno ...ali zdravlje se čuva svaki dan ne samo vikendom :)

Ma neće se ljutiti devojke, nije meni teško da skuvam kafu. yes3 Mogu i da zapevam nešto, al ću to prepustiti Sendi, ona ima glas ko u slavuja. :mrgreen: A nema ni nje da nas ponudi njenim kolačima. :dntknw:

Pozdrav za HTC-a i Dum i Tita. :hi:

Ne radi se o tome da li ti jer teško ili ne...u stvari ti baš hoćeš da skuvaš da bi začarao devojke...e čime se sve služiš cccc :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dobro jutro forumasi !
Danasnja tema je EMANCIPACIJA
U praksi to ovako izgleda
Za dame
p_8983da9989.jpg

i
eurokrem.jpg

a za gospodu
9.jpg


tiganjpalacinkekeno-i.jpg

dosta je bilo,morate malo da se potrudite.:)

Muzika za sve
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Tek sada vidim ovaj klip što je Tito postavio. Prvi put nisam, video sam ove smajlije i pitao se da li je Tito poludeo, šta mu je smešno. :mrgreen: E Tito da sam čarobnjek, šta misliš kog političara bih pretvorio u magarca? :mrgreen:

Grešiš Death. Nisam skuvao kafu da bih stekao simpatije žena, šta će mi to kad posedujem magiju. :mrgreen:

Poslušaj pesmu. :mrgreen:

 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja sam shvatila da na ovom forumu postoji jedna opasna politička stranka '' DeDeTi '' (Death, Delija Tito)...Na prvi pogled, reklo bi se da utemeljenje ove stranke leži u socijalnom statusu našeg društva...No, stvari su posve drugačije...
Ne bih mnogo da otkrivam...Ostavljam drugima da ''iznesu'' svoj zaključak...:lol:

A sad malo i da se ''mezne''...Ne valja rakija na gladan stomak...
breakfast.jpg


Jao Ivanjuska, kako si se samo setila...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ne radi se o tome da li ti jer teško ili ne...u stvari ti baš hoćeš da skuvaš da bi začarao devojke...e čime se sve služiš cccc :mrgreen:


I meni se čini da on to radi namerno, da bi pojačao dejstvo mađije na devojke.
cblsmileywizard.jpg




Njuško, kakva bre emancipacija? :dntknw: Nisam čuo za tu reč.:roll: Pojasni malo šta si htela da kažeš. :dntknw:


Dum, ma to ti se čini, sad ćeš da uplašiš ljude, pomisliće da mi jedemo malu decu za doručak, a u stvari Death i ja obični momci iz kraja, jedino je Delija poseban jer ima magijske moći. yes3 :D


 
Poslednja izmena:
Natrag
Top