Dobro jutro :)

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
@Delija
Hahahaha, dobra pesma, Boki ne može da omane ;)

I meni se čini da on to radi namerno, da bi pojačao dejstvo mađije na devojke.
cblsmileywizard.jpg


Naravno da namerno radi, za svaki slučaj, iako uvek koristi kriliku da potencira viteštvo i poštenje :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ali kako Hari Poter i Frodo? I oni su potencirali viteštvo i poštenje, ali su koristili i mađiju kad zatreba. Vidiš da se te stvari ipak ne isključuju. yes3

Ne znam za Harija Potera ali Delija je nekad kvaran k′o....mućak :mrgreen:
Mislim da je spreman na sve da dođe do cilja yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ko ljubomoran :dntknw:
Kažem samo da ću da te raskrinkam k′o Dinkić Đelića, ili obrnuto ili kako već :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Dobro jutro svima yes3:)

Za veselo društvance malo slatkiša i veliki pozdrav :hi:

candy-cakes-wedding-cupcakes-thumb-430x372-92111.jpg


Ako je malo i čarobnog ste apetita evo i torta :D


blackforest.gif


:dance2::dance2::dance2:

p.s. Upadoh u diskusiju ko šljiva u go..no ali izvinte počela sam da pečem tortu još pre dve strane :dntknw::lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dobro jutro, Ceco, nema te sto (i jednu) godinu. :mrgreen: :hi: Hvala, sve može, džaba ića i pića nikad dosta (poslanici to dobro znaju). yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Tu sam negde tražim adekvatnu sličicu za pravu pričicu :D
Ovo je valjda sa parade msm da je prolazio delija na konju a ko je ovo u nesvesti nem pojma :)

29812ax.jpg


Ovo je neko ko ima gitaru na avataru :)

57319rk.jpg


A ovo je za neke tamo da ubiju vreme izmedju dve utakmice :)

1186xx08ut7nl.jpg


Lepo se zabavite i najbolje je da bude remi na kraju :D
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ja sam shvatila da na ovom forumu postoji jedna opasna politička stranka '' DeDeTi '' (Death, Delija Tito)...Na prvi pogled, reklo bi se da utemeljenje ove stranke leži u socijalnom statusu našeg društva...No, stvari su posve drugačije...
Ne bih mnogo da otkrivam...Ostavljam drugima da ''iznesu'' svoj zaključak...:lol:

Ne znaš ti to Sporometrijo, slušaj sad da ti ja objasnim. Kakva politička stranka, kakvi bakrači. Svaki od njih otrovan ko živa soda a kad ih smućkaš zajedno gori su od bojnog otrova. Nekad ih zvali Di-Di-Ti, seljaci posipali po paprikama i krastavcima, da unište zlaticu na krompiru. I vašljivu djecu su zaprašivali sve dok se nije otkrilo da ne mož ništa da ih eliminiše i da su mnogo štetni po zdravlje.
Pritajili se oni poslije toga neko vrijeme sačekali da dođe demokratija i bezzakonje, promjenili pakovanje i ime i sada su taj DeDeTi (Smrt, Dileja i Josip Broz Šaban). Sad ih preuzeo Monsanto, proširili tržište na cijelu planetu i usko se specijalizovali kao antipedikulin... ubijaju picajzle.

To ti je prava istina, vjeruj meni, ja sam najbolje informisan.
 
Natrag
Top