Djevica Marija-Velika Gospa 15.08

Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Ovakve riječi i optužbe mogu izaći samo iz nečistog srca.
Da li ti išta korisno radiš u životu osim što propovjedaš krivovjerje i kačiš svoje gluposti na Youtube?:)
On kaci svoje gluposti na Youtube iz razloga (GORDOST)da bi svi videli njegovu sotonsku nauku!zasto to ne radimo Ja,Ti,Adrijan i drugi?
Pazi sta je mrsavkic napiso:" ko nema majku za crkvu nema ni boga za oca!~!!"(Ispada da je crkva majka,a Marija nije!?Dalje!Isus je glava crkvi a ne majka!Bog je glava Isusu,Isus je glava crkvi,crkva je glava coveku.....A on pise da ko ima crkvu majku nema Boga i to Bog pise malim slovom!pa sad ti vidi ko je nas mrsavkic)crkvi je Otac Hrist(Isaija 9:6)
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Ne razumem zasto bi ateista trazio pokajanje uopste ? Cak i da bog postoji, i da je to bas tvoj bog, ako ce da kaznjava ljude zbog koriscenja razuma ( koji im je on dao valjda ) onda apsolutno ne zasluzuje slavu.

Pa ni Hitler,Musolini,Staljin,Cercelj,Darvin,Marks i Engels nisu trazili pokajanje za to sto su uradili pokolj u 20-tom veku!zato se i prze u paklu,a nemogu da ti telefoniraju da ti to kazu,jer je tamo je mobilni telefon zabranjen.
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2013
Poruka
39
Vidis da je jedan kuvar prosvercao mobitel. Pa vam rekao kako prze Hitlera i Staljina. Sta na naglo ili pohovano?

Kakav pakao covjece? Pakao je nebiblijski pojam. Nema pakla doli ti ovog na zemlji.
Pakao ne postoji. Postoji Sud koji ce suditi zlima koji ce biti baceni u ognjeno jezero sa njima i zacetnik grjeha Davao.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Pa ni Hitler,Musolini,Staljin,Cercelj,Darvin,Marks i Engels nisu trazili pokajanje za to sto su uradili pokolj u 20-tom veku!zato se i prze u paklu,a nemogu da ti telefoniraju da ti to kazu,jer je tamo je mobilni telefon zabranjen.

Zasto odgovaras kao dete od 2 godine ? Kakve veze imam ja sa hitlerom i staljinom, hoces tebe da povezujem sa pedofilima zato sto verujes u boga ?
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
On kaci svoje gluposti na Youtube iz razloga (GORDOST)da bi svi videli njegovu sotonsku nauku!zasto to ne radimo Ja,Ti,Adrijan i drugi?
Pazi sta je mrsavkic napiso:" ko nema majku za crkvu nema ni boga za oca!~!!"(Ispada da je crkva majka,a Marija nije!?Dalje!Isus je glava crkvi a ne majka!Bog je glava Isusu,Isus je glava crkvi,crkva je glava coveku.....A on pise da ko ima crkvu majku nema Boga i to Bog pise malim slovom!pa sad ti vidi ko je nas mrsavkic)crkvi je Otac Hrist(Isaija 9:6)
citat se odnosi na katoliče ipravoslavne vernike to je njiov slogan a i isabelita je ovde u tome. ako nisi deo crkve koja je majka vernicima onda ne vredi ni vera u Boa van nje! tako da se zna na što se misli. mada mi se činid a ti znaš smisao rečenog ali se praviš moguće naivan.
mnogo bi bolje bilo da idete ako ste pozvani na snuimak propovedi pa da se onda vidi kakav duh vas vodi. sve što je snimljeno na kanalu you tube ima i te kako smisao samo ne za one koji se protive istini .kao da je to nešto novo. i Hristu i i apostolima i prorcoima su se protivili mnogi pa je li to promenulo veru spašenih?
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Pa ni Hitler,Musolini,Staljin,Cercelj,Darvin,Marks i Engels nisu trazili pokajanje za to sto su uradili pokolj u 20-tom veku!zato se i prze u paklu,a nemogu da ti telefoniraju da ti to kazu,jer je tamo je mobilni telefon zabranjen.

Ne znam za Cercila i Darvina ali bih rekao da su Hitler i Musolini bili vernici. Nisam neki poznavalac nemackog ali znam sta znaci Gott mit uns. A i pitam se koji to mobilni pretplatnik nije dostupan a mnogi se prave da komuniciraju sa njim. U svakom slucaju, Joker je pravu, koja je poenta da ateista trazi pokajanje ako ne veruje u ceo taj koncept i kakve veze imaju ateisti sa likovima koje si nabrojao?


@mrsavkic

Kako god da okrenes katedrala sv. Stefana je vrlo lepa gradjevina a hipoteticki, pa gde ce ateista da trzi pokajanje nego u crkvi.:D Mozda na youtube?
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Ne znam za Cercila i Darvina ali bih rekao da su Hitler i Musolini bili vernici. Nisam neki poznavalac nemackog ali znam sta znaci Gott mit uns. A i pitam se koji to mobilni pretplatnik nije dostupan a mnogi se prave da komuniciraju sa njim. U svakom slucaju, Joker je pravu, koja je poenta da ateista trazi pokajanje ako ne veruje u ceo taj koncept i kakve veze imaju ateisti sa likovima koje si nabrojao?


@mrsavkic

Kako god da okrenes katedrala sv. Stefana je vrlo lepa gradjevina a hipoteticki, pa gde ce ateista da trzi pokajanje nego u crkvi.:D Mozda na youtube?
u katedrali nećeš naći pokajanje,a ako ga i učiniš da dalje živiš život onih u katedrali na istom si. stoga na you tube možeš naći pre pokajanje.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Danas 15. 8 . je kod nas u Hrvatskoj velki dan , praznik VELKA GOSPA . Mi u Hrvatskoj poštujemo , i ponosimo se Kristovom majkom, pa neka nas Marija štiti od svakog zla.
Za sve koji štuju presvetu Bogorodicu


✿ ⊱ ╮ LIJEPA SI LIJEPA ✿ ⊱ ╮
EVO NAS PRED TOBOM MARIJO

Hvala majci Mariji štonam rodi spasitela .
Samo on je taj

 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
ZVAĆE Mariju blaženom ili BLAGOSLOVENOM, a neće joj se klanjati, smatrati je posrednicom pred Bogom, nazivati je nebeskom kraljicom, ili jednakom Isusu.

To je velika razlika.

Isus nikada ništa nije rekao da bi pokazao nekakav autoritet svoje majke Marije u planu spasenja, već ju je jednostavno nazivao "žena" sa ulogom jednakom svim vernim ženama u Hristovo i kasnije vreme.

Ona se čak ni ne spominje u nekim određenim okolnostima vezanim za misiju apostola u propovedanju.

Ona je velika samo u onoj merui koliko su to i svi drugi verni Hrišćani, apostoli ili pripadnici crkava.

Da vidimo šta biblija kaže o tome:

"I ja, braćo, ne mogoh s vama govoriti kao s duhovnima nego kao s tjelesnima, kao s malom djecom u Hristu.
Mlijekom vas napojih a ne jelom, jer još ne mogaste, i ni sad još ne možete,

Jer ste još tjelesni. Jer gdje su među vama zavisti i svađe i nesloge, nijeste li tjelesni, i ne živite li po čovjeku?
Jer kad govori ko: ja sam Pavlov; a drugi: ja sam Apolov; nijeste li tjelesni?
Ko je dakle Pavle a ko li Apolo do samo sluge kroz koje vjerovaste,
kao što i svakome Gospod dade?
Ja posadih, Apolo zali, a Bog dade te uzraste.
Tako niti je onaj što koji sadi, ni onaj koji zaljeva, nego Bog koji daje te raste.

A onaj koji sadi i koji zaljeva jednaki su; i svaki će primiti svoju platu po svojemu trudu.
Jer mi smo Bogu pomagači, a vi ste Božija njiva, Božija građevina"
( 1 Korinćanima 3. 1 - 9 )

"Niko neka se ne vara: ako ko među vama misli da je mudar na ovome svijetu, neka bude lud da bude mudar.
Jer je premudrost ovoga svijeta ludost pred Bogom, jer je pisano: hvata premudre u njihovu lukavstvu.
I opet: Gospod zna pomisli mudrijeh da su ništa.

Zato niko da se ne hvali čovjekom, jer je sve vaše.
Bio Pavle, ili Apolo, ili Kifa, ili svijet, ili život ili smrt, ili sadašnje, ili buduće: sve je vaše;
A vi ste Hristovi a Hristos Božij"
( 1 Korinćanima 3. 18 - 23 )

Šta mislite iz priloženih biblijskih dokaza, da li su Stvarnoslap i oni koji slave ljude telesni, mudri na ovome svetu, a ne u Bogu?
 
Natrag
Top