Djevica Marija-Velika Gospa 15.08

UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
pedesetnica nije počela ni u kakoj americi već zna se gde u gornjoj jerusalimskoj sobi. a ti si kilometrima daleko od pedesetnice i apostola. ne ljuti e ,ali slepoća tvoja će te koštati suda ako tim putem budeš išao uzdajuć se u crkvu veliku bludnicu.

Ja nigdje nisam vidjela da je netko napisao da je pedesetnica nastala iz Amerike. Ti jednostavno krivo tumačiš tuđe riječi. Pedesetnicom se nazivao blagdan nakon Pashe, kada se hodočastilo u Jeruzalem.
Pedesetnica: 50 = 7x7 + 1 (Duh Sveti). Dakle,
savršena punina. Dar Duha u Svetom pismu označava puninu svih Božjih darova. Dar Duha
vrhunski je dar Krista uskrsloga, svojim učenicima, a preko njih svim svojim sljedbenicima.
Duh je vrhunski dar Krista Uskrsloga Crkvi. Tako su Duhovi i roñendan Crkve.
Vi koji nazivate CRKVU velkom bludnicom, vi ni sami nioste svjesni u kakvom bludnom grjehu živite. Malo sam skrenula sa teme, tema je Djevica Marija, velika Gospa, nadam se da me urednik neće kritizirati. Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Ja nigdje nisam vidjela da je netko napisao da je pedesetnica nastala iz Amerike. Ti jednostavno krivo tumačiš tuđe riječi. Pedesetnicom se nazivao blagdan nakon Pashe, kada se hodočastilo u Jeruzalem.
Pedesetnica: 50 = 7x7 + 1 (Duh Sveti). Dakle,
savršena punina. Dar Duha u Svetom pismu označava puninu svih Božjih darova. Dar Duha
vrhunski je dar Krista uskrsloga, svojim učenicima, a preko njih svim svojim sljedbenicima.
Duh je vrhunski dar Krista Uskrsloga Crkvi. Tako su Duhovi i roñendan Crkve.
Vi koji nazivate CRKVU velkom bludnicom, vi ni sami nioste svjesni u kakvom bludnom grjehu živite. Malo sam skrenula sa teme, tema je Djevica Marija, velika Gospa, nadam se da me urednik neće kritizirati. Pozdrav!
u postu 199 .piše akcenat na ameriku odakle je navodno krenula istina o pedesetnici među nekima,kako piše washeling!
ako je sveti Duh rođendan tvoje crkve moraš to dokazati. da li katolička crkva krštava u isto krštenje kojim je kršten svaki jedan vernik popedesetnici, upravo do postanka katoličke crkve, kada je počelo u nikeji učenje trojstva a ime Isusa u krštenju i krštenje apostolasko izbačeno van!? da li je istina da je svaki jedan krštenik u apostolskoj grupi bio kršten svetim Duhom,a vi danas i od nikeje ste to izbacili van i zovete to pogrdno,a mesto krštenja Duhom dodali ste ubeđenje crkve, da čim ste u takoj opačini da mora da ste kršteni automatski i svetom Duhom,što je kontra od Pisma. na žalost vaš rođendan je nikejski koncil i opačine koje su došle otuda a ne pedesetnica. da vam je rođendan pedesrtnica, i te kako bi ste slavili reč i držali reč a ne dali čast bilo kom apsotolu,čoveku proroku pa i deviici mariji,dali bi ste kao ona i oni čast jedinome kome pripada Bogu u Hristu!
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
@ Antonija, ne slušaj mrsavkica. On je sektaš posebne vrste. Znam da ti ništa neće biti jasno, ali on za vjeru u Presveto Trojstvo kaže da je đavolska i da je to antikrist i da je Katolička Crkva uvela..i takve gluposti.
Ne obraćaj pažnju.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
@ Antonija, ne slušaj mrsavkica. On je sektaš posebne vrste. Znam da ti ništa neće biti jasno, ali on za vjeru u Presveto Trojstvo kaže da je đavolska i da je to antikrist i da je Katolička Crkva uvela..i takve gluposti.
Ne obraćaj pažnju.
antonija samo poslušaj isabelitu,ona ti govori "istinu" samo sa tom "istinom" moraš stati pred Boga. ja volim da slušam one za koje akcentuju da su sama kuga i teško zlo za uši! oni su uvek bili od Božjeg Duha. zamisli da josafat nije slušao miheju već ahava,gde bi završio? psi bi i njegovu krv lizali toga dana iza boja. ili da apostoli nisu hteli čuti Isusa pošto su za njega fariseji i vođe velike crkve govorili da je sami đavo! zamisli da kornilije ,samarija i ostali nisu hteli čuti za apostole,koji su bili nazvani jereticima ,ili da neko ne bi hteo u antiohiji i u rimu toga dana čuti pavla za koga je stizao glas od "pravoveraca" da je novoverac!
zamisli da svi oni u malom broju koji na sreću su hteli čuti,a da nisu hteli čuti vođeni glasom velikog mnoštva tih "pravoveraca" u sve vekove u vreme proroka,nikad niti jedan prorok ne bi imao što reći bilo kome. hvala Bogu što je nojev dom verovao noju a ne množini koja je potopljena . ili što je lot verovao anđelima a ne religiji sodome.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
ZA gospodina Mrsavkica ,kolikoli protivljena osudimse i napisati i mržnje perema drugim vjerama. Umislijosi daje tvoja istinska i prava .Pame zanima kakvu vjeru ispovjedaš .Kada nepoštuješ Mariju nevoliš Crkvu nevoliš pravoslavce ,rimo katolike ,pame zanima imali koja vjera koju poštujes .Ja ti želim svu sreću u NJOJ .Ja poštujem RIMO KATOLIČKU kako je ti zoveš zoveš i vrjeđaš .

Pa nekati bok oprosti pa neka ti da puno blagoslova i sreće u tvojoj .:curtsey:
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
ZA gospodina Mrsavkica ,kolikoli protivljena osudimse i napisati i mržnje perema drugim vjerama. Umislijosi daje tvoja istinska i prava .Pame zanima kakvu vjeru ispovjedaš .Kada nepoštuješ Mariju nevoliš Crkvu nevoliš pravoslavce ,rimo katolike ,pame zanima imali koja vjera koju poštujes .Ja ti želim svu sreću u NJOJ .Ja poštujem RIMO KATOLIČKU kako je ti zoveš zoveš i vrjeđaš .

Pa nekati bok oprosti pa neka ti da puno blagoslova i sreće u tvojoj .:curtsey:
i tebi mir Božji. niti kanim da te povredim niti bilo koga kanim ovde vređati. da li je Isus vređao kada je svoj velikoj crkvenoj grupi onoga doba poručio da su deca đavola?! nije uvreda reći istinu. nikad nisam želeo reći svoje nego Božje kako mi sveti Duh nalaže. moja vera nije moja niti će ikad biti,jer niko nema prava na svoju već Božju veru ako oćeu nebo. ja nisam rekao reč viška od onoga što je Bog već rekao kroz Hrista svojim Duhom ,da ono što neće verovati Reč imaće na kraju Reč za sudiju. a moja je molitva da se svakome otvore duhovne oči dok je vreme milosti i da ne odocnimo za tu milost i ne uđemo u velike i strašne časove velikih nevolja koje uskoro čekaju ovaj svet. tako da ja niti koga mrzim,niti kome sudim,osim da napominjem čiste Božje reči vredne zlata dragocenoga u ovom času.
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2013
Poruka
39
@Antonija. Ne slusaj ti niti Izabelitu papskog templara a niti mrsavkica samoprozvajuceg proroka s livade. Poslusaj ti "dva svjedoka" otvorivsi Bibliju s molitvom se uputi u proucavanje Pisama Bozjih. Jer samo Pismo je ugovor sto moramo ciniti da se covjek spase. Ujedno upucuje u istinu po Duhu Svetome.
Pusti ti njih nemoj da te nitko ne zavarava. Jer ce svatko tko malo dijete odvede na krivi put platiti svoju placu. Ne ogledaj se niti na private poruke jer su pune lukavstine.
Cuvaj se bestija.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
@Antonija. Ne slusaj ti niti Izabelitu papskog templara a niti mrsavkica samoprozvajuceg proroka s livade. Poslusaj ti "dva svjedoka" otvorivsi Bibliju s molitvom se uputi u proucavanje Pisama Bozjih. Jer samo Pismo je ugovor sto moramo ciniti da se covjek spase. Ujedno upucuje u istinu po Duhu Svetome.
Pusti ti njih nemoj da te nitko ne zavarava. Jer ce svatko tko malo dijete odvede na krivi put platiti svoju placu. Ne ogledaj se niti na private poruke jer su pune lukavstine.
Cuvaj se bestija.
još jednom,ja nisam prorok!
antonija ako je od Boga biće dovučena svedočanstvu pedesetnice ,a to je slušati apostole ,a ne mr.savkića ,isabelitu,tebe ,ili bilo koga. niti jedno svedočanstvo drugačije od pomazanja sa pedesetnice ne može biti istina već samo laž. Bog ne može slati dve vrste pomazanja,jedno na apostole a drugo na crkvare. tu nema mnogo pameti ni mudrovanja,prosti su to dobili za poznati,prosti.samo treba ući u dela apostola i prepisati pomazanje sa petra,filipa,pavla ,i greške nema,samo ga prepisati,svaki jedan da se krsti u ime Gospoda Isusa Hrista,i primiće obećanje svetoga Duha. kraj pametovanja,teološkog umovanja i filozofije ljudske. samo prepišeš i mirno spavaš. a kome je do tumačenja neka tumači. sveti Duh nikad ne donosi lažno pomazanje. niko na svetu od ljudi ne može znati bolje značenje mateja 28 .i ne samo mateja 28 već bilo što od onog što je Isus učio osim svetog Duha ili pomazanja u početku. tako jednostavno,ali da nije sotone....
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Ne vidim razloga da diskutiram s tobom. Naši oci su to još davno riješili, u 6. stoljeću, na Saboru u Efezu - Marija je Bogorodica, izabrana među svim ženama, sačuvana od ljage istočnog grijeha da bi bila dostojna nositi i roditi Spasitelja. "Odsada će me svi naraštaji zvati blaženom."

Kao žena, nije bila povlaštena, naprotiv čitav život ostala je u sjeni, u poniznom stavu vjere i poniznisti. Nije tražila nekakva poseban status za sebe zato što je Isusova majka. Živjela je obično kao i sve žene njezinog doba, prezrene i tretirane kao niža stvorenja. Isusova misija nije bila da se bori za ravnopravnost žena, ali je svojim životom i postupcima upravo to pokazao: uzdigao je ženu i dao joj dostojanstvo koje oduvijek ima pred Bogom. Žene su ga pratile, pomagale, a On je razgovarao s njima i otkrivao im tajne, bio im je bio prijatelj i žene su mu bile vjerne, sve do kiža.
Vječni Bog kojeg Svemir ne može obuhvatiti htio se zatvoriti u Marijino krilo, biti rođen od žene, odgajan u obitelji, predan njihovoj brizi i bio im je poslušan...
Kad to budeš razumio, shvatit ćeš i druge stvari.


Papski Templaru:D sta znaci "sacuvana od ljage istocnog greha"?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Papski Templaru:D sta znaci "sacuvana od ljage istocnog greha"?


Guten Abend, :al:pa gdje si ti?
Nedostaješ nam.
;)
Što se tiče papskih templara, što reći? Neznalica i provokatora uvijek napretek.

S neposlušnošću Adama, narušena je prvobitna savršena čovjekova slika. Ostala je "rana" i sklonost na grijeh. To je istočni grijeh. Marija je bila izuzeta od tog praiskonskog grijeha. Eto, to uči Katolička Crkva. Mislim da pravoslavci vjeruju da je bila očišćena kasnije, tijekom svog života.

Ti si kršten, jel tako? Znači, postao tvoj istočni grijehje uklonjen jer si postao dijete Božje, ali krštenje je bilo samo sjeme i ono raste kad čovjek živi kršćanski. Ali, ti se izvlačiš i nećeš...i zato će to sjeme zakržljati u tebi ako ga ne budeš zalijevao živom vodom vjere. Da, da...
:)

 
Natrag
Top