Dijeli li religija ljude i narode?

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Po vasim izjavama je jasno da ste primili lazljivi duh satane, jer je tako Isus rekao za one koji lazu i izvrcu istinu "VAS JE OTAC DJAVO” i vi ste vec zapecaceni zigom zverinim, jer nemate sopstvenu licnost, i ne razmisljate slobodoumno i samosvesno, vec je vas um pod upravom satane, jer se svesno predajete njemu u sluzbu, i on kroz vas govori.

Ovo je isti duh koji vlada u tradicionalnim crkvama, posebno u papskoj agenturi Jezuitskog reda, koji je i oformljen sa ciljem da stvori sistem borbe protiv onih koji iznose istinu protiv Rimokatolicizma, a taj sistem podrazumeva "LAZI I IZVRTANJE SVEGA I SVACEGA STO RUSI RIMOKATOLICKU DOGMU I AUTORITET RIMSKOG PAPE, REVIDIRANJE, NEGIRANJE, I IZVRTANJE ISTORIJE, DISKREDITOVANJE I NEGIRANJE BIVSIH JEZUITA I LICNOSTI KOJE RAZOTKRIVAJU TAJNE VATIKANA, I CAK NJIHOVO GONJENJE DO UBISTVA, INFILTRIRANJE JEZUITSKIH AGENATA U DRUGE CRKVE RADI NJIHOVOG PODRIVANJA I UNISTENJA.. itd..

Nema razlike izmedju onoga sto vi govorite i cinite, od gore opisanog, jer su duh i principi isti, i prepoznajete se na kilometar.

Ali, to je vasa licna stvar.

Ja nemam potrebe da odgovaram na svaki vas navod, jer nema svrhe, i ne zelim da se bavim glupostima, jer SVE u kompletu sto ste izneli, to su obicne lazi, besmislice, izvrtanja, i uistinu gluposti, po opisanom Jezuitskom modelu koji sam gore izneo.

Tesko Bogu sa vama kada vas stavi pred sebe na sudu, ako se predhodno ne obratite, jer vi ce te se i sa njim svadjati i uveravati ga da nije u pravu, i lagati i izvrtati njegove reci, a mozda ga i optuziti za sektastvo.

To je paradoks, ali je samo pokazatelj vaseg dubokog zastranjenja, i potpune opsednutoti demonima.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Po vasim izjavama je jasno da ste primili lazljivi duh satane, jer je tako Isus rekao za one koji lazu i izvrcu istinu "VAS JE OTAC DJAVO” i vi ste vec zapecaceni zigom zverinim, jer nemate sopstvenu licnost, i ne razmisljate slobodoumno i samosvesno, vec je vas um pod upravom satane, jer se svesno predajete njemu u sluzbu, i on kroz vas govori.

Kad nemaš argumenata za opovrgnuti oponenta koji iznese činjenice, onda ga nazivaš životinjom koju je opsjeo legion demona, kako si svojevremeno mene nazvao, ili ovako kao miri, kažeš da mu je "OTAC ĐAVO". Jad i mizerija protestantskog duha, što drugo reći!?

Tesko Bogu sa vama kada vas stavi pred sebe na sudu, ako se predhodno ne obratite, jer vi ce te se i sa njim svadjati i uveravati ga da nije u pravu, i lagati i izvrtati njegove reci, a mozda ga i optuziti za sektastvo. To je paradoks, ali cinjenica je da ste takvi po prirodi.

Zar će suditi Bog? Zar neće to prepustiti tebi i Jeleni?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja argumente iznosim sve vreme, i razotkrivam vase lazi vec godinama na forumu, a vi isto toliko vremena ponavljate iste lazi.

Jeste, vi ste ljudi zivotinje, i to je najblaze receno, jer Isus i apostoli vas nazivaju jos i gore "SVINJE, ZMIJIN POROD, OKRECENI GROBOVI PUNI MRTVACKIH KOSTIJU, BUDALE SLEPE, BEZUMNICI.. itd.

Vi ste uz to ljudi ispunjeni demonima, potpuno neobraceni, nerazumni, moralni nazadnici lazljivih srca koja prosipaju bezumlje, seju prokletstvo, i jos se time hvale.

To je nazalost gorka realnost vaseg stanja, i nece se popraviti do kraja, i pitanje je da li ce te se uopste i okrenuti ka Bogu i pokajati i obratiti se kada se on bude sam vrlo uskoro otkrio celom svetu.

Ali verujem da ce svakog od vas pozvati ponaosob, isto kao i nekad Savla "SAVLE, SAVLE, ZASTO ME GONIS"

Tako ce isto pozvati glasom svakog od vas po imenu, kao nekad i Savla, buduceg apostola Pavla.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Jeste, vi ste ljudi zivotinje, i to je najblaze receno, jer Isus i apostoli vas nazivaju jos i gore "SVINJE, ZMIJIN POROD, OKRECENI GROBOVI PUNI MRTVACKIH KOSTIJU, BUDALE SLEPE, BEZUMNICI.. itd.

Posve je normalno i očekivano da se ovako ponaša klanjatelj "proročice bogohulnice". Ja ti kao kršćanim opraštam.

Vi ste uz to ljudi ispunjeni demonima, potpuno neobraceni, nerazumni, moralni nazadnici lazljivih srca koja prosipaju bezumlje, seju prokletstvo, i jos se time hvale.

Jel' ti pročitaš ono što napišeš.

Ali verujem da ce svakog od vas pozvati ponaosob, isto kao i nekad Savla "SAVLE, SAVLE, ZASTO ME GONIS"

Tako ce isto pozvati glasom svakog od vas po imenu, kao nekad i Savla, buduceg apostola Pavla.

Jesi li ti Božji glasnogovornik? Ako jesi priloži ovdje dokaz da te je Bog postavio na to mjesto.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sve sto sam izneo je realna slika vaseg stanja.

Ja govorim u Bozje ime, i predstavljam jednog od onih koji su pozvani da rade u duhu i sili Ilijinoj, u poslednjem prorockom pokretu za probudjenje i reformu crkve, i objavu kraja i Hristovog drugog dolaska.
Ilija je prorok, Ilija je i kadija, po tipologiji starozavetnih sudija.
Njegova rec je rec Bozja, i njegov sud je Bozji, ali toliko blag da ne bi ko poginuo, jer Bozji cilj je da spasi a ne da pogubi, mada salje ukore za bezbostvo onima koji se bore protiv njega i njegovih slugu, pa moze izliti i ozbiljnije sudove, sto se i dogodilo sa pojedincima koji su ustali protiv dela Bozjeg.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Po vasim izjavama je jasno da ste primili lazljivi duh satane, jer je tako Isus rekao za one koji lazu i izvrcu istinu "VAS JE OTAC DJAVO” i vi ste vec zapecaceni zigom zverinim, jer nemate sopstvenu licnost, i ne razmisljate slobodoumno i samosvesno, vec je vas um pod upravom satane, jer se svesno predajete njemu u sluzbu, i on kroz vas govori.
Kad nemaš argumenata za opovrgnuti oponenta koji iznese činjenice, onda ga nazivaš životinjom koju je opsjeo legion demona
Dobro veli Slap kad nemaš argumenate.
Što reći ,i ovo je vjernik ?
Jeste, vi ste ljudi zivotinje, i to je najblaze receno, jer Isus i apostoli vas nazivaju jos i gore "SVINJE, ZMIJIN POROD, OKRECENI GROBOVI PUNI MRTVACKIH KOSTIJU, BUDALE SLEPE, BEZUMNICI.. itd.
Eto sadnas još nazivate i životinjama , dali te tako Bog osvjedočava .
Pazi se taj koji te osvjedočava , i taj koji te obraćuje dobro pogledaj da možda nema rogove1608174680221.png
Posve je normalno i očekivano da se ovako ponaša klanjatelj "proročice bogohulnice". Ja ti kao kršćanim opraštam.
I ja kao katolkinja mu opraštam .
Samo se pitam zbog čega tako reaguju kad im se dirne ona njihova proročnica , toje sigurno zato što nemogu prihvariti istinu , a istina je ba ta ista gospa piše u svojoj knizi kako nije dobro jesti ništa životinjskog porekla i kad se je malo razboljela onda su joj ponudi juhu od mesa pazi ona pojede iako je prije govorila da ništa životinjskog porekla nesmje u usta a juha puna životinjske masnoće ode u želudac , i sad mismo stoka i šta sve ne , mislim da je vrlo bezobrazno od njega!

Sve sto sam izneo je realna slika vaseg stanja.
Sve ovo gore štosi izneo su laži i gluposti.
Ja govorim u Bozje ime, i predstavljam jednog od onih koji su pozvani da rade u duhu i sili Ilijinoj
Gore sam navela , pazi da taj tvoj nema rogove
Da govoriš u Božje ime nebi nas nazivao stokom , opet ponavljam pazi se tog svog savjetnika isp6.jpg 1608177928459.png 1608178659793.png
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ti si Antonija najbolja od svih ovde, posebno od Stvarnoslapa, i DarthShonea, mozda zato sto si zensko, ali si u svakom slucaju zavedena da ucestvujes u njihovim sotonskim lazima i prevarama.
Povukli su cak u tu sotonsku mrezu prevare i onog jadnog Mireta, koji je bio nekad dobra osoba, pa ga sotona ispunio zlocom i neprijateljstvom prema Bozjem narodu.

Sve sto sam gore napisao, napisano je s razlogom, i u odmerenom duhu, bez gneva, i sa biblijskom potporom.
Kako bi jos i trebalo - ovo je stvarno odmereno, jer pojam Bozjih sudova i Bozjeg pravednog gneva je nesto sto kada se ispolji od samog Gospoda - donosi ozbiljne posledice, cak i oduzimanje zivota, jer napadati i lagati protiv Bozjih slugu, to je slicno kao hula na Svetog Duha.
Ali Bog trpi, i njegov cilj je da sve ljude spasi, ali - ne treba se igrati sa Bogom.

Jos nesto.
Vi mene optuzujete da nekoga nazivam zivotinjom, i Stvarnoslap stalno upucuje tu optuzbu, a on recimo Jovana naziva "PSOM"

Sama posteno zakljuci da li je to licemerno i dvolicno.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
jer pojam Bozjih sudova i Bozjeg pravednog gneva je nesto sto kada se ispolji od samog Gospoda - donosi ozbiljne posledice, cak i oduzimanje zivota,

A šta si ti tako gadno zgriješio pa ti Bog oduzeo razum.

jer napadati i lagati protiv Bozjih slugu, to je slicno kao hula na Svetog Duha.

Kad govoriš ovdje o Božjim slugama, misliš li pri tome na Ellen White, ili misliš na sebe kao na "Iliju koji ima doći, ili misliš i na Jelenu i na sebe?

Jos nesto.
Vi mene optuzujete da nekoga nazivam zivotinjom, i Stvarnoslap stalno upucuje tu optuzbu,

Nitko tebe ne optužuje, samo iznosomo činjenice, jer ti jesi mene nazvao životinjom koju je opsjeo legion demona. :) ;)

a on recimo Jovana naziva "PSOM"

Zašto i ti lažeš k'o pas. Nisam ga ja nazvao psom, nego sam ustvrdio da laže k'o pas.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Bozje sluge su i Ellen White koja je pozvan direktno od Boga na sluzbu, i ja koji sam isto tako pozvan, i Bozja crkva ostatka, protiv kojih vi lazete i blatite nas, sto je pred Bogom greh par exselans.

Jesam te nazvao zivotinjom, jer zivotinja je bez razuma, i covek opsednutim demonima, jer ko se bori protiv Bozje crkve i njegovih slugu nego sotona i demoni preko ljudi nadahnutih sotonskim duhom, i to je najblaze receno, jer biblija takve naziva jos gorim imenima.

Sta cinis to je tvoja stvar, i mozes da budes srecan sto te Bog trpi, jer je poslednji cas, i on ce vrlo uskoro svakog osvedociti u svoj greh, i dati mu priliku za pokajanje.
Gde ces vece Bozje ljubavi i milosti prema onima koji je ni ne zasluzuju od toga.

Hvala Bogu na tom njegovom delu.

Amin!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Bozje sluge su i Ellen White koja je pozvan direktno od Boga na sluzbu, i ja koji sam isto tako pozvan, i Bozja crkva ostatka, protiv kojih vi lazete i blatite ih, sto je pred Bogom greh par exselans.

Jesi li ti pijan? Koliko si vina popio? Nemoj samo reći da ne piješ alkoholna pića, jer je to tvrdila i Ellen White pa se pokazalo da je i to lagala.
 
Natrag
Top