Dijeli li religija ljude i narode?

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To je Starnoslap istinoljubiv covek.
Sa svakim komentarom sve vise pokazuje svoju opsednutost ocem lazi satanom.

Eto sta on laze "da je Ellen White pila akohol"

A ona sama pise "da je uzimala po jednu kafenu kasicicu vina zbog odredjene bolesti"

I apostol Pavle recimo savetuje Timotija da uzme malo vina, jer je ovaj bolovao od stomacne bolesti.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Ti si ludak, to je tvoja dijagnoza.

Ti si idolopoklonik, klanjatelj "proročice koja je govorila u drskosti".

Primjetite da Laodikeja ništa ružno nije rekao Jovanu, iako je Jovan izjednačio đavlinu i Isusa kao "bogove po položaju". Ali je mene prije životinjom nazvao, a evo sada naziva me i luđakom, a sve zbog toga što sam činjenicama razbličio sve laži i obmane vezane uz Ellen White i subotarsku sektu. Ne brani Laodikeja čast Boga Isusa Krista od svetogrdnika Jovana, ali brani svoju proročicu bogohulnicu i plagijatoricu.

P.S. Neka čovjek samo vrijeđa, to je njegova misija, a ja ću nastaviti svoju misiju, jer se o istini ne smije šutiti.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
Primjetite da Laodikeja ništa ružno nije rekao Jovanu, iako je Jovan izjednačio đavlinu i Isusa kao "bogove po položaju". Ali je mene prije životinjom nazvao, a evo sada naziva me i luđakom,


Samo kukaš. A kada ti nekog nazoveš psom i da laže kao pas(pazi pas nikada ne laže..kako bi on mogao lagati..on je veran i odan gazdi) i razne ružne reči mu uputiš...a tebe bez ikakovg kritičkog mišljenja podžava neko ko isto ništa ne razmišlja svojom glavom...i ti kukaš na Lakija. Iznevrirao si ga...mada ni on nije odreagovao adekvatno ali ti kukaš odmah. I ne znam zašto mešaš mene između tebe i Laodikeje? Diskutuj sa njim o temi...ne o meni. Mi imamo svoju diskusiju ali ružno je to kako radiš iza leđa i podmuklo reklo bi se. Otkuda to kod tebe nije mi jasno? Baš onako sve imaš nehrišćanskog u sebi.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Cuj stvarnoslap razoblicio Ellen White i Adventiste.

Cime je razoblicio?

Svesnim laganjem, i izvrtanjem tudjih reci, vadjenjem iz konteksta, i laznim pripisivanjem svega i svacega.
I kada se njegove lazi razotkriju, on ceka da malo prodje vremena da se izgube ti demanti na forumu, i potom ponavlja jedno te isto.

I onda se buni kada mu neko kaze da je zivotinja i ludak.

Nije on ni ludak ni zivotinja, vec to planski svesno radi, svesno laze, svesno izvrce, svesno obmanjuje, sto znaci da on veze nema sa ikakvom verom i religijom, vec se lazno predstavlja, i vodi nekakvu prljavu interner kampanju u ko zna cije ime.

Ali, to je njegova stvar.
I sta moze da ucini protivno istini?
Nista.

Kao sto pise na jednom obojenom zidu "DJABE STE KRECILI"
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Ti si Antonija najbolja od svih ovde, posebno od Stvarnoslapa, i DarthShonea, mozda zato sto si zensko, ali si u svakom slucaju zavedena da ucestvujes u njihovim sotonskim lazima i prevarama.
Povukli su cak u tu sotonsku mrezu prevare i onog jadnog Mireta, koji je bio nekad dobra osoba, pa ga sotona ispunio zlocom i neprijateljstvom prema Bozjem narodu.

Sve sto sam gore napisao, napisano je s razlogom, i u odmerenom duhu, bez gneva, i sa biblijskom potporom.
Kako bi jos i trebalo - ovo je stvarno odmereno, jer pojam Bozjih sudova i Bozjeg pravednog gneva je nesto sto kada se ispolji od samog Gospoda - donosi ozbiljne posledice, cak i oduzimanje zivota, jer napadati i lagati protiv Bozjih slugu, to je slicno kao hula na Svetog Duha.
Ali Bog trpi, i njegov cilj je da sve ljude spasi, ali - ne treba se igrati sa Bogom.

Jos nesto.
Vi mene optuzujete da nekoga nazivam zivotinjom, i Stvarnoslap stalno upucuje tu optuzbu, a on recimo Jovana naziva "PSOM"

Sama posteno zakljuci da li je to licemerno i dvolicno.
1608269362043.png
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
to planski svesno radi, svesno laze, svesno izvrce, svesno obmanjuje, sto znaci da on veze nema sa ikakvom verom i religijom, vec se lazno predstavlja, i vodi nekakvu prljavu interner kampanju u ko zna cije ime.

Rialiti igrač :). Kad kad pomisliš da ima veze sa religijom ali u suštini više za rialiti i politikanstvo.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Samo kukaš. A kada ti nekog nazoveš psom i da laže kao pas(pazi pas nikada ne laže..kako bi on mogao lagati..on je veran i odan gazdi) i razne ružne reči mu uputiš...a tebe bez ikakovg kritičkog mišljenja podžava neko ko isto ništa ne razmišlja svojom glavom...i ti kukaš na Lakija.

Prvo, to što ti ne znaš i nisi nikada čuo za frazem "lagati kao pas", nije moj grijeh nego tvoja sramota, kao i u slučaju spaljivanja Kopernika.

Drugo, ja uopće ne kukam, niti na Laodikeju niti na tebe. Ja samo ljude upozoravam i pokazujem im kako nisko padaju idlopoklonici i klanjatelji ljudi, kao vas dvojica klanjatelja Ellen White.

I ne znam zašto mešaš mene između tebe i Laodikeje? Diskutuj sa njim o temi...ne o meni.

Upravo gore objasnih. Zorno sam pokazao da je Laodikeja klanjatelji Ellen White, jer ne brani Boga Sina kojeg ti razbožuješ, i ne napada zbog toga tebe EGWista, nego nasrće i napada mene zbog iznošenja činjenica o Ellen White i o subotarskoj sekti. :) Ovaj osmijeh je dokaz da se niti ljutim niti kukam.

Mi imamo svoju diskusiju ali ružno je to kako radiš iza leđa i podmuklo reklo bi se. Otkuda to kod tebe nije mi jasno? Baš onako sve imaš nehrišćanskog u sebi.

Laodikeja sam upada u tu diskusiju. A notorna je laž, notorni imbecilizam, reći da ja na javnom i potpuno otvorenom forumu nešto "radim iza leđa". Sad ću ja tebe pitati - Zašto tebi ne paše da te se dovede u vezu s Laodikejom? Ja znam. Jer se otkriva upravo ono što već rekoh - otkriva se da ste klanjatelji proročice koja je govorila u drskosti.

Kao sto pise na jednom obojenom zidu "DJABE STE KRECILI"

Tako je, "džabe se krečio". Ni jednu činjenicu o "proročici koja je govorila u drskosti" i o svojoj subotarskoj sekti koju sam ja iznio nisi opovrgnuo.

Rialiti igrač :). Kad kad pomisliš da ima veze sa religijom ali u suštini više za rialiti i politikanstvo.

Ti si cirkuski igrač, klaun. Mogao bi djeci pričati priče o spaljivanju Kopernika. :);)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
Ipak se ljujtiš..vidi se.

A kako pas laže možeš li to malo razložiti ;)..čuo sam ja za tu frazu ali eto vidiš došlo vreme da tebe pitam zašto pas laže? Jednostavno sam si se namestio...
 
Natrag
Top