дигитални анђео 3 - стоп биометрији

Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
Нови дигитални анђео садржи 4 дијела!

линк првог дијела:YouTube - Дигитални Анђео 3 - Стоп Биометрији (1/4)

линк другог дијела:YouTube - Дигитални Анђео 3 - Стоп Биометрији (2/4)

линк трећег дијела:YouTube - Дигитални Анђео 3 - Стоп Биометрији (3/4)

линк четвртог дијела:YouTube - Дигитални Анђео 3 - Стоп Биометрији (4/4)


Све што су нас упозоравали Свети пророци сада се дешава али сто мене изненађује којом се то брзином дешава да човјек не може све упратити!!!Скоро сваки дан на телевизији видим нешто на ста су нас свети старци упозоравали!!!
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
160
kakva njiva, pa kad krenu skakavci neće ništa ostati. teško je to odbraniti se. možda neki sprej za skakavce ili tako šta. ali u većim količinama.
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Sectore ne znam da li si odgledao prva dva dela ovog filma, ali ono sto su meni neki oci preporucivali, a to je da se klonim tih filmova, jer su jako "opasni" zato sto su uradjeni 50:50, odnosno pola istina, pola laz. A i upokojeni patrijarh Pavle je govorio da nema nista gore od polulazi, jer potpunu laz je lako prepoznati, ali polulaz je jako tesko spoznati. A cuo sam i da je laz da su dobili blagoslov od Crkve. Inace ono za biometriju je stvarno strasno i neverovatno...
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
Sectore ne znam da li si odgledao prva dva dela ovog filma, ali ono sto su meni neki oci preporucivali, a to je da se klonim tih filmova, jer su jako "opasni" zato sto su uradjeni 50:50, odnosno pola istina, pola laz. A i upokojeni patrijarh Pavle je govorio da nema nista gore od polulazi, jer potpunu laz je lako prepoznati, ali polulaz je jako tesko spoznati. A cuo sam i da je laz da su dobili blagoslov od Crkve. Inace ono za biometriju je stvarno strasno i neverovatno...

Vec sam ja to bratac provjerio u manastiru odnio sam im da odgledaju i da kazu svoje misljenje.SPC to nece da prizna jer ne smiju od vlasti koje su i uvele ta biometrijska dokumenta to podrzavaju novotarci.
A igumani i monasi ne smiju nista javno da kazu jer ce ih istjerati iz manastira i dovesti druge koji se sa tim slazu.Oni ocekuju da ce im stici naredjenje da po novom drze Sluzbu pa smisljaju kako da odrze sluzbu koju je propisao Sveti Otac Sava Nemanjic.A i sto su tebi neki svestenici preporucivali da se klonis takvih filmova ne smiju moj Simi da progovore jer odmah lete na polje iz crkve vidis sta se desava sa svestenicima koji im se usprotive.Sve to ini rade jer se spremaju da docekaju papu pa kad on dodje da mu podnesu izvjestaj kako su dobro proveli reforme u crkvi i u biometriji.Nista ja ovdje ne pisem dok ne provjerim jer necu da nekoga sablaznim i tako na sebe navucem grijeh.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
stvarno vise ne znam ni sta da mislim, znam samo da su se okomili na pravoslavlje sa svih strana...
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
stvarno vise ne znam ni sta da mislim, znam samo da su se okomili na pravoslavlje sa svih strana...

Ne znam moj Simi ni ja odakle vise napadaju.Samo da znas da su i za vrijeme Svetog Vasilija Ostroskog slava mu i milost pokusali isto ovo ali ih je Svetac ospio odbiti od nase crkve.Oni su kasnije pricali i zapisali da ih je Sveti Vasilije Ostroski prevario jer su mislili da ce pristati na papizam.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Hoće da naprave od ljudi robote, da u svakom trenutku znaju gde, ko, kako, sa kim...
 
Natrag
Top