дигитални анђео 3 - стоп биометрији

Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
196
Kakve to veze ima sa gornjim tekstom i temom? Čitala sam tekstove pomenutih staraca i poznato mi je to o čemu pričaš ali to je POTPUNO posebna priča i tema.

Na Svetoj Gori nisu SVI loši, ima i svetih ljudi, još uvek, a ja sam dala tekst monaha koji je otvoreno govorio o dotičnom filmu jer je to ovde tema a prethodno je većina komentarisala da niko ne sme ništa otvoreno da kaže. Ovaj monah jeste i ovaj tekst sam prenela samo zato i ni zbog čega drugog.

Pa mislim da bi bilo bolje da je dao odgovore KO? stoji iza tih biometrijskih dokumenata i tri sestice u njima (posto je taj dokument takodje bar kod kao na robi s tim da se ovde covek odrice svog krstenog imena i menja ga za broj koji se zavodi pod tri sestice....tj i sam se slaze da postaje roba.)..i bilo bi dobro da je rekao sta to u filmu nije tacno a ne to sto je ukazao na nedoslednosti....jer se zbog tih cipova iz prvog dela svuda u svetu digla frka (oni su ljhudi samo skinuli to sa necijeg upozorenja u Americi gde se to desava) sto je onaj koji je stajao iza toga mogao i da predvidi pa nam ponudio "alternativno spasonosno resenje" u biometriji...pa ne molimo se valjda bez razloga da nas Gospod izbavi od lukavoga?zar mislimo da ce ta njegova prevara biti svima vidljiva i jasna?..svi mi vidimo da treci deo ne tvrdi sto i prvi ali se u filmu daje objasnjenje za to...ali pomenuti monah nam ne kaze sta to nije tacno u tom filmu?...nismo mi filmski kriticari da bi nas zanimao kvalitet produkcije ....
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top