Da li ste za ulazak Srbije u EU?

Da li ste za ulazak Srbije u Evropsku Uniju?

  • Da

    Votes: 49 31,0%
  • Ne

    Votes: 92 58,2%
  • Uzdrzan

    Votes: 17 10,8%

  • Total voters
    158
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Medjunarodni sud pravde se pozitivno (negativno po nas) izjasnio po pitanju proglasenja nezavisnosti Kosova i to pod direktnim pritiskom SAD, a stav nase vlade je da to nece ugroziti nase odnose sa SAD?! E sad da je ovo neki normalan visestranacki sistema gde postoje dva suprotstavljena bloka- pozicija i opozicija- narod bi znao to da kazni na izborima. Medjutim, kada su se Toma Nikolic i Aleksandar Vucic, najgrlatiji kriticari spoljne politike aktuelne vlade, pojavili na proslavi americkog dana nezavisnosti 4. jula u americkoj ambasadi, sve je postalo jasno- nemamo opoziciju, nemamo alternativu! Zarad ulaska u EU nasa vlast napravila je niz instruiranih gresaka- latentno se odrice Kosova, Vojvodine (prodaje zemlju Hrvatima, daje Vojvodini presiroku autonomiju, sprema zakon o denacionalizaciji) i Sandzaka (nema mera drzavne politike koje ce srpsko stanovnistvo spreciti da se sa Sandzaka iseljava u gradove centralnoj Srbiji, a dzamije samo nicu po Pesteru). I sve to zbog cega? Ulaska u neku nakaradnu tvorevinu gde cemo biti sluge gorima od sebe? Eeee, Srbijo sta si docekala... Pa neka vec jednom raspisu taj referendum po pitanju ulaska u EU, pa da vidimo kojih je to 70% gradjana za ulazak u Evropsku Uniju. Prvo su nas bombardovali, pa su nam uvalili Kvinslinge da nam vode zemlju, pa su nam preko njih uveli najgori i najsuroviji oblik eksperimentalnog kapitalizma, pa su nam unistili sva drzavna preduzeca, pa su nam oteli deo drzavne teritorije, pa nam podvaljuju demokratiju koju ni sami ne postuju (kod nas se ukida smrtna kazna - u mnogim semljama Evrope, ali i u vecini drzava SAD ona je i dalje na snazi, deca u skolama su zasticena kao beli medvedi - u Britaniji uvode batinjanje u skole, u Srbiji se zahteva strogo postovanje licnih prava i sloboda - u zemljama EU se zabranjuje muslimankama da nose feredze), pa nam uvaljuju kredite koe znaju da necemo moci da vratimo, pa nas teraju da uvozimo njihovu pokvarenu robu, a nasu ne mozemo da izvozimo... Aj da ne smaram previse, i sam sam se sada iznervirao... :dwarf:
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Mada mislim da ce se oni raspasti dok mi udjemo u Evropu(eeejjj pa mi smo u Evropi),a kad budemo usli ima da im udjemo.Ucicemo tamo negde 2020 kada sve nadjemo sto traze od nas(suska se da ce traziti i sveti gral da predamo :) ).
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Drugo , postoje donacije(ne pozajmice) koje prispevaju iz fondova za pristupanje . Te fondove bih uporedio sa fondovima za nerazvijene u nekadašnjoj SFRJ.
E sad , ako se odreknemo ulaska u EU, naš rejting kao baze za investicije će jako opasti, pa niko neće investirati . A te fabrike su zastarele i sve će biti zastarelije pa će se pitanje isplativosi bilo kakve proizvodnje dovesti u pitanje.
Naravno ako se odreknemo ulaska, nikakve donacije nećemo dobiti.
Peca je vratio ovu temu u "život", pa sam malo "listao" u nazad, i moram da kažem moje razmišljanje...
Mogu to i da se zovu donacije (mogu se zvati kako hoćeš, pitanje je namene, cilja), ali njihov cilj nije da se nekom pomogne (pogotovu nama), već stvaranje vazalstva, kolonije, mesta za uzimanje jeftinih sirovina, bogaćenje...
O onim fondovima za nerazvijene u SFRJ nemoj pričati, iako si dobar primer dao! Kome je najviše "išlo" od te pomoći? Ko je najviše izdvajao? Šta sad Srbija ima od toga? I to je rađeno namenski, planski, sada je bar jasno...
Reci mi ko sada brani velikim kompanijama da ulažu u Srbiju? Baš niko! One su tu, odnosno tamo gde imaju interesa, gde vide profit! Jesu li jedan evro uložili u neku propalu fabriku, obnovili je, "digli" na noge? Naravno da ne! Nisu oni Crveni Krst, da pomažu, to je kapitalizam! Da li bi dobijali takve poklone (besplatno zemljište, sređene komunalije, papire, plus pare od države za zapošljavanje radnika???) da smo u EU? Ulažu sad ovde, gde je jeftina radna snaga, a kad budu morali da plate radnika po evropskim standardima-naći će nove indijance, otići će i otvoriti proizvodnju negde u Africi-i putuj Srbijo...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ma sta cemo,jos nismo ni usli,a imamo gej paradu,sta ce biti tek udjemo,poprimimo jos veci debilizam,perverziju,morbidnost,zbog satro veceg standarda,prazne price.
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Ne i mislim da je to obostrano, na obostrano zadovoljstvo.
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2011
Poruka
13
Европска Унија
Услови:
1.) ''Љубав је људско право''
ГЕЈ болесници морају да имају своје право на свој сексуални избор. такозвана ''ГЕЈ ПАРАДА'' мораће мирно и без насиља изаћи и прошетати улицама те земље.
2.)''Мировна Мисија''
Ако нисте знали у Обали Слоновачи,Северној Кореји и још две државе које сам заборавио је у ратном стању и небудите сигурни да неће бити више рата.
Специјална анти-терористичка јединица,Противтерористич? ?а јединица,ЈСО,Кобре,Војна Полиција,Војска Србије,Жандармерија или било који наши ратници неће бити под командом наша државе Србије већ под командом ЕУ. Која ће уместо једног војника Америке кога би плаћала 4000 $ ,једног српског војника искористила за 1000$ и тиме би уштедела а и неби гинули њихови него наши људи.
3.) ''Хапшење и правац ХАГ''
Ратко Младић је један храбри и у овим деценијама је један велики и прави јунак Србије. И то нису ни Аркан ни Легија нити Кнеле нити било коо.А био је и Караџић . Услов ЕУ је да ми ухапсимо нашег јунака и да га њима испоручимо у њихов кавез. И дага тамо оптужују за убиства која је извршио јер је наравно било ратно стање тада.

ОВО СВЕ ДОВОЉНО ГОВОРИ О ИЗДАЈНИШТВУ .ОНИХ КОЈИ ВОДЕ НАШУ ЗЕМЉУ
И НАШ НАРОД МОРА ДА ИЗАЂЕ НА УЛИЦУ. ПРОМЕНА ВЛАДЕ МОРА ДА БУДЕ АЛИ ТО ДАЛИ ЋЕ ДА БУДЕ БОЉЕ ИЛИ ЈОШ ГОРЕ. (то сада нико не зна)

Борис Тадић : ''Европска Унија је највећи мировни пројекат у историји човечанства''

1999 године.,чланице Европске Уније ,издале су налог за бомбардовање Србије.НАТО авиони су сејали бомбе по нашој земљи ,убијали су нам децу,погинуло је 2500 људи.
ЕВРОПА НИЈЕ ОПЛАКАЛА НАШУ ДЕЦУ.

Ако нисте чули на Косову се легално врши трговина органима. Хашим Тачи тргује органима наших људи и није покренут никакав позив у ХАГ нити се причало о томе. А има и доказ на то кривично дело на кога га оптужују неки људи (нзм који сад)
163719_138526142873430_108541609205217_239850_4506  941_n.jpg

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top