Da li ste za ulazak Srbije u EU?

Da li ste za ulazak Srbije u Evropsku Uniju?

  • Da

    Votes: 49 31,0%
  • Ne

    Votes: 92 58,2%
  • Uzdrzan

    Votes: 17 10,8%

  • Total voters
    158
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
EU je oličenje Četvrtog Rajha.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ne, nisam za ulazak Srbije u EU, jer onog momenta kada budemo trebali napokon da budemo deo te EU, Eu će se raspasti definitivno, pa onda nema potrebe za tako nečim...Ako nam je za utehu, nije ni Švajcarska u EU, a ima važnu ekonomsku ulogu u Evropi..
Iskreno, ja bih još da jedem ove naše ''pegave'' jabuke, nakako su mi one ''plastične'' propisane od EU, neukusne...
 
Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
Ja sam više za dolazak EU u Srbiju.

Baš tako . 10 godina naša vlada pokušava da uđe u EU , ispunjavaju najbesmislenije zahteve, gej parada i sandučići , samo im noge vire iz njihove bulje jer im je jedini cilj ne da uđu u EU , nego da izotimaju što više kredita i da što više strpaju u džepove, malo im je po 10 milion evra, možda bude inflacija ,.
Ma oterala bi ja sve njih u tri lepe... , Srbija može sama da se hrani ,ne treba nam niko . Ne trebaju nam krediti ,
samo da dođe neko sa korbačem i da rastera ovu bandu koja radi protiv svoje "kuće" .
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poruka
98
Ja sam iz Hrvatske i protiv sam ulaska i moje zemlje a i susjednih jer mislim da nam to donosi više loših stvari nego dobrih.
 
Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
27
Baš tako . 10 godina naša vlada pokušava da uđe u EU , ispunjavaju najbesmislenije zahteve, gej parada i sandučići , samo im noge vire iz njihove bulje jer im je jedini cilj ne da uđu u EU , nego da izotimaju što više kredita i da što više strpaju u džepove, malo im je po 10 milion evra, možda bude inflacija ,.
Ma oterala bi ja sve njih u tri lepe... , Srbija može sama da se hrani ,ne treba nam niko . Ne trebaju nam krediti ,
samo da dođe neko sa korbačem i da rastera ovu bandu koja radi protiv svoje "kuće" .

Наравно, браво :yea:. Не, не и не!
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Baš tako . 10 godina naša vlada pokušava da uđe u EU , ispunjavaju najbesmislenije zahteve, gej parada i sandučići , samo im noge vire iz njihove bulje jer im je jedini cilj ne da uđu u EU , nego da izotimaju što više kredita i da što više strpaju u džepove, malo im je po 10 milion evra, možda bude inflacija ,.
Ma oterala bi ja sve njih u tri lepe... , Srbija može sama da se hrani ,ne treba nam niko . Ne trebaju nam krediti ,
samo da dođe neko sa korbačem i da rastera ovu bandu koja radi protiv svoje "kuće" .
10 godina? Hoćeš da kažeš da pre 10 godina nije bilo ničeg? Problemi ove države su stari više decenija (neko bi rekao i vekova, al' ja bih ovde stao). Ovi današnji, šta god radili, neće imati mnogo uticaja na celokupnu istoriju Srbije. Zašto? Pa zato što je Srbija postala mala, siromašna i beznačajna u svetu još pre njih. Još 1945. smo postali beznačajni, a ostalo je stizalo polako. Srećno vreme? Otvorio sam takvu temu već. Srećno vreme - sunovrat Srbije. Dovelo nas je trenutne situacije.
Može da se rastera banda koja trenutno vlada, ali onda će doći druga banda i tako redom.
A sad, EU. Što da ne. Preživeli smo i gore.
 
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
32771vestne-eu.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
2
Nisam siguran da li išta dobijamo ulaskom u članstvo EU, a puno od svog identiteta smo već izgubili/prodali...
 
Natrag
Top