Da li ste za ulazak Srbije u EU?

Da li ste za ulazak Srbije u Evropsku Uniju?

  • Da

    Votes: 49 31,0%
  • Ne

    Votes: 92 58,2%
  • Uzdrzan

    Votes: 17 10,8%

  • Total voters
    158
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Da,pogledajte samo kakav je standard u Sloveniji,a mi tu nesto izvodimo,pola vas koji kazu ne,lazu.
A Slovenija je postala "obećana zemlja" ulaskom u EU??? Kakav je standard u Švajcarskoj, Norveškoj, iako nisu u EU? Da li je Rumunija "procvetala" ulaskom u uniju? Jeste, posle rušenja Čaušeskua nisu imali spoljni dug ('89), a danas su dužni 30 milijardi! Nemoj da mešaš babe i žabe, i nastavi da gledaš Dnevnik2...
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
80
Nešto malo možda i dobijemo a ništa ne možemo da izgubimo (bar ne ništa što i sada ne gubimo). ;)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Nešto malo možda i dobijemo a ništa ne možemo da izgubimo (bar ne ništa što i sada ne gubimo). ;)

Da, nešto ćemo malo i dobiti, ali mnogo više izgubiti. Odlučivanje o najvitalnijim pitanjima zemlje - o razvoju privrede i ekonomije, neće se više odlučivati u Beogradu nego u Briselu.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
niti je slovenija procvetala niti su rumunija,bugarska i slovačka doživele ekspanziju....
a što se tiče o tome da beograd neće da se pita o razvoju privrede i ekonomije nego brisel, ništa tu mi nećemo da izgubimojer se beograd i ovako time ne bavi...
narod nema šta da izgubi jer je sve izgubio a guzonje korumpirane, mogu mnogoooo da izgube ulaskom u EU...
sve u svemu mi ćemo tamo otići, a šta ćemo dobiti, videćemo... u svakom slučaju niko nas tim povodom neće ni pitati ništa...kao i do sada...gore od ovog što je bilo i što je sada teško da može da bude...
 
Natrag
Top