Da li ste psihopata?

Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
89
Hahaha, moj odgovor je bilo nešto o ubistvu kao posledici podsvesnog duševnog bola + frustracije zbog propuštene prilike.... Nisam psihopata? Yaaaaaaaaaaaaay :blum3:

P.S. A ,,ispravan'' psycho odgovor je krajnje komčan- bilo bi ga lakše pogoditi da je pitanje bilo ,,da li je devojka apatična/melanholična/ pripadnik emo pokreta'' ;)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Je li to neko nama iz iskustva pise ili se "bacio" na izucavanje "psihopatije" zbog ociglednog i alarmantnog porasta psihopata na forumu? whistle
Pa, jeste, već sam rekao da me zabrinulo ovoliko interesovanje za ovu temu. Sve govori da je potencijal tu, a vidjećemo kako će se stvari dalje odvijati. I, dragi moji, zar ćete me pustiti da sam brinem? Dajte se malo i vi zabrinite, jer je situacija vrlo ozbiljna!:dntknw:

Ti to iz iskustva? :rofl:
Na neki način, da. Jeste li znali da i mačke mogu biti psihopate? Niste? E, sad ćete čuti. Imao sam mačka Obamu i papigu Ćifija. Mačak Obama je bio normalan mačak, čak i nešto iznad normale, jer sam ga bio naučio da se igra sa Ćifijem...
Bilo je pavo uživanje gledati ih kada se zaigraju! Postali su pravi drugari, ma, šta drugari, bili su kao rođena braća. Ćifi je živio u svom kavezu, čija su vrata uvijek bila otvorena, da bi po svojoj volji izlazio i vraćao se u kavez. Jednog dana primijetim da Ćifi izbjegava Obamu, - ne prilazi mu niti skače na njega kao što je uvijek radio. Pitao sam se šta je razlog tome, dok istovremeno ne primijetim i promjenu na Obami. Nije me više gledao kao ranije - pravo u oči, nego nekako iskosa i ispodoka, a kada sam ga pozvao, nije mi prišao i skočio u krilo kao što je uvijek radio, nego je kružio oko mene, okrenut nekako porebarke, nakostriješenog repa i kosog pogleda! Brrrr!
Kada sam sledeći dan krenuo na posao, nakratko sam se zapitao da li da Ćifija zatvorim u kavez, radi čudnog Obaminog ponašanja, a onda sam odustao od te namjere (da bogdo nisam), računajući da je Ćifi pametan momak i da će se znati sam čuvati ako bude potrebno. Međutim, kada sam se vratio sa posla, našao sam samo njegovo šareno perje, razbacano po cijeloj sobi!
-Obama! - skoro sam kriknuo.
Obama se pomolio iz neke pokrajne sobe i umjesto da mi priđe ponizno, pokajnički moleći za oproštaj, prilazio mi je porebarke, nakostriješenog repa i kosog pogleda, i zamislite, još je frktao na mene... To je bilo previše. Zgrabio sam kalašnjikov i ispalio u Obamu devet metaka! Samo je jednom poskočio i pao mrtav. Rep mu je i dalje ostao nakostriješen!?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Brinemo mi samo ti to ne primecujes!A valjda i nije strasno dok se sami uredno javljamo...
Nego,kalasnjikov...hladnokrvno ubistvo...Hm,jesi ti uradio test? :vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Moj odgovor je - zato što je budala! Samo se kukavice i budale ubijaju...

Znači nisam psihopata! E, sad da li mi je to pohvala ili ... Nikako da ukapiram...:blum3:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Moj odgovor je - zato što je budala! Samo se kukavice i budale ubijaju...

Znači nisam psihopata! E, sad da li mi je to pohvala ili ... Nikako da ukapiram...:blum3:

Ma,neka ti bude pohvala ali ja mislim da ni sa tobom nisu "cista posla" cim si privirila ovde :D
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Bzvz, ako koristis mozak i logicki razmisljas onda si psiho
2q9j394.gif
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ja sam pomislila, da bi verovatno nasledila mamino imanje...:???:
 
Natrag
Top