Da li ste psihopata?

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ja sam malo zabrinut. Otkud ovoliki interes za ovu temu? Izgleda da bi se svašta pokazalo kada bi nas se prosijalo na kakvo psipatsko sitowacko2

Nije to sto mislis,privukla nas sarena slova :D

Nego,mislim da imamo jos jednog potencijalnog psihopatu...:vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
23
Drago mi je sto ste srecni i da niste jedini.A nisam ni ja...

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Nemojte da mislite da sam neki psiho to mi je pro deformacija ..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ja sam malo zabrinut. Otkud ovoliki interes za ovu temu? Izgleda da bi se svašta pokazalo kada bi nas se prosijalo na kakvo psipatsko sitowacko2
Samo ih pusti, neka se "pecaju" sami, sve ih posle popisati, evidentirati i predati prvoj stanici policije, neka oni posle "vade oči" sa njima! Nas ako se sete za dan bezbednosti sete, ako ne-to je bila naša dužnost!
:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Samo ih pusti, neka se "pecaju" sami, sve ih posle popisati, evidentirati i predati prvoj stanici policije, neka oni posle "vade oči" sa njima! Nas ako se sete za dan bezbednosti sete, ako ne-to je bila naša dužnost!
:lol:

Sve mi gledamo :D Ne brinite,prvo cemo da hapsimo sendi :D :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
nisam psihopata ....:dance3:

ja reko da je ubila zato sto se taj tip spandjao sa sestrom ili je bila toliko povredjena posle toga pa je prolupala i roknula je.... :dntknw:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
A koji je ono tvoj odgovor bio na ovo pitanje? Možeš promeniti kapu, frizuru ili periku, glava ostaje ista!
:blum3::blum3::blum3:
Pa, vidiš da se pokušava izvaditi:) Daj, ne budimo rigorozni. Ko god želi pobjeći odavde, neka bježi dok ima vremena!:blum3::blum3::blum3:
 
Natrag
Top