Da li ste psihopata?

Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
svašta nešto. jesam li dobro odgovorio? ponovi pitanje opet ovde da ga ne zaboravim.
Pa ću da odgovorim.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
E,jes' vala,Re!Vidim da ti je tesko da nam priznas sposobnost da logicno zakljucujemo pa 'ajde,udri po iskljucenju...cccc...Nije vam valjda bio potreban ovaj "test" ba bi nas raskrinkali?! :D :D
Nego,sta bi sa tvojim odgovorom?Mudro cutis... whistle3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
E,jes' vala,Re!Vidim da ti je tesko da nam priznas sposobnost da logicno zakljucujemo pa 'ajde,udri po iskljucenju...cccc...Nije vam valjda bio potreban ovaj "test" ba bi nas raskrinkali?! :D :D
Nego,sta bi sa tvojim odgovorom?Mudro cutis... whistle3
Eto vidiš, problem je što ti misliš da je to logičko zaključivanje, doktori ne misle tako! :) Jeste, test je bio potreban, ja sam sumNJao, ali sada sam siguran...
Mudro ćutim? Pa šta da kažem? Čim sam pročitao da se nekom na sahrani majke neko toliko dopadne, videh da tu nisu čista posla! Nisam ni trebao da čitam dalje, znam sam da će "biti krvi"! Kao u onoj narodnoj: "Kad se puška pojavi u prvom činu-do trećeg mora da opali..."!
Šalim se...:blum3:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
A onda da uvedemo i "Forumasa psihijatra"...Citam,u firmama sve veca potreba za psiholozima pa mozda ni nama ovde ne bi bilo zgoreg da angazujemo jednog...:D
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ima "psihologa" na sve strane, svi pametuju ;)

A,pa to je cudo jedno koliko smo svi mi psihijatri,sve cas okarakterisemo ovako ili onako...Nego,cisto da ne bi bilo konfuzije mislila sam da treba uvesti jednog "zvanicnog"...;) (odosmo vec odavno sa teme...)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
A,pa to je cudo jedno koliko smo svi mi psihijatri,sve cas okarakterisemo ovako ili onako...Nego,cisto da ne bi bilo konfuzije mislila sam da treba uvesti jednog "zvanicnog"...;) (odosmo vec odavno sa teme...)
Pošto ti racionalno razmišljaš i logički zaključuješ, ja predlažem tebe! :blum3: Da uvedemo i novi podforum, u kojem ćeš ti odgovarati na naša pitanja, i rešavati naše probleme!
:lol:
 
Natrag
Top