Da li ste psihopata?

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Zamislite sledeću situaciju.

Jedna žena je na sahrani svoje majke upoznala muškarca koji joj se jako dopao.Bolje rečeno,oborio ju je s nogu.Ali ipak nisu ostali u kontaktu,čak ni preko telefona.Nakon nekog vremena,ova žena ubija svoju sestru.Zašto????????????


Dobro razmislite o motivu prije nego što odgovorite.




















Ovo je jedno od ključnih pitanja koje psiholozi postavljaju da utvrde da li ste psihopata ili niste.

Mnoge osumnjičene ubice su identifikovane kada su odgovorile na ovo pitanje.


Odgovor je pri dnu stranice,kada smislite motiv pogledajte u tačan odgovor.naravno,ako ste tačno odgovorili-psihopata ste.




























Odgovor-Zato što se nadala da će se muškarac pojaviti i na njenoj sahrani!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Hahahhaah,ne.Ja sam mislila da je njena sestra u vezi sa tim muškarcem pa da skloni konkurenciju,ali nije tačan odgovor ni moj ni tvoj.

Nismo psihopate :roll:
A, ti, 7thPhoenix,(bože, zar nisi mogla smisliti prikladniji nick?), sobzirom da nisi psihopata, nemoj biti ni daltonista!?:) Ne šaraj mi po stranicama raznim bojama! Šta misliš, kada bi svi tako radili, na što bi ove stranice ličile?
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
I ja sam pomislio da je mozda njena sestra u vezi sa tim muskarcem... :dntknw:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ja sam,izgleda,jedini psihopata ovde...:)
Stvarno mi je to prvo palo na pamet,da je ocekivala da ce ga videti na sahrani...
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
A, ti, 7thPhoenix,(bože, zar nisi mogla smisliti prikladniji nick?), sobzirom da nisi psihopata, nemoj biti ni daltonista!?:) Ne šaraj mi po stranicama raznim bojama! Šta misliš, kada bi svi tako radili, na što bi ove stranice ličile?

Šta se ljutiš odmah,nisam jedina koja boji slova.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ja sam,izgleda,jedini psihopata ovde...:)
Stvarno mi je to prvo palo na pamet,da je ocekivala da ce ga videti na sahrani...

:???: :???::???:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
jer je sestra bila sa tim muskarcem? Au dobro je, nisam psihopata :rofl:
 
Natrag
Top