Da li se bojite smrti?

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Vise se bojim da ne padnem u krevet,pa da budem kao biljka...A da umrem,toga se nebojim glasao sam smrti u oci par puta tako da mi je opusteno.... Al LEPSE je biti ziv :D
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Smrt je samo prelaz, pa kad mora da dodje, docice. Ne mozemo protiv prirodnog procesa.
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
Naravno da se plasim,tvrdim da ne postoji osoba koja se ne boji smrti.Znam dobro kakav je to osecaj kada su mi lekari rekli da imam rak,ustvari metastaze na jetri.Pet dana nisam znao gde mi je dupe a gde glava dok nisam saznao da je u pitanju greskawacko2
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
8
ne :)

vise me muci nacin na koji ce se to destit... sto je jedan moj drugar stalno govorio, Boze samo od srca!

Sada, u eri tumora i ostalih sra*a vidim koliko je moj otac imao carsku smrt.
Ispricacu cu vam jedan dogadjaj. Pre nego sto ga je stvarno pokosio infarkt, moj otac je imao "epizodu" na poslu, nekih 20ak dana pre toga. Samo se izgubio, oci su mu se zacaklile a pogled izgubio u daljini. Kad smo uspeli da ga povratimo, samaranjem, hladnom vodom i ne znam cime sve, kad se rasvestio rekao nam je: "Sto je lepo umirati, nista ne boli"

Kada je zaista otisao, u svim onim tuznim trenucima ta recenica mi je odzvanjala u glavi kao uteha.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
ne bojim se smrti,jer cu se ionako ponovo roditi,tako da ono...
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2010
Poruka
28
СМРТ?

сенди је дефинитивно у праву, не треба се бојати смрти него самог живота!!
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
svako se boji smrti na neki način,neko više neko manje.konkretno što se mene tiče,ne još
 
Natrag
Top