Da li se bojite smrti?

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Naravno da se plasim,tvrdim da ne postoji osoba koja se ne boji smrti.Znam dobro kakav je to osecaj kada su mi lekari rekli da imam rak,ustvari metastaze na jetri.Pet dana nisam znao gde mi je dupe a gde glava dok nisam saznao da je u pitanju greskawacko2

Prošla sam kroz sličnu situaciju. Posle prvih trenutaka beznađa počela sam da planiram šta ću uraditi dok ne dođe trenutak.
Mislim da sam se uplašila svega što nisam uradila a ne smrti. Hvala Bogu, još sam tu i drugačije gledam na život.

Plašim se smrti dragih osoba. To sam sigurna.
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Neko jednom rece :''Sta je smrt? To je samo tren.Cinjenicno stanje je da cim se rodis bioloski sat otkucava tvoj vek sve ostalo su sanse i mogucnosti kao lutrija.Od smrti niko nije pobegao ma koliko bio bogat ili siromah ,kada dodje Kosac svi smo pred njime isti .Ko je video nekoga da umire to ti je kao kada se gasi plamen svece (samo se zgasne) i kraj(nema te vise).
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
37
To nas ceka svakako,tako da stah ne posoji,ali ne volim da razmisljam o tome,jer je nacin na koji ce se to dogoditi ono sto nije najprijatnija misao.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ne,zasto bi,kako za sve tako i za mene,tako mora biti.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Bojim se smrti, ili bolje rečeno, bojim se načina na koji ću umrijeti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
ostanemo li bez zelja, umrli smo, smrti je svejedno onda za nas...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.691
Udovac sam,imam četvoro dece,i pravo da vam kažem imao sam frku....zbog dečice,znajući ženinu rodbinu.....sad da ne filozofiram.....uglavnom oženio sam se,čekamo bliznakinje,sad na sve to dugačije gledam..........jer da,daleko bilo,ako mi se išta desi.....imaju moju suprugu.........koju obožavaju,a i ona njih.....pozdrav svima od Psy-ja



E,da,jedino što sam im rekao (deci) da,ako treba da se muče sa mnom kad budem u toj "fazi".........da me uspavaju.....znate na šta mislim.........imaju,mada su još maloletni,sva moja ovlašćenja,
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.11.2010
Poruka
30
Smrti se ne bojim.Bojim se nacina na koji cu umreti i to me jedino plasi.
Niko nije pobegao od sudnjeg dana tako da necu ni ja.
Kad o smrti razmisljam uvek mi je na pameti osoba ili osobe koje za sobom ostavljam.
Ko umre njegova prica je zavrsena ali ostaje patnja onih koji moraju ziveti bez njega.
 
Natrag
Top