Da li Religija vređa zdrav razum i uzima novac?

Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
214
Ja se trudim bog da budem, a i ti bi trebalo.

Smejurija.

Izjave mogu biti lažne, a snimci falsifikovani, to ništa ne dokazuje, da dokazuje bili bi van crkve u zatvoru.

Šta bi po tebi bio dokaz?

To je trebalo da bude odgovor na pitanje, ne čudi me da nisi shvatio.

Da, s tobom je svaka diskusija izlišna.

Da li bludniče to ti ne znaš možeš samo da veruješ.Monasi takođe nemaju šta da jedu, kad bi slušao Boga i ispunjavao Njegove zapovesti bilo bi ti lepo, sam si izabrao da ti bude tako kako ti je.

Alo! Ti si čoveče funkcionalno nepismen. Ne razumeš napisan tekst.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ima li ijedna crkva da naplaćuje molitvu? PC naplaćuje molitvu 25 evra pola godine da se mole za vas.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tradicionalne crkve se uglavnom zasnivaju na materijalnoj dobiti, i to svako može da vidi ko poznaje prilike unutar tradicionalnih crkava, sa prekomernim bogaćenjem i gomilanju materijalnih dobara, gojenjem, uživanjem u blagodatima ovoga sveta..itd..

A Isus kaže "LISICE IMAJU JAME I PTICE NEBESKE GNEZDA - A SIN ČOVEČIJI NEMA GDE GLAVE ZAKLONITI"
 
Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
Ima i to moraš dati u ovoj gdje sam ja da bi se molili za tebe. Fino ima cjenovnik usluga crkve. Bukvalno naplaćivanje molitve. Truli ste. Blizu je kraj kriv religije.
Sveštenstvo nikada nije održavalo crkvu već monaštvo i ono malo pravih pravolaavaca ostali su truli.
 
Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
Tradicionalne crkve se uglavnom zasnivaju na materijalnoj dobiti, i to svako može da vidi ko poznaje prilike unutar tradicionalnih crkava, sa prekomernim bogaćenjem i gomilanju materijalnih dobara, gojenjem, uživanjem u blagodatima ovoga sveta..itd..

A Isus kaže "LISICE IMAJU JAME I PTICE NEBESKE GNEZDA - A SIN ČOVEČIJI NEMA GDE GLAVE ZAKLONITI"
Laodikeja to je licemerje, znam šta se radi u HAC.
 
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
214
Jer ne razumeš.Baš o tome svo vrme govorim.

Glup sam al sam pismen. Kaže se "sve vreme" a ne "svo vreme".

Da vidim svojim očima i čujem svojim ušima ili da dobijem jasnije dokaze i uverenja, a ne mutne snimke.

Voajer? Nadam se da će te sledeći put pozvati da malko glediš.

Nema toga u PC.Ti si upravo rekao da narod plaća samom sebi da se moli sam za sebe.

Imao sam prilike videti kako deru narod koji želi da "ispoštuje običaje". Prvo platiš "crkveni porez" a onda se moraš isprsiti u još par navrata da zadovoljiš popinu pohlepu. Te mu kupuješ neke poklone, te ga raniš i pojiš a tutneš nešto i u džep za poneti. Da mu se nađe za ašluk.
 
Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
Glup sam al sam pismen. Kaže se "sve vreme" a ne "svo vreme".
Uobičajeno za ljude kao ti da skreću sa teme.
Voajer? Nadam se da će te sledeći put pozvati da malko glediš.
Da li ti sebe čuješ?
Ti si bolestan.Nemamo viže o čemu da razgovaramo.
Imao sam prilike videti kako deru narod koji želi da "ispoštuje običaje". Prvo platiš "crkveni porez" a onda se moraš isprsiti u još par navrata da zadovoljiš popinu pohlepu. Te mu kupuješ neke poklone, te ga raniš i pojiš a tutneš nešto i u džep za poneti. Da mu se nađe za ašluk.
To PC ne uči.
 
Natrag
Top